Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρε όχι ροζ με ροζ κάτι σε λαχανί ίσως :P

Κοίτα, με μια σκουρόχρωμη ριγέ βερμούδα που έχω πάει τέλεια! Ε, και με λίγο ροζάκι από κάτω, κάτι θα γίνει. Εάν έχεις δει την ταινία Pretty in Pink θα καταλάβεις. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τις cash cards δεν μπορείς να κάνεις αγορές απο το amazon κανονικά σαν πιστωτικές;

 

Mπορεις αρκει να την ενεργοποιησεις γινεται τηλεφωνηκα παρε στην τραπεζα σου, θα πουν αυτοι την διαδικασια (μπορει να μην χρειαστει καν εαν εχει γινει κατα την εκδοση της καρτας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα ηχεία θα παίξουν σε μια onboard κάρτα ήχου η χρειάζονται external DAC?

 

http://www.amazon.com/M-Audio-Studiophile-Active-Monitor-Speakers/dp/B0051WAM64/ref=sr_1_1?s=musical-instruments&ie=UTF8&qid=1374862050&sr=1-1&keywords=Monitor+speaker

 

 

 

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις πως βγαινει ο μαρκαδορος για πινακα απο σακιδιο camping. Το υφασμα νομιζω ειναι ναυλον. Δοκιμασα με καθαρο οινοπνευμα αλλα τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στυλιστικά επιτρέπεται η γραβάτα χωρίς σακάκι;

 

Επειδή δεν παίζει με 40 βαθμούς να βάλω blazer, μπορώ να βάλω γραβάτα με πουκάμισο;

Κανονικά όχι, αλλά στις ζέστες πίστεψέ με χειρότερη είναι η γραβάτα από το σακάκι. Επίσης, άλλο το blazer και άλλο το σακάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεκτό. Blazer και όχι σακάκι λοιπόν.

 

Η γραβάτα δεν με προβληματίζει καθόλου από θέματος ζέστης μια φορά.

 

Ακούω αντικροούμενες απόψεις και έχω προβληματιστεί γι'αυτό και ρώτησα. Μάλλον τελικός κριτής θα είναι η συνοδός που μου πε να "σε δω και να σου πω"......

 

Μισή ώρα δουλειά ffs, στο τραπέζι θα σκάσω με σορτσάκι και μπλούζα αλά YIN "ΜΟΝΟ ΘΡΑΣ"!!!!

 

ΌΛΟΙ οι κολλητοί παντρεύονται το επόμενο διάστημα. Σε όσους γάμους δεν έχω πάει όλη μου την ζωή θα πάω μέχρι τον Δεκέμβρη. Και απεχθάνομαι τα παντρολογήματα όσο λίγα πράγματα!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε ασπρο tshirt μαυρη γραβατα ματ και ενα γιλεκο μαυρο απο πανω τους..

 

Τζιν παντελονι μακρη και εισαι κομπλε...

 

Τωρα για κοντο παντελονι θα πρεπει να ειναι λιγο φαρδυ για να μην φαινεται ακυρο το γιλεκο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης με 40 βαθμους καλσιου το μονο που θα φαινεται θα ειναι ο ιδρωτας σου στο πουκάμισο αρα φορα κατι απο πανω για να το κρυψεις.

 

Από μια άποψη έχεις δίκιο, από την άλλη man αν φορέσω κάτι πάνω από το πουκάμισο βλέπω μαζί με τον γάμο να έχουμε και μια....κηδεία :lol:

 

Για τον ιδρώτα η κλασσική λύση φανελάκι δεν δουλεύει πια :P ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μια άποψη έχεις δίκιο, από την άλλη man αν φορέσω κάτι πάνω από το πουκάμισο βλέπω μαζί με τον γάμο να έχουμε και μια....κηδεία :lol:

 

Για τον ιδρώτα η κλασσική λύση φανελάκι δεν δουλεύει πια :P ;

Αύριο έχεις να πας σε γάμο; Επειδή κι εγώ έχω και αρχίζω να πιστεύω ότι θα σε δω εκεί....  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...