Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε ναι ρε εννωειτε , μακαρι βεβαια να γινει μεσω paypal να μην τραβιεμαι.

Δεν βιαζομαι  φυσικα, αν το ψηνεις πες μου ειναι  για ενα χρονο.

 

Δεν έχεις δώσει και λεπτομέρειες τι ποσό, για που, τι ακριβώς, πάντως όπως είμαι τώρα ταξίδι μόνο με οτοστόπ βλέπω  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχεις δώσει και λεπτομέρειες τι ποσό, για που, τι ακριβώς, πάντως όπως είμαι τώρα ταξίδι μόνο με οτοστόπ βλέπω  :P

χαχαχα δικιο εχεις :P Ειναι 50 ευρω για το travelplanet24 και λεω να το δωσω 40 τι λες πολλα ειναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα δικιο εχεις :P Ειναι 50 ευρω για το travelplanet24 και λεω να το δωσω 40 τι λες πολλα ειναι ?

 

Δεν ξέρω αυτό πρέπει να το ρωτήσεις στο πόσο να πουλήσω.Kαι είναι για τα πάντα αεροπλάνα, πλοία, τρένα, διαστημόπλοια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Unsere Angebote richten sich ausschließlich an Handel, Handwerk, Industrie, freie Berufe und Gewerbe zum beruflichen bzw. gewerblichen Einsatz (also z. B. Einzelhändler zum Kassieren in ihrem Geschäft) sowie an Wiederverkäufer (z. B. IT-Häuser). Unsere Angebote richten sich nicht an Verbraucher. Die für Lieferungen an Verbraucher geltenden Vorschriften bezüglich Widerrufsrecht, Gewährleistung, Garantie gelten für gewerbliche Kunden nicht bzw. eingeschränkt. Gewerblichen Kunden wird kein Widerrufsrecht eingeräumt.

Die Darstellung der Produkte im Online-Shop stellt kein rechtlich bindendes Angebot, sondern eine Aufforderung zur Bestellung dar. Irrtümer vorbehalten. Durch Anklicken des Bestellen-Buttons im letzten Schritt des Bestellprozesses geben Sie eine verbindliche Bestellung der im Warenkorb enthaltenen Waren ab. Der Kaufvertrag kommt zustande, wenn wir Ihre Bestellung durch Absenden der Ware annehmen. Alle erstellten Angebote sind freibleibend.

 

Μπορει κανεις να μου πει τι θελει να πει γιατι δε βγαινει πολυ νοημα με translate :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου λέει ότι οι προσφορές απευθύνονται σε επαγγελματίες, βιομηχανίες και εμπόρους με σκοπό τη λιανική μεταπώληση και όχι στο γενικό κοινό.

Οι κανονισμοί περί εγγύησης, κτλ, απευθύνονται αποκλειστικά στις παραπάνω κατηγορίες επίσης. Επιστροφές δε γίνονται. Οι προσφορές όπως παρουσιάζονται θεωρούνται μη-δεσμευτικές και επιβεβαιώνονται μόνο κατόπιν γνωστοποίησης μέσω email που επικυρώνει την παραγγελία. Μέχρι να συμβεί αυτό, όταν πατάς το "Order" σημαίνει απλώς πως έχεις κάνει προσφορά για αγορά, όχι ότι το αγόρασες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

 

θα μπορούσε κάποιος να κάνει μια προσπάθεια να δει αν μπορεί να συνδεθεί στο taxisnet? Από το πρωί μου εμφανίζει μήνυμα σφάλματος 500 και έχω δοκιμάσει με διαφορετικό browser. :blink:

 

Σας ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει θερμοαγωγιμος στοκος;

Στόκος για τι;

Πχ ο σιδηρόστοκος υποθέτω είναι πιο θερμαγώγιμος από τον απλό πολυεστερικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει θερμοαγωγιμος στοκος;

 

Αν θες πες μας γιατί το θες μήπως και σου προτείνουμε κάτι, εκτός και είναι ακατάλληλο για ανηλίκους :devil:  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...