Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανείς τι είναι αυτό που εμφανίστηκε στην οθόνη μου και όλο και αυξάνεται (να πάρει η ευχή να πάρει);

 

Αν θέλεις δείξε το και στο Χαρδαβέλλα να σου πει τη γνώμη του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο κάτω προς επάνω, 1η βαθμίδα όταν το αυτοκίνητο είναι είναι μόνο με τον οδηγό, 2η βαθμίδα όταν είναι γεμάτο με επιβάτες(συνήθως πέντε) και 3η βαθμίδα όταν το αυτοκίνητο είναι φορτωμένο μέχρι τα όριά του...

δε νομιζω οτι ρωτησε αυτο...

θελει το υψος που πρεπει να ειναι ρυθμισμενα τα φωτα μεσα στις λαμπες και οχι απο τον επιλογεα του αυτοκινητου.

(βλ. κατι καγκουρες που πανε και βαζουν xenon, σκατασταμουτρατους και τα βιδωνουν λες και το κανουν επιτιδες να σε βαρανε μεσα στον αμφιβληστροειδή...)

Επεξ/σία από kuzko21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομιζω οτι ρωτησε αυτο...

θελει το υψος που πρεπει να ειναι ρυθμισμενα τα φωτα μεσα στις λαμπες και οχι απο τον επιλογεα του αυτοκινητου.

(βλ. κατι καγκουρες και πανε και βαζουν xenon, σκατασταμουτρατους και τα βιδωνουν λες και το κανουν επιτιδες να σε βαρανε μεσα στον αμφιβληστροειδή...)

Δεν ήξερα ότι ρυθμίζονται έτσι!

 

Για τους δολοφόνους, νόμιζα πως απλά επέλεγαν λάθος σκάλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα,

αν είναι κάποιος εδώ που ήταν Ιταλία και ξέρει την γλώσσα,θα ήθελα να μάθω αν γνωρίζει κατά πόσο η σικελιανή προφορά είναι κατανοητή για κάποιον που μιλάει ιταλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη σικελιανή προφορά, την παραδοσιακή βαριά προφορά είναι δυσκολο να την καταλαβεις αν δεν εχεις ξανακουσει. Μερικές λέξεις δε τις καταλαβαινεις καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξανακάνω την ερώτηση μηπως γνωριζει κάποιος.

 

Προαστιακό, Μετρό και ηλεκτρικό, επιτρέπεται το ποδήλατο?

 

Δες εδώ:

 

Yπαρχει καποιος περιορισμος με τις ωρες στο Μετρο;

 

TΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ MEXΡΙ ΝΕΩΤΕΡΑΣ

 

Ποδήλατο στο μετρό, ησαπ και τραμ 2012!

 

Αλλά κοίτα και τις ημερομηνίες και δεν ξέρω και κατά πόσο ισχύουν αυτά που λένε. Μάλλον το καλύτερο θα ήταν να έπαιρνες κανένα τηλέφωνο να ρωτούσες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηλεκτρικο απ οσο ξερω επιτρεπεται εκτος ωρων αιχμης στο τελευταιο και στο πρωτο βαγονι του συρμου . Τωρα το τι γινεται στη πραξη δε το γνωριζω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ερώτηση-παράκληση για όποιους διαθέτουν 4 δευτερόλεπτα. Επειδή (α) είμαι εκτός Ελλάδας, (β) τα favorites και τα cookies έχουν κάνει το google να δείχνει ό,τι θέλω, μπορεί κάποιος να μου πει τι θέση του βγαίνει στο Google το euretirio.com αν γράψει:

 

α) μετοχικο κεφαλαιο

β) αυξηση μετοχικου κεφαλαιου.

 

Thanks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...