Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λογικα

 

https://www.google.gr/?gws_rd=ssl#q=%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7+%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%BF%CF%83%CE%B9%CE%B1%CF%82+%CE%B5%CE%BA%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%B7%CF%82

 

κρατα low profile γυρω απο τις εκει εισοδους

ασε τον χωρο καλυτερο απο οτι τον βρηκες

σε καθε περιπτωση κοιτα να μην εχει το παραμικρο προβλημα αυτος που σου εδωσε αντικλειδι, παρε ΟΛΗ την ευθυνη πανω σου

μπορεις να ψαξεις να μιλησεις με ατομα που εχουν συμμετασχει σε καταληψεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε διάφορες φόρμες ου συμπληρώνω, ζητάνε διεύθυνση και μετά αριθμό και μετά τκ. Να υποθέσω το Πολίχνη δεν το βάζω πουθενά και το καταλαβαίνουν από το τκ ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε διάφορες φόρμες ου συμπληρώνω, ζητάνε διεύθυνση και μετά αριθμό και μετά τκ. Να υποθέσω το Πολίχνη δεν το βάζω πουθενά και το καταλαβαίνουν από το τκ ε;

Να γράφεις ακριβώς την περιοχή και τον ΤΚ (αν κι αυτό είναι πιο πολύ για το ταχυδρομείο, σε φόρμες κλπ δε νομίζω ότι παίζει τόσο ρόλο...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάω στο σεφ σήμερα(για πρώτη φορά) αλλά δεν ξέρω σε ποιά θέση να πάρω εισητήριο..

Το γήπεδο θα είναι σχετικά άδειο.Μπορείς να μετακινηθείς μέσα στο γήπεδο ή η θέση είναι δεσμευτική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εξαιρέσεις θέατρο και σινεμά , πουθενά σε κανένα γήπεδο στην Ελλάδα δεν νομίζω πως πληρωνεις την θεση Α5 και δε μπορείς να πας πουθενά αλλού . Όπου θες πας .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάω στο σεφ σήμερα(για πρώτη φορά) αλλά δεν ξέρω σε ποιά θέση να πάρω εισητήριο..

Το γήπεδο θα είναι σχετικά άδειο.Μπορείς να μετακινηθείς μέσα στο γήπεδο ή η θέση είναι δεσμευτική;

Είναι ψιλοχαλαρά, σχεδόν όπου θες πας

 

αν εξαιρέσεις θέατρο και σινεμά , πουθενά σε κανένα γήπεδο στην Ελλάδα δεν νομίζω πως πληρωνεις την θεση Α5 και δε μπορείς να πας πουθενά αλλού . Όπου θες πας .

Δεν είναι απόλυτα έτσι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι οτι έχουν και διαφορετικές τιμές τα εισητήρια...Αν πάρεις των 5ευρώ και είναι άδεια στις θέσεις που κοστίζουν 10 κ 15 δε σε ενοχλεί κανείς αν κάτσεις εκει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι οτι έχουν και διαφορετικές τιμές τα εισητήρια...Αν πάρεις των 5ευρώ και είναι άδεια στις θέσεις που κοστίζουν 10 κ 15 δε σε ενοχλεί κανείς αν κάτσεις εκει;

Αν δεν κάτσεις στη θέση κάποιου όχι. Απλά δεν μπορείς να πας εντελώς όπου θέλεις. Μπες από τη θύρα σου και μετά δες μέχρι που μπορείς να πας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μην πας. Διπλό η Αρειανάρα είναι σήμερα.

 

 

:mrgreen:

Αν είναι διπλό δε με πειράζει τόσο..Μη γίνει περίπατος φοβάμαι και βαρεθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...