Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τράβηξα ενα βιντεο την επιφανεια εργασιας του υπολογιστη. Γινεται να κοψω τα γυρω πλαισια που δειχνουν τι προγραμματα χρησιμοποιω. Υπαρχει προγραμμα που να το κανει αυτο?

 

Σαν την περικοπη μιας εικονας.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ερωτηση..εχει εδω και 3-4 μερες που εχω προβλημα με το φορτωμα των σελιδων στο κινητο.ο παροχος ειναι η κοσμοτε.δεν ξερω αν ειναι προβλημα του κινητου η το 2χουν και αλλοι..παντως εκει που σερφαρω μια χαρα παω να φορτωσω πχ το ινσομνια κσι μου εμφανιζει τη σελιδα οπως να ναι..μια στρωνει μια χαλαει..εχω ενα νοτε2 με custom rom και σκέφτομαι μηπως φταιει τιποτα η ρομ..αν ξερει καποιος κατι ας βοηθήσει παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

help help! θέλω να μου πείτε πώς μπορώ να ψάξω (κάποιο όνομα θα έχει λογικά) για να αγοράσω ένα βίσμα που να ενώνει 2 ακουστικά σε μία συσκευή. 

Καταλάβατε; :$ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

help help! θέλω να μου πείτε πώς μπορώ να ψάξω (κάποιο όνομα θα έχει λογικά) για να αγοράσω ένα βίσμα που να ενώνει 2 ακουστικά σε μία συσκευή. 

 

Καταλάβατε; :$ 

 

Headphone splitter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενας με γνωσεις στα ηλεκτρικα ? Εχουμε παρει κανουργια κουζινα γιατι η παλια παπαλα . Ειναι χωρια ο φουρνος με την εστια ματιων.

Η εστια ματιων εχει 5 θεσεις για να βιδωσεις μεσα καλωδιο. Εψαξα στο manual , στο ιντερνετ αλλα δε βρηκα τιποτα.

 

Πως γινεται η συνδεσμολογια ? Που μπαινει η γειωση, το ουδετερο και η φαση ? Γιατι ειναι αμαρτια να φωναξουμε ηλεκτρολογο για 2 λεπτα υποθεση και να σκασουμε 20-30 ευρω ετσι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αμαρτια ομως και να την καψεις ακομα δεν την πηρες...

 

Δωστα να πανε στα κοματια αν δεν γνωριζεις...Θα εχει καμια διαρροη και θα γινει της π@υτανας στην κουζινα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο manual λεει οτι σε περιπτωση που εμφανιστει το παρακατω μηνυμα "U 400" σημαινει οτι η συνδεσμολογια ειναι λαθος και να γινει ξανα η εκτιμηση κτλ κτλ.

 

Τωρα διαρροη δυσκολα εισαι , και εγω και ο πατερας μου δεν ειμαστε τοσο ασχετοι, απλα ρωταω μηπως εχει κανεις γνωση πανω στο θεμα.

Εννοειται οτι δε θα πειραματιστουμε μονοι μας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενας με γνωσεις στα ηλεκτρικα ? Εχουμε παρει κανουργια κουζινα γιατι η παλια παπαλα . Ειναι χωρια ο φουρνος με την εστια ματιων.

Η εστια ματιων εχει 5 θεσεις για να βιδωσεις μεσα καλωδιο. Εψαξα στο manual , στο ιντερνετ αλλα δε βρηκα τιποτα.

 

Πως γινεται η συνδεσμολογια ? Που μπαινει η γειωση, το ουδετερο και η φαση ? Γιατι ειναι αμαρτια να φωναξουμε ηλεκτρολογο για 2 λεπτα υποθεση και να σκασουμε 20-30 ευρω ετσι .

Τραβάει τόσο πολύ ρεύμα που θα ήταν συνετό να φωνάξεις έναν ηλεκτρολογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να βγάλω πιστοποιητικό υγείας εργαζομένου σε υγειονομικές επιχειρήσεις, που θέλει εξέταση θώρακος, κοπράνων κλπ. Μου είπαν ότι υπάρχει μία κλινική ή ιατρείο ,δε κατάλαβα, που σου κάνει συγκεκριμένα αυτές τις εξετάσεις με 10 ευρώ και τις βγάζει σε 2-3 μέρες. Ξέρετε αν ισχύει αυτό; Αν όχι που είναι καλύτερα/συντομότερα να πάω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...