Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει περίπτωση να βρούμε σε plain text, λίστα με όσο το δυνατόν περισσότερες Ελληνικές λέξεις γίνεται; 

 

Δημιουργια password list ?  B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρίχ' τα εδώ καλύτερα

Τα περισσότερα είναι δικά μου cd με διάφορα άχρηστα αρχεία όπως και μια εγκυκλοπαίδεια της δομή (σε cd-rom) η οποία δεν έχει καμία απολύτως αξία σήμερα (πεταμένα λεφτά τότε  :-( ).

 

Η ερώτησή μου είναι αν οι μπλέ κάδοι ανακύκλωσης είναι το κατάλληλο μέρος για να ανακυκλώσεις cd-dvd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας γνωστοποιούμε ότι η δική σας υποψηφιότητα καταχωρήθηκε στη λίστα των επιλαχόντων και σε περίπτωση άρνησης συμμετοχής άλλου υποψηφίου θα σας καλέσουμε τηλεφωνικά για συμμετοχή.

 

Μόνο εγώ καταλαβαίνω από την πρώτη πρόταση ότι με πήραν και από την δεύτερη το αντίθετο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας γνωστοποιούμε ότι η δική σας υποψηφιότητα καταχωρήθηκε στη λίστα των επιλαχόντων και σε περίπτωση άρνησης συμμετοχής άλλου υποψηφίου θα σας καλέσουμε τηλεφωνικά για συμμετοχή.

 

Μόνο εγώ καταλαβαίνω από την πρώτη πρόταση ότι με πήραν και από την δεύτερη το αντίθετο;

 

απλα εισαι αναπληρωματικος.... :-D  δεν παιζεις βασικη 11αδα, αν χτυπησει καποιος τοτε μπαινεις....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, έτσι είναι το πράγμα. Επιλεχθείς/ Επιτυχών σε παίρνουν, Επιλαχών είσαι εφεδρικός, τουλάχιστον στις προκηρύξεις του κράτους, σημειολογικά δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περισσότερα είναι δικά μου cd με διάφορα άχρηστα αρχεία όπως και μια εγκυκλοπαίδεια της δομή (σε cd-rom) η οποία δεν έχει καμία απολύτως αξία σήμερα (πεταμένα λεφτά τότε  :-( ).

 

ο πατερας μου ειχε πληρωσει αυτο

 

9780008499730.jpg

 

 

το εκανα install για να μην τον απογοητευσω, και ουτε μια φορα δεν πατησα το εικονιδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν κάποιος βγάλει αντικλείδι για να μπορεί να εισέρχεται σε μια δημόσια εγκατάσταση και κάνει χρήση του χώρου, ξοδεύοντας π.χ. ρεύμα αλλά χωρίς να προξενεί ζημιές, γνωρίζει κάποιος τι ποινή κινδυνεύει να αντιμετωπίσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...