Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

dvi d δε δίνει 1080p σήμα

Γ@μ@ω τον κινέζο ή παίζει τίποτε άλλο?

 

Βασικά θέλω να έχω πάνω στο pc το monitor και την tv

Η vga έχει μόνο 1 hdmi, οπότε πήρα ένα dvi d to hdmi cable αλλά δεν δίνει 1080p

 

Το DVI-D Dual link δίνει και 2560Χ1440, πόσο μάλλον 1920X1080 :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δοκιμασε μια το μονιτορ μια την τηλεοραση να δεις τι παιζει και μετα και τις δυο, αλλα μαλλον πιστευω ο ρυζοφαγος να την πληρωσει

 

Τα ίδια

 

Το DVI-D Dual link δίνει και 2560Χ1440, πόσο μάλλον 1920X1080 :P

 

τουγαμωτο μαγαζάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια! =)

 

Μην αγχώνεσαι, όλα μια χαρά θα πάνε. Λογικό και φυσιολογικό είναι να ανησυχείς, το ανάποδο θα ήταν παράδοξο, ειδικά την πρώτη φορά.

Ό,τι καλύτερο εύχομαι και αν τηρείς ραντεβού και οδηγίες, δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα!

Thank you! Σήμερα έκανα και δεύτερο τεστ με τα πρωινά πρωινά ούρα (ξέρεις, μήπως δεν κατούρησα σωστά ένα πράγμα) για να είμαι σίγουρη.

Χθες πόναγα όλη μέρα στην κοιλιά χαμηλά. Σήμερα δεν νιώθω τίποτα. Ε , σήμερα κι αν είμαι χεσμένη από το φόβο επειδή δεν νιώθω τίποτα στην κοιλιά μου. Κι ο άλλος χαλαρόοοος! Μου έκοψε καφέδες, τυριά, γλυκά,  τα πάντα! Νόμιζα ότι εγώ θα είμαι η ψύχραιμη και τελικά το αντίθετο!

Μία ακόμα μικρή απορία: το πρώτο υπερηχογράφημα  για να δούμε αν είναι ενδομήτριο, πρέπει να γίνει σε 2 βδομάδες μου είπε ο γιατρός. Ισχύει; ή να πάω σε άλλο γιατρό; πολύ δεν είναι 2 βδομάδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thank you! Σήμερα έκανα και δεύτερο τεστ με τα πρωινά πρωινά ούρα (ξέρεις, μήπως δεν κατούρησα σωστά ένα πράγμα) για να είμαι σίγουρη.

Χθες πόναγα όλη μέρα στην κοιλιά χαμηλά. Σήμερα δεν νιώθω τίποτα. Ε , σήμερα κι αν είμαι χεσμένη από το φόβο επειδή δεν νιώθω τίποτα στην κοιλιά μου. Κι ο άλλος χαλαρόοοος! Μου έκοψε καφέδες, τυριά, γλυκά,  τα πάντα! Νόμιζα ότι εγώ θα είμαι η ψύχραιμη και τελικά το αντίθετο!

Μία ακόμα μικρή απορία: το πρώτο υπερηχογράφημα  για να δούμε αν είναι ενδομήτριο, πρέπει να γίνει σε 2 βδομάδες μου είπε ο γιατρός. Ισχύει; ή να πάω σε άλλο γιατρό; πολύ δεν είναι 2 βδομάδες;

 

Εε δεν ξέρω πότε έγινε η σύλληψη για να σου απαντήσω. Γενικά στη 6η-7η εβδομάδα είναι ο πρώτος υπέρηχος. Οπότε υπολόγισε 2-3 βδομάδες μετά την ημερομηνία που ΘΑ σου ερχόταν περίοδος χονδρικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά έδειξε το τεστ. θετικό. Έχω χεστεί από το άγχος . Το παλεύαμε τόσο πολύ. τώρα  μου ήρθε απότομο. Βγήκε αχνό το τεστ και αγχώνομαι μην δεν είναι κάτι σωστό. Μέχρι την Τρίτη που θα πάω στο γιατρό θα με φάει το άγχος

 

Προσεξε να μην αγχωνεσαι γιατι μπορει να βγουν αλλοιωμενες οι εξετασεις!

Μου ειχε συμβει σε εξετασεις αιματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εε δεν ξέρω πότε έγινε η σύλληψη για να σου απαντήσω. Γενικά στη 6η-7η εβδομάδα είναι ο πρώτος υπέρηχος. Οπότε υπολόγισε 2-3 βδομάδες μετά την ημερομηνία που ΘΑ σου ερχόταν περίοδος χονδρικά.

thank you again! Ναι, οπότε σε 2 βδομάδες από τώρα όπως είπε.

 

Το άγχος πάει σύννεφο. δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αλλά λογικά αν πεις "where exhaust is bolted" , exhaust mount, exhaust bracket,exhaust hanger ισως είναι οκ

ό,τι μα ό,τι και να βάλω μου βγάζει κολιέ! ΔΕΘΈΛΩΚΟΛΙΈΠΩΣΠΡΈΠΕΙΝΑΤΟΓΡΆΨΩΠΙΑ

 

 

Ευχαριστώ όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα ενα Ν για της κορης μου το αυτοκινητο το κλασικο χωρις φανελακια κλπ αλλα η βεντουζα δεν πιανει και ξεκολλαει αμεσως .Καποια ιδεα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thank you again! Ναι, οπότε σε 2 βδομάδες από τώρα όπως είπε.

 

Το άγχος πάει σύννεφο. δυστυχώς.

 

Ξέρεις, το άγχος δεν βοηθάει ιδιαίτερα σε τέτοιες καταστάσεις. Χαλάρωσε και απόλαυσέ το.

Btw, συγχαρητήρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...