Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα

 

Που μπορώ να βρω τις βάσεις που είχαν οι σχολές το 1980 και υπάρχει κάπου καμιά λίστα με τα ονόματα από τους επιτυχόντες και πόσο είχαν γράψει..??

Υπάρχει περίπτωση να υπάρχουν τέτοια αρχεία online..??

Έψαξα λίγο στο google και στο υπουργείο παιδείας αλλά δε βρήκα κάτι..

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα στο γιατρό τελικά ο οποίος μου έκανε καρδιογράφημα και μου είπε οτι όντως έπαθα αυτό που λες, κοιλιακή μαρμαρυγή, ελαφριά βέβαια (αν ήταν μεγαλύτερη θα έγραφα από την κόλασι τώρα) και μου έδωσε κάτι χάπια angoron να παίρνω προληπτικά για 48 ώρες για να ισιώσει η τρόμπα και μετά θα πάω να μου ξανακάνει καρδιογράφημα.

Ελπιζω να σου ειπε κολπικη μαρμαρυγη. Κοιλιακη μαρμαρυγη θα ειχες χαιρετισει τωρα, δεν επανερχεται μονη της, θελει απινιδωση (κι αλλο ρευμα δηλαδη, καμια 300αρια Joule). Αν στο καρδιογραφημα σου βρηκε κολπικη μαρμαρυγη προσπαθει με τα φαρμακα να την αναταξει σε φυσιολογικο ρυθμο. Δε νομιζω οτι τα παιρνεις προληπτικα. Καντου ενα τηλεφωνο παρολα αυτα αν δε σου εχει δωσει αντιπηκτικη αγωγη, να τον ρωτησεις αν κατα τη γνωμη του χρειαζονται. Η συγκεκριμενη αρρυθμια "γενναει" θρομβους οι οποιοι μπορει να γινουν επικινδυνοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση πως λέγεται το πρόγραμμα το οποίο αντιγραφής ταινίες σε dvd και μετά τις βλέπεις στο dvd-player ;

 

ένα free αν δεν κάνω λάθος είναι .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν σου πεφτουν τα μαλλια σημαινει πως εχεις ελλειψη σιδηρου?

Οι αιτίες μπορεί να ποικίλουν. Κληρονομικές, ορμονικές, ψυχολογικές κλπ.

http://el.wikipedia....wiki/Τριχόπτωση

Καλύτερα να επισκεφτείς ένα δερματολόγο για να σε εξετάσει & να βρει τα αίτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτον ειμαι 16,τα μαλλια μου πεφτον οταν κανω μπανιο τοτε βλεπω τις τριχες

τωρα ο κουρεας μου ειπε πως η τριχα σπαει γιατι εχω πυκνο μαλλι

μια φιλη της μανας μου μου ειπε πως το ultrex φταει πως κατι εχει μεσα

και μετα ο σιδηρος.

μεσα σε 2 βδομαδες,10 μερες φακι και αλλες 2 μελιτζανες και φαινεται να εχουν μειωθει.πηρα αλλο σαμπουαν αλλα και παλι δεν σταματανε εντελωςακυρο φυσιολογικο λεει ειναι να πεφτουν 50-100 ημερισιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορώ στο μTorrent να επιλέξω σε ποιον φάκελο θα αποθηκεύονται τα νέα τορρεντς; Στο παράθυρο που βγαίνει κάθε φορά είχα επιλέξει να μην με ξαναρωτήσει αλλά τώρα έχω φάει τις ρυθμίσεις αλλά δεν βρίσκω κάτι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικά είναι φθινόπωρο που πολλά ζωάκια, μαζι κι εμείς μαδάμε.

έπειτα ρίξε μια ματιά στον πατέρα σου, και πες μας πόσο μαλλί έχει.

αν έχει το ίδιο με σένα ίσως είναι να ανησυχήσεις

αλλιώς, αν έχει φαλάκρα, να προετοιμάζεσαι σιγα σιγα ψυχολογικά που θα αστράφτει το κεφάλι σου σε λίγα χρόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την οικογενεια ο παππους μου ειχε και ο προπαππους μου εχει φαλακρα αλλα ειναι 96 χρονων οποτε δεν το γλιτωνω ? :fear: ο αλλος παππους δεν εχει τπτ και ο μπαμπας μου δεν εχει.(φαλακρα οχι μαλλια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...