Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα μία μ@λ@κιούλα πριν λίγο ενώ κατέβαζα κάτι υπότιτλους. Ήθελα να δω αν σωστά κατέβασα ελληνικούς υπότιτλους και όχι αγγλικούς (υπήρχαν και τα 2 σαν επιλογή) και καταλάθος αντί απλά να τους ανοίξω να τους δω, τους άλλαξα μορφή αρχείου σε Word και αυτόματα όλοι οι υπότιτλοι( και παλαιότεροι) από παντού άλλαξαν επίσης μορφή σε Word....

  Τί πρέπει να κάνω για να επανέλθουν στην αρχική τους μορφή;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεξί κλικ-Άνοιγμα με-Επιλογή προεπιλεγμένου προγράμματος...

 

Εκεί διάλεξε το σημειωματάριο και φρόντισε να τσεκάρεις το κουτάκι "Ανοιγμα αυτου του ειδους αρχειου παντα με το προεπιλεγμενο προγραμμα" για να μην κανεις την ιδια δουλεια συνεχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κανα κουμπάκι (όπως οι οθόνες) ή επιλογή στις ρυθμίσεις για auto adjust;

 

Τι είπες τώρα ρε φίλε;;;;;;; Έχω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με αυτό του giorgolavos. Είχα δοκιμάσει τα πάντα εκτός από αυτό. Νιώθω τελείως στόκος αυτήν τη στιγμή. Θενκς μαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς πόσες είναι οι καθαρές απολαβές στη Βρεατανία αν τα μεικτά είναι 18.000 λίρες;;

 

ακυρο, το βρηκα και ειναι αηδιαστικά λίγα!

 

Πες το μας και μας, αφού έκανες τον κόπο να ποστάρεις ότι έλυσες την απορία σου.

 

Όχι τίποτα άλλο αλλά επειδή πολλοί κοιτάμε για uk ως τόπο μετανάστευσης να παίρνουμε και κάνα info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάπου έχουμε ένα θέμα με κινέζικα tablets - νομίζω στις προσφορές αλλά δεν το βρίσκω εδώ και κανά τέταρτο που ψάχνω. μπας και το έχει κανένας bookmarked;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάπου έχουμε ένα θέμα με κινέζικα tablets - νομίζω στις προσφορές αλλά δεν το βρίσκω εδώ και κανά τέταρτο που ψάχνω. μπας και το έχει κανένας bookmarked;

 

http://www.insomnia.gr/topic/491265-megathread-no-name-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B5%CE%B6%CE%B9%CE%B5%CF%82-tablets-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-smartphones/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

496 read/492write είναι αξιοπρεπές για samsung evo 250gb σε sata 3?( Έχω βάλει τα πάντα σε max εκτός από rapid)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

so

πως καθαριζουμε sticky πλαστικες επιφανεις που απο κατω εχουν microchip και πλακετες?

Mε κατι σαν και αυτο

http://www.public.gr/product/perifereiaka/analosima/cleaning-products/pelikan-kit-katharismoy-othononplastikon-meron/prod460481/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος κάνει update από windows 8 σε 8.1, θα χαθούν αρχεία και προγράμματα;

Δεν χάνεις τίποτα....αλλά θέλει να βρεις τους drivers για τα 8.1...Εγώ από την στιγμή που τα έβαλα είχα πολλές BSOD οπότε ξαναγύρισα στα 8...από πλευράς επιδόσεων δεν είδα σχεδόν καμιά διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...