Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Hello people. Ψάχνω καινούρια webcomics ή 'κρυμμένα διαμάντια'.

Μέχρι τώρα διαβάζω τα γνωστά: xkcd, cyanide, fredo & pidjin και dork tower.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πως ανεβαίνει ο αριθμός των μηνυμάτων που λέει δίπλα στα ονόματα μας εδώ στο insomnia...δεν έχω καταλάβει...

αν γράφεις μόνο στο ευρύτερο section της Ψυχαγωγίας (Μπλα Μπλα, Κινηματογραφός, Μουσική) δεν ανεβαίνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α δηλαδή δεν έχει να κάνει με pm και ούτε με το μπλα μπλα...οκ απλά μου ανέβαινε σ κάτι άσχετες στιγμές και δεν είχα προσέξει ότι είναι όταν γράφεις σ άλλο section...οκ ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ μα απενεργοποιήσω την αυτόματη διόρθωση στο iPhone ;; Μου έχει σπάσει τα νεύρα , άλλο θέλω να γράψω και άλλο γράφει .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κόσμε, βοήθεια! Ξέρει κανείς αν το AllDebrid  δουλεύει, ή το έχουν κλείσει το μαγαζί; Έχω premium, αλλά όποιο link κι αν βάλω για μετατροπή (99% από rapidshare), εμφανίζει ότι το έχει μετατρέψει σε «δικό του», αλλά είτε στον idm, είτε στον jdownloader, εμφανίζεται ως «μη διαθέσιμο», ενώ τα αυθεντικά links (τού rapidshare) είναι διαθέσιμα και όχι π.χ. διαγραμμένα.

Δουλεύει 100%,κοίτα για άλλα linx αλλού.

 

Μπορώ μα απενεργοποιήσω την αυτόματη διόρθωση στο iPhone ;; Μου έχει σπάσει τα νεύρα , άλλο θέλω να γράψω και άλλο γράφει .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

settings>safari>autofill>off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανεις εναν αριθμο που αν τον καλέσεις απο σταθερό τηλέφωνο και το κλήσεις χτυπάει πίσω η συσκευή σου..? Νομιζω τριψήφιος είναι..

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο είναι το θέμα σου βασικά, α) μην δεν περάσει λόγω αντικειμένου (αν τυχόν θεωρηθεί 'όπλο') ή β) αν θα πληρώσεις εξτρα φόρους/δασμούς κλπ?

 

Για το β) 101% δεν υπάρχει περίπτωση εντός Ε.Ε., μόνο όταν έρχονται αντικείμενα από άλλη ήπειρο.

Για το α) αν υφίσταται θέμα, θα πρέπει λογικά να αναφέρεται στη σελίδα προϊόντος ή τέλος πάντων στην πορεία/βήματα της παραγγελίας να μην σε αφήσει να το παραγγείλεις με σχετική αιτιολογία (π.χ. στο αγγλικό ebay μπορείς να παραγγείλεις από αγγλία κουτάλια, αλλά πηρούνια και μαχαίρια δεν στέλνουν, επειδή θεωρούνται 'όπλα' or whatever).

 

ΥΓ. για δώσε λινκ του προϊόντος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...