Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Φουρφουρι για λαπτοπ ή σταθερο; Με τον τυπο της μητρικης ή του επεξεργαστη πάει αλλά μπορεί να κουνηθηκε και να πιανει καπου ή απλως να θελει λιγο λαδωμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σταθερό. Μητρική asus p5gz-mx, cpu intel pentium D. Τώρα;

 

Λάδωμα λες; Πού; Στο κέντρο του φουρφουρίου να ρίξω καμιά σταγονίτσα; Δεν θα γίνει έκρηξη ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Aρα βλέπεις το socket της, αν ειναι αυτη http://www.asus.com/Motherboards/P5GZMX/#overview εχει socket 775 πας εδω και κοιτάς http://www.visionstudio.gr/prodlist.asp?cat=7&sub=211&showfoto=0&pmanuf=undefined&sort=3

 

 Αλλά πρωτα δοκιμασε το λαδωματακι, γρασαρισμα κλπ τι σοι μαστορας εισαι; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα έναν φάκελο μέσα στο "app data" που λέγεται "temp" και μέσα έχει διάφορες μαλακίες που δεν ξέρω τι χρησιμεύουν αλλά και μερικές εικόνες που είχαν περάσει κάποτε από τον υπολογιστή. Δεν τα έχω βάλει εγώ στον φάκελο αυτά, από μόνα τους.

 

Έχει μέγεθος 7,5 γιγα, τον διαγράφω ή χρειάζεται κάπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμαται κανεις πως λεγονται εκεινες οι βαφες τοιχου που σου δινουν το ελευθερο να γραφεις-σβησεις πανω τους?

brainstuck

BrainStuck.jpg

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σε δίλημμα... Τον Αύγουστο θα πάω Ρουμανία με πούλμαν αλλά έχω και ένα σκυλάκι και σκέφτομαι να το πάρω μαζί μου (αλλά θα είναι στις αποσκευές) ή να το αφήσω σε γνωστό? Για να έρθει θα είναι μεγάλη ταλαιπωρία για αυτό αλλά και άγχος για εμένα, άμα το αφήσω σε γνωστό φοβάμαι μήπως από την στεναχώρια του δεν τρώει τίποτα...

 

Είναι πολλά τα χιλιόμετρα για να το βάλεις στις αποσκευές. Μέχρι τον Αύγουστο έχεις καιρό, οπότε μπορείς να κάνεις μια δοκιμή. Άφησέ το στον φίλο σου κάποια στιγμή δοκιμαστικά 2-3 μέρες, για να δεις πώς θα αντιδράσει το σκυλί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για βαφή δε ξέρω, ένα σφουγγαράκι θυμάμαι διαφήμιζαν μία εποχή.

Πάντως, με ένα Search πέτυχα αυτή.

 

Edit: Ίσως κάτι τέτοιο να διαφήμιζαν.

 

τσου

δεν ηταν αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο site που να εχει τις ανακοινωσεις απο συνέδρια πανεπιστημίων που προκειται να γίνουν;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά στο voxer μου έρχονται ειδοποιήσεις ότι ο τάδε και ο δείνα joined voxer κλπ...Κάποια από αυτά τα contacts τα αναγνωρίζω, αλλά όχι...Τι παίζει? ξέρει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποια λογικη ορισμενα πιστοποιητικα,απολυτηρια,αδειες,πτυχια δινονται μονο μια φορα?Σε περιπτωση που  χασεις δηλαδη καποιο,το ονομα σου δεν βρισκεται καπου ωστε να σου στειλουν καινουργιο?ή θα τους πεσει ο κωλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολλά τα χιλιόμετρα για να το βάλεις στις αποσκευές. Μέχρι τον Αύγουστο έχεις καιρό, οπότε μπορείς να κάνεις μια δοκιμή. Άφησέ το στον φίλο σου κάποια στιγμή δοκιμαστικά 2-3 μέρες, για να δεις πώς θα αντιδράσει το σκυλί.

 

Καλά εννοείτε με στάσεις... Κάνει 2 Ελλάδα 4 Βουλγαρία και μετά 1 Ρουμανία. Εκεί θα είναι σε μεγάλο κήπο αλλά είναι αυτό οι πολλές ώρες ταξιδιού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...