Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μόνο που μπορούσα να φανταστώ κι εγώ ρε φίλε ήταν αυτό, αλλά κι αυτό παράλογο μου φαινόταν. Αλλά ξέρω γώ; Τι άλλο.. Και καλά, είναι οι μόνοι που πληρώνουν;

Επίσης, άλλο που το κάνει περίεργο: μετά (κάτω) από αυτά βγαίνουν κάτι άσχετα ξένα, μετά κάτι άλλα από συγκεκριμένους χρήστες πάλι άσχετα.. Τίποτα εμπορικό ή που να χρειάζεται διαφήμιση δηλαδή. Δεν ξέρω μπορεί να είναι και ιδέα μου αλλά έτσι μου φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κρυφοσυντρόφια ολοι σας! :devil:

 

 

Καλέ, εσύ είσαι στις κρυφές ή στις φανερές; :P

 

Σε όλους το βγάζει, παίζει χρήμα. Όσο για το που το βρίσκουν αν σκεφτείς ποιος βγαίνει κερδισμένος από την άνοδο της χρυσής αυγής, θα καταλάβεις γιατί παίζει τόσο πολύ διαφήμιση στο συγκεκριμένο κόμμα.

 

Άντε, το κόβουμε εδώ γιατί θα γίνει πολιτική η συζήτηση ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιό είναι το πιό σούπερ ουάου γαμάτο κλειδαράδικο στην θεσσαλονίκη; Αυτό που, αν δεν μου βγάλουν εκεί το αντικλείδι που θέλω, δεν θα το βγάλουν πουθενά; Ή τέλοσπάντων, ας πει όποιος ξέρει κάνα πολύ καλό κλειδαράδικο. Έχω ένα πολύ ζόρικο κλειδί που θέλω να αντιγράψω...

 

 

αν είσαι ανατολικά πέρνα μια βόλτα από τον Στέλιο(η ταμπέλα έλεγε Θανάσης-ο μπαμπάς του-δεν ξέρω αν την άλλαξε), το πιο πιθανό είναι να κάνεις την δουλειά σου.

είναι δελφών 101 (μπότσαρη και στρίβεις δεξιά,είναι στα δέκα μέτρα το μαγαζί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, αν μπορείτε προτείνετε έναν τρόπο, φτηνό ή δωρεάν,να μπορέσω να δω τον Ολυμπιακό την Τρίτη σε μια χώρα που το ποδόσφαιρο είναι νο3 στις προτιμήσεις μετά το gaelic football και το hurling.

(μένω δίπλα ακριβώς στο γήπεδο που σήμερα γίνονται κάτι τελικοί gaelic football και απο το πρωί τους ακούω να τσιρίζουν)

Να βάλω δορυφορική δεν παίζει, δεν ξερω καν αν στο σπίτι υπάρχει τηλεόραση. Δηλαδή νομίζω πως υπάρχει μια αλλα δεν ξερω καν αν δουλευει.

Παίζουν τίποτα πληρωμένα λαηβ στρημ (λίγο πχοιότητα βρε αδερφε) στην ουέφα η στη νοβα η οπου αλλού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα πριν μερικά χρόνια ένα EyeTV Hybrid

http://www.elgato.com/elgato/int/mainmenu/products/tuner/hybrid08/product1.en.html

το οποίο ήταν αγορασμένο από τις ΗΠΑ, οπότε εδώ στην Ευρώπη δεν μπορεί να λειτουργήσει με τα ψηφιακά κανάλια. Εγώ το χρησιμοποιούσα για να συνδέω το Wii με τον Mac. Εδώ και 1-2 χρόνια δεν έχω Wii, οπότε κάθεται και είναι άχρηστο.

 

Υπάρχει τρόπος να το πουλήσω στις ΗΠΑ, χωρίς να μου βγει ο κούκος αηδόνι στα μεταφορικά; Φαντάζομαι ότι οπουδήποτε αλλού δε θα ενδιαφερθεί κανένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για e-bay τσέκαρες?

 

Πώς πουλάω στο ebay; Εγώ δεν πρέπει να ορίσω τα μεταφορικά; Αυτόματα γίνονται;

 

Επίσης, δεν έχω καθόλου reputation στο ebay (μια φορά έχω ψωνίσει όλη κι όλη). Έχω ελπίδες ακόμη κι έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, αν μπορείτε προτείνετε έναν τρόπο, φτηνό ή δωρεάν,να μπορέσω να δω τον Ολυμπιακό την Τρίτη σε μια χώρα που το ποδόσφαιρο είναι νο3 στις προτιμήσεις μετά το gaelic football και το hurling.

(μένω δίπλα ακριβώς στο γήπεδο που σήμερα γίνονται κάτι τελικοί gaelic football και απο το πρωί τους ακούω να τσιρίζουν)

Να βάλω δορυφορική δεν παίζει, δεν ξερω καν αν στο σπίτι υπάρχει τηλεόραση. Δηλαδή νομίζω πως υπάρχει μια αλλα δεν ξερω καν αν δουλευει.

Παίζουν τίποτα πληρωμένα λαηβ στρημ (λίγο πχοιότητα βρε αδερφε) στην ουέφα η στη νοβα η οπου αλλού;

hahasport.com
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο keyword για ένα βίντεο που είχε ποσταριστεί εδώ και φαινότανε μια κερκίδα και ακουγότανε κάποιο τραγούδι ροκ νομίζω και ένας που είχε ξεφύγει το τραγουδούσε και κατέβαινε τις σκάλες της κερκίδας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...