Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αύριο έχεις να πας σε γάμο; Επειδή κι εγώ έχω και αρχίζω να πιστεύω ότι θα σε δω εκεί....  :ph34r:

 

Xaxa!!! Ε δεν νομίζω να παντρεύεται μόνο ένα ζευγάρι αύριο; Τι ώρα είναι ο δικός σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Xaxa!!! Ε δεν νομίζω να παντρεύεται μόνο ένα ζευγάρι αύριο; Τι ώρα είναι ο δικός σου;

Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι, αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι η πρόσκληση είχε μέσα και ένα CD. Εάν έχεις κι εσύ CD τότε στον ίδιο θα πάμε. :P

 

Τελικά στις 20:00 είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι, αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι η πρόσκληση είχε μέσα και ένα CD. Εάν έχεις κι εσύ CD τότε στον ίδιο θα πάμε. :P

 

Εμένα είχε βυνίλιο, άλλος γάμος lol!!!! Mα cd μέσα στην πρόσκληση; Δεν το χω ξανακούσει.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα είχε βυνίλιο, άλλος γάμος lol!!!! Mα cd μέσα στην πρόσκληση; Δεν το χω ξανακούσει.........

 

 

Το cd είναι για να διώχνει τα πουλιά ή έχει και περιεχόμενο; πχ το χαμένο sex tape τους.

 

 

lol Είχε ένα CD με κάτι τραγούδια. Ούτε εγώ είχα ξαναδεί κάτι παρόμοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ξέρει απο ζυγαριές ακριβείας ας μου λυσει μια απορία (το έχω γράψει και αλλου αλλά ηταν oftopic)

 

Αυτό το ΟUF που εμφανίζεται καμια φορά, ειναι επειδη δυσανασχετεί η ζυγαριά απ τα κιλά μου ή σημαίνει κάτι?? :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει πρόγραμμα για iphone4/ipad για photo books (πχ αντίστοιχο του simple prints αλλά να μην κάνει αυθαίρετα crop τις φωτογραφίες)?

Thanx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποια ιστοσελίδα που λέει όλα τα νούμερα για τις τελευταίες εκλογές (και γενικά); Π.χ. τοις εκατό συμμετοχή από όλους τους εγγεγραμένους ψηφοφόρους, πόσοι είναι αυτοί, ποιο κόμμα πλειοψήφησε και με πόσο τοις εκατό κτλ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...