Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι ειναι την παρασκευη και να μην ειναι;;

 

Εχω τα εξης δεντρα στην αυλη που παρκαρω το αμαξι, ροδια, ερικια, κερασια και ενα ακομα σε φραχτη που βγαζει κατι λουλουδια, ποιο απ ολα αυτα μπορει να βγαζει μια κολλωδες υγρο και μου γ@μαει το αμαξι, σημερα ουτε να το πλυνω δεν προλαβαινα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι την παρασκευη και να μην ειναι;;

 

Εχω τα εξης δεντρα στην αυλη που παρκαρω το αμαξι, ροδια, ερικια, κερασια και ενα ακομα σε φραχτη που βγαζει κατι λουλουδια, ποιο απ ολα αυτα μπορει να βγαζει μια κολλωδες υγρο και μου γ@μαει το αμαξι, σημερα ουτε να το πλυνω δεν προλαβαινα

Τα έχω χάσει.. Πότε είναι του αγίου πνεύματος? είναι καμιά μέρα αργία? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς εάν υπάρχει στη Θεσσαλονίκη κάποιο κατάστημα της Πειραιώς ή της Εθνικής που να είναι ανοιχτό και απογεύματα;

 

Κανείς;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας ιδιώτης χρωστά σε έναν άλλο ιδιώτη ... όχι πώληση προϊόντος, απλά θέλω να σου δανείσω ένα Χ πόσό για άσχετο λόγο αλλά να έχω μια εξασφάληση του χρέους.

 

μπορεί αυτό να γίνει με γραμμάτεια?

 

Με ποιοόν άλλο τρόπο μπορεί να γίνει ?

 

Τι μέτρα μπορεί να λάβει ο ένας ιδιώτης αν ο 2ος δεν τον εξοφλήσει ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω λογαριασμο paypal, συνδεδεμενο με χρεωστικη καρτα (δεν εχω παρει ακομα το πιν απο την τραπεζα που ζηταει). Αν μου βαλει καποιος αλλος χρηματα στο paypal, γινεται να τα τραβηξω την ιδια μερα απο το atm?

 

edit: αποτι φαινεται 1-2 εργασιμες μερες για τις Ευρωπαικες τραπεζες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρσι το ελάχιστο τεκμαρτό εισόδημα ήταν 3.000 και έπρεπε να δηλώσουμε το 25% σε αποδείξεις, δηλαδή 750 ευρώ. Φέτος έχει αλλάξει κάτι; Γιατί κάπου βλέπω ότι το ποσοστό έπεσε στα 10% και δεν είμαι σίγουρος για το ελάχιστο τεκμαρτό εισόδημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...