Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με τα παράβολα για έκδοση διαβατηρίου τι γίνεται πλέον; Υποτίθεται ότι όλα τα παράβολα πληρώνονται ηλεκτρονικά, έτσι δεν είναι; Αλλά μπήκα στο gsis και δεν μπορώ να βρω παράβολα διαβατηρίου. Σε ποιό ρημάδι υπουργείο ανήκουν;

http://www.passport.gov.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβως δουλευει το amazon?

 

Οταν κανεις μια παραγγελια ο πωλητης παιρνει τα λεφτα μεσα στο πρωτο 24ωρο ή αμεσα οπως στο ebay?

 

Αν καποιος γνωριζει πολυ καλα πως δουλευει το amazon και μετα απο ποσες μερες λαμβανεις το προιον στην ελλαδα και τι κανεις αν δεν το λαβεις παρακαλω πολυ ας μου στειλει προσωπικο μυνημα να του κανω καποιες ερωτησεις σχετικα με το amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια f&u τηλεόραση. Το χειριστήριο έπεσε και δεν δουλεύει. Συμφέρει να το φτιάξω ή να πάρω καινούριο???thnx

έχει καινούργια universal πολύ φτηνά, 5-10€. Λογικά πιο πολλά θα δώσεις για να το φτιάξεις

http://agorasteftina.wix.com/shop#!store/cjxt αυτό το site είναι αξιόπιστο για αγορά τηλεφώνου; 

εμένα δε μου ανοίγει καθόλου το λινκ. Σίγουρα θα υπάρχουν και πιο αξιόπιστα καταστήματα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει καινούργια universal πολύ φτηνά, 5-10€. Λογικά πιο πολλά θα δώσεις για να το φτιάξεις

Το θέμα είναι ότι δεν θέλω να αλλάζω απλά τα κανάλια, αλλά να μπορώ να μπω στο menu της tv που θέλω να ρυθμίσω τα κανάλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι δεν θέλω να αλλάζω απλά τα κανάλια, αλλά να μπορώ να μπω στο menu της tv που θέλω να ρυθμίσω τα κανάλια

 

έχουν και αυτή την δυνατότητα αρκεί να μην πάρεις κάποιο με 5 κουμπιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια την βοήθεια σας, ξέρεις κάποιος ποιο είναι το ακριβές ποσό που κρατάει το ebay απ την τράπεζα όταν βάζεις για 1η  φορά λογαριασμό...? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...