Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οτι αποριες ειχα πανω σε ηλεκτρολογικα ηταν για ενα μαθημα το οποιο δινω τωρα. εγω ειμαι μηχανολογος.

τωρα αν δεν εχεις ορεξη να βοηθησεις γιατι ασχολησε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ξερει κανεις κανενα δωρεαν Linguaphone για ιταλικα και απο που μπορω να το κατεβασω?

Γιατί δε ρωτάς το google ( το μεγαλύτερο warez ever...) και εκθέτεις το forum που σε φιλοξενεί;

 

Linguaphone italy + rapidshare

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δε ρωτάς το google ( το μεγαλύτερο warez ever...) και εκθέτεις το forum που σε φιλοξενεί;

 

Linguaphone italy + rapidshare

εννοειται η επομενη κινηση μου ηταν αυτη αλλα γτ να μην ρωτησω μηπως κπ εχει ψαξει ηδη κ ξερει καλυτερα.το βλεπω το φορουμ σαν μια μεγαλη παρεα οποτε δεν εκτιθεται κανεις! :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μια μαλακία το απόγευμα και με χτύπησε το ρεύμα, για 1-2 δευτερόλεπτα. Εκείνη τη στιγμή ένιωσα ένα τσίμπημα στην καρδιά και λίγο δύσπνοια. Τα οποία τώρα περίπου 5 ώρες μετά συνεχίζω να τα νιώθω και γενικά μια δυσφορία στο στήθος. Είναι η ιδέα μου ή πεθαίνω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μια μαλακία το απόγευμα και με χτύπησε το ρεύμα, για 1-2 δευτερόλεπτα. Εκείνη τη στιγμή ένιωσα ένα τσίμπημα στην καρδιά και λίγο δύσπνοια. Τα οποία τώρα περίπου 5 ώρες μετά συνεχίζω να τα νιώθω και γενικά μια δυσφορία στο στήθος. Είναι η ιδέα μου ή πεθαίνω;

 

Μάλλον είναι τα νεύρα. Δες τι είχε κάνει κι ο Γκαλβάνι. Λογικά θα σου περάσει. Αλλά καλού κακού πες και σε κάποιον του κύκλου σου τι έγινε. Να υπάρχει σαν ιστορική καταγραφή. Γιατί ποτέ δεν ξέρεις. Άμα "φύγεις" να ξέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

...με χτύπησε το ρεύμα, για 1-2 δευτερόλεπτα...

:confused:

Δεν είχαν ανακαλύψει τα ρελέ διαφυγής όταν φτιάχτηκε το σπίτι σου;; :P

Διάβασε εδώ περί κοιλιακής μαρμαρυγής να έχεις το νου σου.

 

edit: Διορθώθηκε το link.

Επεξ/σία από άδικος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο ειναι το τηλεφωνο του κωτσοβολου στην θεσσαλονικη?αυτος που ειναι κοντα στο ικεα.

 

ακυρο το βρηκα,λες και κρυβανε επιτηδες στο site :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:confused:

Δεν είχαν ανακαλύψει τα ρελέ διαφυγής όταν φτιάχτηκε το σπίτι σου;; :P

Διάβασε εδώ περί κοιλιακής μαρμαρυγής να έχεις το νου σου.

 

Πήγα στο γιατρό τελικά ο οποίος μου έκανε καρδιογράφημα και μου είπε οτι όντως έπαθα αυτό που λες, κοιλιακή μαρμαρυγή, ελαφριά βέβαια (αν ήταν μεγαλύτερη θα έγραφα από την κόλασι τώρα) και μου έδωσε κάτι χάπια angoron να παίρνω προληπτικά για 48 ώρες για να ισιώσει η τρόμπα και μετά θα πάω να μου ξανακάνει καρδιογράφημα.

 

Δεν ήταν στο σπίτι μου. Γκρεμίζαμε ένα παλιό καλύβι και είχε μπροστά ένα φωτιστικό από το οποίο περνούσε ακόμα ρεύμα γιατί συνδεόταν με ξεχωριστή παροχή, ενώ του σπιτιού ήταν κομμένη, πράγμα που δεν το γνώριζα...και όταν πήγα να το ξεπατώσω, με τίναξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...