Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω δώρο για ένα παιδάκι 2 ετών, σε ποια κατηγορία κοιτάω bebe ή παιδικά? (για ρούχα) γιατί δεν καταλαβαίνω τα νούμερα :-)

το καλύτερο είναι να ρωτήσεις τη μαμά του παιδιού τι νούμερο φοράει να ξέρεις σίγουρα. δεν πάει ανάλογα την ηλικία ντεφάκτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γμτοναλτσχα'ι'μερμουμεσα,πως το λένε ρε σεις ένα proggy που σου δίνει περισσότερες επιλογές στην ανάλυση (απ´ τις καθιερωμένες της κάρτας γραφικών),όταν "ανοίγεις" την οθόνη του laptop σε εξωτερική οθόνη;

Φρήγουερ.

Power Strip είναι το γαμήδι.

Αλλά που να ξέρετε εσείς τέτοια "ζόρικα κόλπα"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς πόση ώρα περίπου κάνει το μετρό από Σύνταγμα προς Άλιμο; Thaanks

 

13 λεπτα αν βρεις το συρμο προς ελληνικο. Αλλιως ενα 20 λεπτο με το waiting time στον Αγιο Δημητριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτα αν βρεις το συρμο προς ελληνικο. Αλλιως ενα 20 λεπτο με το waiting time στον Αγιο Δημητριο

ααα μαλακία το δεύτερο δε το φανταζομουν καν. Ελπίζω να τα συγχρονίζουν καλά ώστε από Σύνταγμα αλλαγή από την μπλε γραμμή να πετύχω τον απευθείας χωρίς στάση. 

Ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω δώρο για ένα παιδάκι 2 ετών, σε ποια κατηγορία κοιτάω bebe ή παιδικά? (για ρούχα) γιατί δεν καταλαβαίνω τα νούμερα :-)

 

Στα περισσότερα μαγαζιά τα ρούχα από νεογέννητα ως και 4 ετών (ή και παραπάνω) είναι μαζί. Πάντως τα νούμερα στα μωρουδιακά είναι τόσο αξιόπιστα όσο και των ενηλίκων: έχω μπλούζες Μ, L, XL που είναι πάνω-κάτω ίδιες, και η κόρη μου που είναι 2,5 ετών φοράει ρούχα από 18Μ ως και 4 (ετών). Καλό είναι αν δεν ξες το πραγματικό μέγεθος του παιδιού να ψωνίσεις από κάπου που να μπορεί η μαμά να το αλλάξει αν χρειαστεί ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααα μαλακία το δεύτερο δε το φανταζομουν καν. Ελπίζω να τα συγχρονίζουν καλά ώστε από Σύνταγμα αλλαγή από την μπλε γραμμή να πετύχω τον απευθείας χωρίς στάση. 

Ευχαριστώ! 

 

Ενα αγιο δημητριο ενα ελληνικο παιζει ωρες 14:00-20:00(ισως και σε μεγαλυτερο ευρος) οποτε θα βασιστεις στην τυχη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς πόσες είναι οι καθαρές απολαβές στη Βρεατανία αν τα μεικτά είναι 18.000 λίρες;;

 

ακυρο, το βρηκα και ειναι αηδιαστικά λίγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λλλλοιπόοον.

 

Πήρα για ένα φίλο αυτή τη μαλακίτσα.

 

Επειδή θα μου έρθει Αθήνα, σε πολυκατοικία και γω μια ζωή τις παραλαβές μου τις δεχόμουν σε μονοκατοικία και λογικά το δέμα θα είναι αρκετά μικρό και ίσως το φέρει ο ταχυδρόμος, μπορώ να κάνω κάτι να τους πω να μείνει στο ταχυδρομείο και να παραλάβω εγώ;

 

Να στείλω μήνυμα στο Amazon;

 

Φοβάμαι μη το αφήσει στο πασάκι όπως αφήνει όλα τα γράμματα και βρεθεί κάνας ελαφροχέρης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν στο στειλουν συστημενο, ο ταχυδρομος σε αφηνει ειδοποιηση και πας και το παιρνεις εσυ απο κει με ταυτοτητα. Ζητα απο αμαζον να στο στειλει ετσι.

 

Ειδαλλως, πας ταχυδρομειο λιγες μερες πριν την αναμενομενη παραλαβη και συνενοησε με τον ταχυδρομο να το κρατησει εκει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον, συνδεω πανω στον υπολογιστη μου την οθονη με dvi και την τηλεοραση με hdmi. στην αναλυση 1920x1080 η τηλεοραση χανει περιπου μισο εκατοστο πανω-κατω και αριστερα-δεξια. Δεν μπορω να καταφερω να δειξει ολη την εικονα εκτος αν μειωσω την αναλυση. εχει κανεις να προτεινει καποια λυση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κανα κουμπάκι (όπως οι οθόνες) ή επιλογή στις ρυθμίσεις για auto adjust;

 

ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ! ΝΑΙ!!!!

επρεπε απλα να αλλαξω το ratio της τηλεορασης.

εχω συνδεσει πολλες φορες δευτερη οθονη στους υπολογιστες φιλων και γνωστων και ποτε δεν εκανα τετοιο λαθος. Στην δικια μου οθονη παιδευομαι μια βδομαδα για να βρω λυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το γαμημένο σκάλωμα και η επιφοίτηση της στιγμής. Μυαλό, τι να πεις, πεταμένα λεφτά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...