Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>γιατί οι εβραίοι ραββίνοι πιπιλίζουν πέη αγοριών μετά την περιτομή ?</p>

 

Πραγματικά περιμένω να ακούσω την απάντηση αν κάποιος την ξέρει...:-P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πραγματικά περιμένω να ακούσω την απάντηση αν κάποιος την ξέρει...:-P

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!

 

Και εγώ από το πρωί αυτό περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αν ισχύει...

 

Σκύλο έπρεπε να βάλουν γι αυτό.Το σάλιο του είναι το αποτελεσματικώτερο αντιβιωτικό ever.

 

Όχι,δεν έχω βάλει σκύλο να μου πάρει πίπα (ακόμα δηλαδή..),αλλά είχα ένα ζευγάρι λυκόσκυλα όταν έμενα σε μονοκατοικία και όταν τρυπήθηκε ο αρσενικός (κλασικό μαλακισμένο περίεργο αρσενικό..) με τη σούβλα της ανάστασης και τον πήγαμε για ράματα κλπ στον κτηνίατρο,με το που γυρίσαμε,το θηλυκό του τάβγαλε με τα δόντια σα λυσασμένο και τον έγλυφε στις ανοιχτές πληγές όλο το βράδυ...

Απ´ την άλλη μέρα είχε "πάρει τα πάνω του" και μέσα σε μιά βδομάδα " ανένηψε"...

 

Μπερδεύω τις θρηκείες,ποιά είναι που δεν γουστάρει σκύλο;Μάλλον τα μεμέτια,ε;Οχι οι €οι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκύλο έπρεπε να βάλουν γι αυτό.Το σάλιο του είναι το αποτελεσματικώτερο αντιβιωτικό ever.

 

 

Μύθος.

Η λυσοζύμη (η οποία έχει αντιβακτηριδιακή δράση) μπορεί να βρεθεί και στο ανθρώπινο σάλιο.Απλά στα σκυλιά ελέω έκκρισης/ανατομίας της στοματικής τους κοιλότητας οι πληθυσμοί μικροβίων είναι μικρότεροι πχ. σε σχέση με ένα ανθρώπινο στόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπερδεύω τις θρηκείες,ποιά είναι που δεν γουστάρει σκύλο;Μάλλον τα μεμέτια,ε;Οχι οι €οι...

 

...που δε γουστάρει σκύλο ως κατοικίδιο, ή ως φαγητό; Αν πρόκειται για το δεύτερο, τόσο τα ...μεμέτια, όσο και οι ...€οι, αυτό το κόλλημα το έχουν με τα γουρούνια (πιθανώς και με τους σκύλους, αλλά δεν το ξέρω!...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπαρχει καποιος τροπος να μεγεθυνω ολοκληρο το ui ενος προγραμματος? Συγκεκριμενα του Vuze γιατι εχει σχετικα μικρη γραμματοσειρα και με δυσκολευει υπο καποιες συνθηκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιος τροπος να μεγεθυνω ολοκληρο το ui ενος προγραμματος?

 

 

 

m1090892pp_magnifier-1440.jpg

 

 

 

:mrgreen:  :devil:

 

 

 

Ουπς, μ@λ@κία έκανα...ο τύπος είναι mod...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^^ Too late to say you're sorry Beth  :devil:

 

Παντως και καποιο προγραμμα που να αλλαζει την αναλυση του προγραμματος μαλλον θα μου εκανε. Παιζει κατι τετοιο?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κόσμε, βοήθεια! Ξέρει κανείς αν το AllDebrid  δουλεύει, ή το έχουν κλείσει το μαγαζί; Έχω premium, αλλά όποιο link κι αν βάλω για μετατροπή (99% από rapidshare), εμφανίζει ότι το έχει μετατρέψει σε «δικό του», αλλά είτε στον idm, είτε στον jdownloader, εμφανίζεται ως «μη διαθέσιμο», ενώ τα αυθεντικά links (τού rapidshare) είναι διαθέσιμα και όχι π.χ. διαγραμμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...