Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι ταπετσαριες τοποθετουνται μόνο σε τοιχους σοβατισμενους, δλδ λειους; Ή και σε αυτους που ειναι ζαγρέ...;

Δεν ειμαι σιγουρη αν καταλαβατε τι ρωτάω αλλά ας προσπαθησω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι ταπετσαριες τοποθετουνται μόνο σε τοιχους σοβατισμενους, δλδ λειους; Ή και σε αυτους που ειναι ζαγρέ...;

Δεν ειμαι σιγουρη αν καταλαβατε τι ρωτάω αλλά ας προσπαθησω....

 

Και σαγρε να ειναι ο τοιχος, καθεται η ταπετσαρια. Αλλα προφανως εξαρταται ποσο σαγρε. Αμα ειναι επιπεδου pop-corn ceiling, δεν θα κατσει ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σαγρε να ειναι ο τοιχος, καθεται η ταπετσαρια. Αλλα προφανως εξαρταται ποσο σαγρε. Αμα ειναι επιπεδου pop-corn ceiling, δεν θα κατσει ποτε.

Ε οχι και ποπ-κορν. Ειναι ζαγρε αλλά οχι πολύ.  Εχει κανεις εμπειρια το κολλημα ταπετσαριας, ειναι ευκολο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο επιστρέφει μετά

 

1,5 ευρώ είναι. Για το paypal είναι όμως αυτό το ποσό, όχι για το ebay.

 

Νομίζω 1,5€

 

Τελικά για την ακρίβεια βλέπω στην συναλλαγή επιπλέον του ποσού το 1,47€ ( λογικά είναι αυτό που λέτε εσείς!) το θέμα με την επιστροφή πώς γίνεται ακριβός μπορεί να πει κάποιος ..πρέπει να στείλω κάτι εγώ? 
 
κάτι τελευταίο η χρέωση αυτή είναι πάνω στο ποσό αγοράς του προϊόντος? γιατί εγώ  στο e-banking βλέπω 1 χρέωση μόνο στα 36,70€ ,αλλά από site ισοτιμία visa και ακόμα και στο Link του πωλητή η τιμή είναι 35,53€ οπότε λογικά το υπόλοιπο πρέπει να είναι αυτό έτσι?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τελικά για την ακρίβεια βλέπω στην συναλλαγή επιπλέον του ποσού το 1,47€ ( λογικά είναι αυτό που λέτε εσείς!) το θέμα με την επιστροφή πώς γίνεται ακριβός μπορεί να πει κάποιος ..πρέπει να στείλω κάτι εγώ? 

 

όχι θα το κάνουν αυτοί αυτόματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανεις το google cardboard?

 

Αν ναι αξιζει να το αγορασεις ή οχι?

Εχει πολλα βιντεος virtual reality για να δεις ή θα δεις ενα μονο και αυτο ηταν?

Δεν ήξερα καν ότι υπάρχει τέτοιο πράγμα! Πόσο έχει αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10-20 ευρω το πολυ αλλα δεν ξερω απο ποιον πωλητη ebay να το παρω για να ειναι αυτο που δινει η google.

 

Μην φανταστεις οτι θα ειναι το απιστευτω virtual reality ειδικα αν δεν εχεις καλο κινητο ετσι.

 

Αν λοιπον καποιος το εχει αγορασει απο καποιον αξιοπιστο ebay seller ας μου δωσει λινκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενεις απο δυο και μονο νοτες και τοσο σιγα να σου βρουμε το κομματι?

Χλωμο.

 

Αν εχεις smartphone τσεκαρε λιγο εφαρμογες σαν το shazam που στην ουσια γραφει για 10-20 δευτερα ενα κομματι και σου βρισκει ποιο ειναι αλλα με δυο νοτες και τοσο σιγα δεν το κοβω να το βρισκεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανας γαμημένος τρόπος όταν πατάω google.com ΝΑ ΜΗΝ ME ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΟ gr ???? Ήμαρτον δηλαδή με αυτές τις διευθύνσεις, ό,τι θέλουν κάνουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...