Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κινητό, από το οποίο όταν καλώ ή όταν με καλούν δεν τους ακούω παρά μόνο όταν τους βάζω ανοιχτή ακρόαση (ο άλλος με ακούει και στις δύο περιπτώσεις). Οπότε μεγάφωνο οκ, το ακουστικό του είναι που θέλει αλλαγή, σωστά? Παίζει το ακουστικό να επηρεάζεται από κάτι άλλο και τζάπα να πάω γι' ανταλλακτικό;

 

Κατα 99% ακουστικό. Πάνε σε ενα service να σου πουνε, δεν θα κοστίσει ακριβά!

Το λοιπόν, από τις 23 που ρώτησα -και με κάποιον υπέροχο τρόπο δεν πήρα ποτέ χαμπάρι ότι απάντησες :unsure: και χρωστάω ευχαριστώ(!)- δεν ασχολήθηκα. Με βάρεσε τώρα και το ξαναέπιασα και λέω κάτσε να το ανοίξω εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς για μια ματιά. Και... Δεν.Υπάρχει.Ακουστικό....ΔΕΝ.ΥΠΑΡΧΕΙ.ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ!!! :lol: :lol: :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Το λοιπόν, από τις 23 που ρώτησα -και με κάποιον υπέροχο τρόπο δεν πήρα ποτέ χαμπάρι ότι απάντησες :unsure: και χρωστάω ευχαριστώ(!)- δεν ασχολήθηκα. Με βάρεσε τώρα και το ξαναέπιασα και λέω κάτσε να το ανοίξω εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς για μια ματιά. Και... Δεν.Υπάρχει.Ακουστικό....ΔΕΝ.ΥΠΑΡΧΕΙ.ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ!!! :lol: :lol: :lol:

Ετσι την ειχα πατησει σε ενα Nokia N96 που του ειχα αλλαξει οθονη παλια. Ξεχασα να του βαλω το ακουστικο. Ναι, ξεχασα να του βαλω το ακουστικο. Ρωτα αν ο κατοχος το ειχε ανοιξει στο παρελθον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δουλευα δευτερα ως παρασκευη,σαββατο κυριακη καθομουν αλλα απο οτι εβλεπα στο χαρτι μισθοδοσιας ελεγε για τον απριλιο τωρα 27 μερες..δηλαδη και τα σαββατα μεσα...απλα θελω να βρω γιατι υπαρχει αυτο? σε εργοστασιο δουλευω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μου πει κανεις με ποιο τροπο απενεργοποιω εντελως να με ρωταει ενα κωδικο επαληθευσης οποτε θελω να μπω να τσεκαρω τα hotmail mail accounts μου?

 

Δεν εννοω το πρωτο κωδικο που χρειαζεσαι για να μπεις στο hotmail αλλα αφου μπεις που σου λεει οτι πρεπει να του δηλωσεις ενα αλλο μειλ για να σου στειλει εναν κωδικο σαν την παρακατω φωτογραφια.

image.png

 

Γιατι το κανει κατι τετοιο σχεδον καθε φορα που μπαινω στο mail account μου?

 

Υπαρχει τροπος να ΜΗΝ το κανει?

Αν ναι ποιος?

 

Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις ποιο ειναι το "status" με το 500αρι φοιτητικο δανειο της Εθνικης? Ειμαι μονιμος κατοικος εξωτερικου.

 

Μην με αναγκασετε να ξαναρωτησω γιατι θα μπαναρω ολο το φορουμ.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@just-gamer

κανε τις οδηγιες που ζηταει και μετα θα σταματησει (τα περασα και εγω προσφατα).

Στο επομενο βημα πρεπει να τσεκαρω και το κουτακι που λεει να μην μου ξαναζητηθει κωδικος σε αυτον τον υπολογιστη?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Αυτό-το-μαλακό-παπαράκι-που-είναι-σαν-δέρμα» γύρω απ' το λεβιέ ταχυτήτων:

 

 

 

post-201720-0-93254200-1399744252_thumb.jpg

 

 

 

ξέρει κανείς αν αντικαθίσταται, εφόσον έχει φθαρεί; Αν υπάρχει μεμονωμένο για να το αγοράσει κανείς εννοώ και αν το να τοποθετηθεί είναι απλή ιστορία ή πυρηνική φυσική.

 

Αν ναι, είναι συγκεκριμένο για κάθε μοντέλο, ή υπάρχει κανένα «universal»; Για ένα παλιό Vectra (Α) πρόκειται (αν έχει κάποια σημασία), που τού κάνει κάτι συμμαζέματα στην καμπίνα ένας φίλος κι εδώ δεν το βρίσκουμε πουθενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Αυτό-το-μαλακό-παπαράκι-που-είναι-σαν-δέρμα» γύρω απ' το λεβιέ ταχυτήτων:

 

 

 

* SPOILER *

 

 

 

ξέρει κανείς αν αντικαθίσταται, εφόσον έχει φθαρεί; Αν υπάρχει μεμονωμένο για να το αγοράσει κανείς εννοώ και αν το να τοποθετηθεί είναι απλή ιστορία ή πυρηνική φυσική.

 

 

 

Αν ναι, είναι συγκεκριμένο για κάθε μοντέλο, ή υπάρχει κανένα «universal»; Για ένα παλιό Vectra (Α) πρόκειται (αν έχει κάποια σημασία), που τού κάνει κάτι συμμαζέματα στην καμπίνα ένας φίλος κι εδώ δεν το βρίσκουμε πουθενά.

 

Αλλαζει ναι, ψαξε για φυσουνα/φουσκα λεβιε ταχυτητων.Κατι βρηκα http://www.daras-eshop.gr/?section=5378&query5376=%CF%86%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%BA%CE%B1&language=el_GR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαζει ναι, ψαξε για φυσουνα/φουσκα λεβιε ταχυτητων.Κατι βρηκα http://www.daras-eshop.gr/?section=5378&query5376=%CF%86%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%BA%CE%B1&language=el_GR

 

Ευχαριστώ αρχηγέ! Δε μπορούσα να φανταστώ πως το λένε το ρημάδι, για να το αναζητήσω και, υποθέτω, η αντίδραση τού Γούγλη στον όρο αναζήτησης «μαλακό παπαράκι», δε θα ήταν και ό,τι καλύτερο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...