Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε ξέρω πότε, πάντως είναι state of the art,ανετάκι βάζει κάτω πολλά ιδιωτικά.Δε μιλάμε για το Παίδων όμως μη μπερδεύεσαι,στη πίσω μεριά του συγκροτήματος είναι αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε καναν φθηνό κλειδαρά στη Θεσσαλονικη που να ασχολειται με κλειδια αυτοκινητου τυπου immobilazer, σαν αυτό:

immobilizerkey.jpg

 

Μου έχουν χαλασει τα κουμπιά απο τη πολύ χρήση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόοον, να ρωτήσω κι εγώ κάτι! 
ΚΤΕΛ Αθήνα-Τρίπολη με επιστροφή πόσο είναι το εισιτήριο; Εκτελούνται δρομολόγια συχνά την Κυριακή; 
Επίσης, αν δεν ξέρω τι ώρα ακριβώς θα επιστρέψω, τι κάνω; (δεν έχω ταξιδέψει με κτελ με επιστροφή) 
έχεις το "δικαίωμα" να αφήσεις ανοικτή την ώρα και να πας λίγο νωρίτερα στο κτελ και να πεις θέλω την τάδε ώρα να φύγω;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δρομολογια θα τα ψαξεις στο ιντερνετ. Η βρες το τηλεφωνο των κτελ και ρωτα. Το εισιτηριο επιστροφης εχεις ενα συγκεκριμενο χρονικο διαστημα για να το χρησιμοποιησεις το οποιο απο οσο ξερω ξεπερναει το μηνα. Απλα οταν ειναι να το χρησιμοποιησεις , πας εκει το δινεις και απλα σημειωνει τη θεση σου στο κτελ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δρομολογια θα τα ψαξεις στο ιντερνετ. Η βρες το τηλεφωνο των κτελ και ρωτα. Το εισιτηριο επιστροφης εχεις ενα συγκεκριμενο χρονικο διαστημα για να το χρησιμοποιησεις το οποιο απο οσο ξερω ξεπερναει το μηνα. Απλα οταν ειναι να το χρησιμοποιησεις , πας εκει το δινεις και απλα σημειωνει τη θεση σου στο κτελ

Καλέ την ίδια μέρα θα φύγω.

δεν έχω τηλέφωνο για να ρωτήσω τιμή. και από το ίντερνετ έχω βρει 3 διαφορετικές τιμές και χωρίς να λέει αν είναι με επιστροφή. 

Γι'αυτό ρωτάω εδώ. :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλέ την ίδια μέρα θα φύγω.

δεν έχω τηλέφωνο για να ρωτήσω τιμή. και από το ίντερνετ έχω βρει 3 διαφορετικές τιμές και χωρίς να λέει αν είναι με επιστροφή. 

Γι'αυτό ρωτάω εδώ. :(

http://ktel-trikala.gr/?module=default&pages_id=24&lang=el Υποθετω οτι δεν εχει διαφορα το επιστροφης απο τρικαλα - αθηνα με το αθηνα - τρικαλα στη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να τα κάνω τα Τρίκαλα καλέ; 
Τέλος πάντων, αν γίνεται να απαντήσει κάποιος που μένει/ξέρει από τρίπολη γιατί στο ίντερνετ όπως ξανάπα, έχω δει 3 διαφορετικές τιμές και καμία δεν λέει αν είναι με επιστροφή.

 

ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να τα κάνω τα Τρίκαλα καλέ; 

Τέλος πάντων, αν γίνεται να απαντήσει κάποιος που μένει/ξέρει από τρίπολη γιατί στο ίντερνετ όπως ξανάπα, έχω δει 3 διαφορετικές τιμές και καμία δεν λέει αν είναι με επιστροφή.

 

ευχαριστώ.

Oooo χιλια συγγνωμη, ειπες τριπολη και γω δε ξερω γιατι αλλα συγκρατησα τρικαλα :D

Εξεταστικη βλεπεις ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oooo χιλια συγγνωμη, ειπες τριπολη και γω δε ξερω γιατι αλλα συγκρατησα τρικαλα :D

Εξεταστικη βλεπεις ...

περαστικά! χαχα! 

Τουλάχιστον δεν είσαι και με πυρετό ΚΑΙ με εξεταστική όπως εγώ! -_- Άντε καλή συνέχεια! ! ! 

 

ΥΓ: όποιος ξέρει αυτή την αναθεματισμένη την τιμή με επιστροφή ας μου την πει. Μη βρεθώ να κοιμάμαι σε κάνα παγκάκι στην Τρίπολη :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...