Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα παιδια εχω μια smart tv που ανοιγοκλεινει λεω να την παω πισω μιας που εχει εγγυηση ,πειραζει που δεν εχω το κουτι της?

Όχι δεν παίζει ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια εχω μια smart tv που ανοιγοκλεινει λεω να την παω πισω μιας που εχει εγγυηση ,πειραζει που δεν εχω το κουτι της?

Τι εννοείς ανοιγοκλείνει; Αν στο παρουσίασε σήμερα και είναι samsung αποσύνδεσε την από τον internet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς ανοιγοκλείνει; Αν στο παρουσίασε σήμερα και είναι samsung αποσύνδεσε την από τον internetε

Οπως λες ειναι samsung και κολαει ειναι μολις ανοιξει και κανει restart  ,στο smart hub  δεν μπαινει καν κολαει κατευθειαν και ναι σημερα το αρχισε. Ξερεις τιποτα περαιτερω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως λες ειναι samsung και κολαει ειναι μολις ανοιξει και κανει restart  ,στο smart hub  δεν μπαινει καν κολαει κατευθειαν και ναι σημερα το αρχισε. Ξερεις τιποτα περαιτερω?

Πρέπει να είναι γενικότερο πρόβλημα της samsung σήμερα. Το εμφάνισαν όλες σήμερα. Κλείσε router. Άνοιξε tv. Πήγαινε μενού και απενεργοποίησε την αυτόματη έναρξη smart hub ή βγάλτην εντελώς από το δίκτυο. Άνοιξε πάλι το router και θα είσαι οκ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είναι γενικότερο πρόβλημα της samsung σήμερα. Το εμφάνισαν όλες σήμερα. Κλείσε router. Άνοιξε tv. Πήγαινε μενού και απενεργοποίησε την αυτόματη έναρξη smart hub ή βγάλτην εντελώς από το δίκτυο. Άνοιξε πάλι το router και θα είσαι οκ

Το εκανα και ολα κομπλε , ευχαριστω παρα πολυ !!!! Με εσωσες απο τσαμπα τρεξιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας!!!

Το τι σας απαπαχολεί που γραφουμε πανω που το βλεπουμε πλεον!?

Είναι στο προφίλ σου αλλά δεν φαίνεται στην πρώτη σελίδα του φόρουμ όπως παλιά. Αν κάποιος είναι φίλος σου ή μπει στο προφίλ σου μπορεί να το δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα πολυμίξερ τύπου multi πουλάνε και σκέτο το δοχείο με τα μαχαίρια;

 

Έχω δει να πουλάνε και σκέτα.

 

Κάνε μια αναζήτηση τύπου ανταλλακτικά mixer/multi.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα πολυμίξερ τύπου multi πουλάνε και σκέτο το δοχείο με τα μαχαίρια;

Αν μιλάς για το κλασικό της Moulinex έχουν μαχαίρια σίγουρα. Είχα πάρει κάποτε από Περιστέρι κοντά στη Θηβών, δεν βρίσκω όμως λεπτομέρειες. Φαντάζομαι θα έχουν και δοχείο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλάς για το κλασικό της Moulinex έχουν μαχαίρια σίγουρα. Είχα πάρει κάποτε από Περιστέρι κοντά στη Θηβών, δεν βρίσκω όμως λεπτομέρειες. Φαντάζομαι θα έχουν και δοχείο.

Τhanks, αλλά λέω τελικά να το πάρω ολόκληρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες βοήθεια!Πετάω Τετάρτη πρωί (στις 10) από Βενιζέλος και θα μένω Αμπελόκηπους.Το θέμα είναι ότι το μετρό θα έχει στάση εργασίας μέχρι τις 8.Αν περιμένω το μετρό θα φτάσω οριακά..Κάποια λύση με λεωφορεία ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...