Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρέπει να συμπληρώσω ένα χαρτί και λέει:

 

"Ο υπογράφων.......................................του.....................με Α.Δ.Τ............./...../ Α.Τ. .........................και Α.Φ.Μ....................................."

 

 

TO A.Δ.Τ. είναι αριθμός δελτίου ταυτότητας και το Α.Τ. το αστυνομικό τμήμα που εκδόθηκε; Ή ο αριθμός ταυτότητας είναι το δεύτερο; Μπερδεύτικα. Και τι είναι τα δύο slash πριν το Α.Τ. ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πως λεγονται τα παπουτσια που φοραμε μονο το καλοκαιρι αλλα δεν εχουν κορδονια? οχι αυτα τα μαυρα τα "επισημα" στυλ , τα αλλα ! πχ που θα φοριοντουσαν με μια βερμουδα τζιν και ενα t-shirt ?

thanks :D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κάνω φορμάτ, όταν ήμουν πχ εδώ, και πατούσα στο ποντίκι το μεσαίο κουμπάκι (αυτό που κάνει και πάνω κάτω τη σελίδα), μου άνοιγε σε νέα καρτέλα το θέμα στο οποίο πάτησα το μεσαίο κλικ. Τώρα πια δεν το κάνει; πρέπει να ρυθμίσω κάτι στο ποντίκι; 

ένα ασύρματο logitech έχω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να πάρει ασφαλιστική ενημερότητα κανείς μέσω ίντερνετ;

 

Από όσο έψαξα, στην σελίδα του ΙΚΑ δίνει την δυνατότητα σε εργοδότες που απασχολούν υπαλλήλους αλλά δεν βλέπω τίποτα για όσους δεν απασχολούν (εγώ δεν απασχολώ) , ενώ στην Εθνική Πύλη Δημόσιας Διοίκησης (Ερμής) λέει κάτι για πιστοποιημένους αριθμούς φαξ και διάφορα μυστήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πριν κάνω φορμάτ, όταν ήμουν πχ εδώ, και πατούσα στο ποντίκι το μεσαίο κουμπάκι (αυτό που κάνει και πάνω κάτω τη σελίδα), μου άνοιγε σε νέα καρτέλα το θέμα στο οποίο πάτησα το μεσαίο κλικ. Τώρα πια δεν το κάνει; πρέπει να ρυθμίσω κάτι στο ποντίκι; 

 

ένα ασύρματο logitech έχω. 

Λογικα το ποντικι θα συνοδευοταν απο καποιο cd. Βρες το και κανε εγκατασταση. Στην ουσια θελεις να ορισεις το scroll wheel να κανει open in new tab.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα το ποντικι θα συνοδευοταν απο καποιο cd. Βρες το και κανε εγκατασταση. Στην ουσια θελεις να ορισεις το scroll wheel να κανει open in new tab.

δεν είχε. (από ότι θυμάμαι δηλαδή) 

κατέβασα από το σάιτ τους το πρόγραμμα. αλλά δεν έχει επιλογή να ανοίγει άλλη καρτέλα πουθενά :$ παίζει να λέγεται κάπως αλλιώς ; :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν είχε. (από ότι θυμάμαι δηλαδή) 

κατέβασα από το σάιτ τους το πρόγραμμα. αλλά δεν έχει επιλογή να ανοίγει άλλη καρτέλα πουθενά :$ παίζει να λέγεται κάπως αλλιώς ; :(

Για δες αν στο Control Panel στην επιλογη Mouse σου εμφανιζει και τα τρια κουμπια, μηπως μπορεσεις να αλλαξεις τη συμπεριφορα απο εκει. Αν και κανονικα μεσω του προγραμματος θα επρεπε να σου εχει επιλογη για το μεσαιο κουμπι νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δες αν στο Control Panel στην επιλογη Mouse σου εμφανιζει και τα τρια κουμπια, μηπως μπορεσεις να αλλαξεις τη συμπεριφορα απο εκει. Αν και κανονικα μεσω του προγραμματος θα επρεπε να σου εχει επιλογη για το μεσαιο κουμπι νομιζω.

ναι, το κατέβασα το πρόγραμμα και έχει επιλογή για το μεσαίο κουμπί αλλά δεν λέει κάτι που να είναι κοντά σε αυτό που ζητάω (έτσι νομίζω δηλαδή). 

πφφ. είναι σπαστικόοοο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ναι, το κατέβασα το πρόγραμμα και έχει επιλογή για το μεσαίο κουμπί αλλά δεν λέει κάτι που να είναι κοντά σε αυτό που ζητάω (έτσι νομίζω δηλαδή). 

πφφ. είναι σπαστικόοοο!

Γραψε τις επιλογες που εχει ή ανεβασε ενα screenshot καλυτερα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...