Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτά τι είναι; Γιατί motherboard δεν είναι σίγουρα :)

 

(Τα βρήκα στην ντουλάπα του αδερφού μου που μετακόμισε)

Ίσως είναι circuit boards από arcade game.

Παιχνίδια δηλαδή για arcade cabinet.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όπως το είπε παιχνίδια για arcade cabinet.. Δεν νομιζω να πιασει και τίποτα..οποίος έχει καμια ιδέα τι μπορεί να πιάσουν Ελλαδα η εξωτερικο ας μου πει θα πάρει ποσοστο ;) :P έχω 3 κομματια συνολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω καιρό τώρα μια δαιφημιση των 90΄ς ( ;; ) αρχή 00'ς ( ;; ) που ειναι ενα παιδι με την μανα του στο σουπερ μαρκετ , και εκει που η μανα σκυβει να παρει κατι απο ενα χαμηλο ραφι , παει να πεσει επανω της απο ενα ψηλο ραφι ( ή στίβα ) ενα κουτι , και τότε σηκώνεται ο πιτσιρικας , κάνει ενα γυριστό σουτ ή ψαλλιδακι ή απόκρουση και έτσι δε χτυπάει .

Αυτό το παιδί ουσιαστικά έκανε εισαγωγη στη διαφημιση λεγοντας κατι του στυλ "παντα ηθελα να γινω μεγαλος ποδοσφαιριστης" κλπ κλπ

Και εν τέλει στο τελος της διαφημισης δειχνει αυτος να ειναι ενας ποδοσφαιριστης επιπεδου Κασίγιας , Ρονάλντο , Ριβάλντο κλπ.

 

Παίζει κανείς να την έχει κατα νου ;

 

 

Το ιδιο σκετσάκι το έκαναν στο ΑΜΑΝ και το παιδι-πρωταγωνιστής ήθελε να γινει διαιτητής και εν τελει εγινε ο Κωστας Καραμαλης , μιας και εφαγε ενα τενεκε φετα στο κεφαλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

johnbond, τι έγινε με το γήπεδο τελικά; :)

 

stelios18120, όπως είπαν και τα παιδιά ψάξτο λίγο γι'αυτά που βρήκες. Εφόσον είναι λειτουργικά έχω ακούσει ότι συγκεκριμένοι τίτλοι αξίζουν αρκετά χρήματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω καιρό τώρα μια δαιφημιση των 90΄ς ( ;; ) αρχή 00'ς ( ;; ) που ειναι ενα παιδι με την μανα του στο σουπερ μαρκετ , και εκει που η μανα σκυβει να παρει κατι απο ενα χαμηλο ραφι , παει να πεσει επανω της απο ενα ψηλο ραφι ( ή στίβα ) ενα κουτι , και τότε σηκώνεται ο πιτσιρικας , κάνει ενα γυριστό σουτ ή ψαλλιδακι ή απόκρουση και έτσι δε χτυπάει .

Αυτό το παιδί ουσιαστικά έκανε εισαγωγη στη διαφημιση λεγοντας κατι του στυλ "παντα ηθελα να γινω μεγαλος ποδοσφαιριστης" κλπ κλπ

Και εν τέλει στο τελος της διαφημισης δειχνει αυτος να ειναι ενας ποδοσφαιριστης επιπεδου Κασίγιας , Ρονάλντο , Ριβάλντο κλπ.

 

Παίζει κανείς να την έχει κατα νου ;

 

 

Το ιδιο σκετσάκι το έκαναν στο ΑΜΑΝ και το παιδι-πρωταγωνιστής ήθελε να γινει διαιτητής και εν τελει εγινε ο Κωστας Καραμαλης , μιας και εφαγε ενα τενεκε φετα στο κεφαλι

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...