Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα ενα Ν για της κορης μου το αυτοκινητο το κλασικο χωρις φανελακια κλπ αλλα η βεντουζα δεν πιανει και ξεκολλαει αμεσως .Καποια ιδεα ?

 

Ταινία διπλής όψης ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δοκίμασε με σάλιο, Γιάννη.

 

Το πρωτο που εκνα αλλα ανεπιτυχως.Εβαλα τωρα ταινια διπλης επιφανειας .Θα δειξει .Ευχαριστω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως λέγεται το τετραγωνισμένο στα αγγλικά;

 

ασχετα με αυτο. Παλαιοτερα ειχες ρωτησει για tracking στο iHerb. Στις τελευταιες δυο παραγγελειες μου υπαρχει πλεον tracking number και ειναι με αλλα εταιρεια, ηταν με την FedEX και τωρα ειναι με DHL και δινει ενα παραθυρο παραδοσης τεσσαρων ημερων. Παραγγειλα κυριακη βραδυ και εχω παραδοση 29 εως 1 σεπτεμβρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμασω.Εχω της 3Μ.Ευχαριστω.

οτι και να κανεις καθαριζεις καλα το σημειο που θα κολλησει πρωτα γιατι αλλιως οτι και να κανεις θα πεσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι και να κανεις καθαριζεις καλα το σημειο που θα κολλησει πρωτα γιατι αλλιως οτι και να κανεις θα πεσει.

 

Το εκανα ηδη σημερα .Για την ωρα αντεξε τον σημερινο ηλιο .Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχετα με αυτο. Παλαιοτερα ειχες ρωτησει για tracking στο iHerb. Στις τελευταιες δυο παραγγελειες μου υπαρχει πλεον tracking number και ειναι με αλλα εταιρεια, ηταν με την FedEX και τωρα ειναι με DHL και δινει ενα παραθυρο παραδοσης τεσσαρων ημερων. Παραγγειλα κυριακη βραδυ και εχω παραδοση 29 εως 1 σεπτεμβρη

Κι εγώ παρηγγειλα πρόσφατα κ μου έδωσαν tracking.θςτικη εξέλιξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να δω τα πληροι στοιχεια της ταχυτητας ιντερνετ μου οπως π.χ. ταχυτητα κατεβασματος & ανεβασματος, ping, mtu κ.τ.λ.

Εκτός από το ping, όλα τα υπόλοιπα τα αναφέρεις τα βλέπεις από το μενού του ρούτερ. Ανοίγεις τον αγαπημένο σου browser και χτυπάς στην διεύθυνση το 192.168.1.1 και όταν στο ζητήσει δίνεις όνομα χρήστη και κωδικό του ρούτερ (συνήθως αναγράφονται από κάτω), και ψαχουλεύοντας στο μενού θα το βρεις. Για το ping ανοίγεις το command line (cmd) και πατάς ping www.ονομασελίδας.com

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκαν προσωρινά αποτελέσματα για βρεφονηπιακούς/παιδικούς σταθμούς μέσω ΕΣΠΑ. Απλά γράφει "Φάκελος πλήρης" και  "175 μόρια". Θεωρούνται αρκετά για να δεχτούν τον ανηψιό στα τελικά αποτελέσματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...