Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Έχει βρει κανένας φέτος σε κάποιο super market ή κάπου αλλού αυγό Kinder Giant;

Πέρσι δεν βρήκα πουθενά όσο και αν έψαξα. Μόνο κανονικό μέγεθος. Μήπως σταμάτησαν τη παραγωγή τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

lol

Όχι φίλε μου, δεν τρολλάρω. Αν ήσουν νονός θα καταλάβαινες...

Πραγματικά αν κάποιος έχει δει αυγά kinder το giant μέγεθος ας με ενημερώσει.

Έχω γυρίσει carrefour, σκλαβενίτη, jumbo, όλοι τα ξέρουν, κανένας δεν τα έχει όμως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι τετοιο ? http://www.ferrero.gr/products/chocolate-eggs/kinder-megali-ekplixi/fc-42

 

δες που βρισκεται η εν λογω εταιρια (καπου στο μαρουσι) ή παρε κανα τηλεφωνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να πουλησω ενα εκπτωτικο voucher που εχω για αεροπορικα εισητηρια και αν ναι πως ?

 

Αν δεν είναι ονομαστικό βάζεις αγγελία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειναι ονομαστικο, εκανα μια δουλεια σε ενα γραφειο και αντι για λεφτα μου εδωσαν το voucher.

 

Βάλτο εδώ αν έχεις αποφασίσει πόσα θα ζητήσεις 

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/various/tickets/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτο εδώ αν έχεις αποφασίσει πόσα θα ζητήσεις 

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/various/tickets/

Το θεμα ειναι οτι το εχω μονο το κωδικο δηλαδη δεν ειναι σε "υλικη" μορφη, για αυτο ρωταω για να μην νομιζει καποιος οτι παω να τον φαω αλλα να μην φαει και μενα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι το εχω μονο το κωδικο δηλαδη δεν ειναι σε "υλικη" μορφη, για αυτο ρωταω για να μην νομιζει καποιος οτι παω να τον φαω αλλα να μην φαει και μενα .

 

Και με παιχνίδια και με λειτουργικά είναι το ίδιο λογικά πρώτα παίρνεις τα λεφτά και μετά στέλνεις τον κωδικό αν ο άλλος φοβάται αλλάζετε χέρι με χέρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με παιχνίδια και με λειτουργικά είναι το ίδιο λογικά πρώτα παίρνεις τα λεφτά και μετά στέλνεις τον κωδικό αν ο άλλος φοβάται αλλάζετε χέρι με χέρι

Μμμμ αυτο σκεφτηκα και εγω αλλα δεν ξερω πως το βλεπει ο αλλος δηλαδη να παμε σε ενα νετ καφε να κανει την κρατηση εκει επιτοπου να του δωσω τον κωδικο και να μου δωσει τα λεφτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμμμ αυτο σκεφτηκα και εγω αλλα δεν ξερω πως το βλεπει ο αλλος δηλαδη να παμε σε ενα νετ καφε να κανει την κρατηση εκει επιτοπου να του δωσω τον κωδικο και να μου δωσει τα λεφτα.

 

έτσι ακριβώς πάτε κάπου με πρόσβαση παίρνεις πρώτα το χρήμα στο χέρι και μετά αρχίζεις την μεταβίβαση και πρόσεξε μην σου κάνουν κανένα κόλπο ότι δεν δούλεψε πχ γιατί μετά μόλις φύγεις ως δια μαγείας θα δουλέψει  :P  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι ακριβώς πάτε κάπου με πρόσβαση παίρνεις πρώτα το χρήμα στο χέρι και μετά αρχίζεις την μεταβίβαση και πρόσεξε μην σου κάνουν κανένα κόλπο ότι δεν δούλεψε πχ γιατί μετά μόλις φύγεις ως δια μαγείας θα δουλέψει  :P  ;)

Ε ναι ρε εννωειτε , μακαρι βεβαια να γινει μεσω paypal να μην τραβιεμαι.

Δεν βιαζομαι  φυσικα, αν το ψηνεις πες μου ειναι  για ενα χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...