Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσα λεφτα να βαλω στο whatsup αριθμο που εχω για να ξαναενεργοποιηθει το νουμερο, πριν κανα δυο μερες ειχα 3 και κατι ευρω αλλα περασε το τριμηνο απο την ανανεωση και χαθηκαν,καποιος να εξηγησει τι γινεται;ειναι αδικο καθε τριμηνο ανανεωση,τελος παντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποσα λεφτα να βαλω στο whatsup αριθμο που εχω για να ξαναενεργοποιηθει το νουμερο, πριν κανα δυο μερες ειχα 3 και κατι ευρω αλλα περασε το τριμηνο απο την ανανεωση και χαθηκαν,καποιος να εξηγησει τι γινεται;ειναι αδικο καθε τριμηνο ανανεωση,τελος παντων.

 

Βάλε 5 ευρώ για να μην χάσεις το νούμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την κάρτα ναι, για το σκληρό δεν είμαι σίγουρος

 

Από ότι το έψαξα λίγο σίγουρα όχι ο σκληρός, οπότε δεύτερη ερώτηση

 

Έστω εγώ αγοράζω από το τις αγγελίες του ινσομνια ένα σκληρό με υπόλοιπο εγγύησης που η απόδειξη είναι προφανώς στο όνομα του αρχικού αγορά στη, ο σκληρός χαλάει και τον στέλνω για service. Θα έχω κάποιο θέμα ? Μπορούν να δουν ότι είναι μεταπωλημένο προϊόν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω εγώ αγοράζω από το τις αγγελίες του ινσομνια ένα σκληρό με υπόλοιπο εγγύησης που η απόδειξη είναι προφανώς στο όνομα του αρχικού αγορά στη, ο σκληρός χαλάει και τον στέλνω για service. Θα έχω κάποιο θέμα ? Μπορούν να δουν ότι είναι μεταπωλημένο προϊόν ?

 

Όχι, δε θα έχεις γιατί πρώτα απ'όλα δεν κοιτάνε ποτέ το όνομα.

Ακόμα και αν το κοίταζαν όμως, πως επηρεάζει μια μεταπώληση την εγγύηση; Καταλαβαίνει το προϊον ότι άλλαξε χέρια και χαλάει;

Η απόδειξη είναι ονομαστική, η εγγύηση όχι. Αφορά στο προϊόν, οπότε κανένα θέμα δε θα έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω κόμπλα με πωλητή στο ebay.

ενώ η πληρωμή ολοκληρώθηκε (στις 13 Νοεμβρίου) ποτέ δεν πήρα μήνυμα να έχει φύγει το πακέτο.

και όταν του έστειλα μου  άρχισε κάτι αρλούμπες ότι μάλλον χάθηκε το πακέτο και θα μου το ξαναστείλει (άλλα αντί άλλων δηλαδή )

του ζητάω λοιπόν να ακυρώσει την παραγγελία και επιστροφή χρημάτων-και να μη στείλει τίποτα

και μου απαντάει αυτό

 

Hi, thank you very much for your information.

I am sorry for that .

Because there is something wrong with the system.

Can I refund money to you?

Can you do not leave negative and neutral feedback and less 5 stars detail seller rating for me?

Is it ok?

As you seen, I am trying my best to solve the problem for you.


Please do not open the dispute and case first.

Because paypal will hold your payment about 10 days.


I can not refund money to you immediately.

If have any question,please feel free to contact me.

 

 

ισχύει το υπογραμμισμένο ή μουφιές μου λέει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ετοιμαζομαι να πληρωσω τον ΕΝΦΙΑ. Ειναι η ιδια ταυτοτητα πληρωμης για ολες τις δοσεις? Ευχαριστω 


Επισης καπου στην πλατφορμα δε θα επρεπε να υπαρχει καποιο σημειο που να υποδεικνυει ποσες δοσεις εχω πληρωσει και ποσες υπολοιπονται? Βλεπω ενα λινκ που λεει Στοιχεία δόσεων ΕΝ.Φ.Ι.Α. το οποιο θεωρω πως ειναι αυτο, το κλικαρω και δε γινεται τιποτα... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια κάρτα σιμ ενεργοποιείται μόλις κάνεις πρώτη ανανέωση ή απλά με το που πάρω τηλ.;

Με ενδιαφέρει μόνο να μπορώ να λάβω σμσ, κι όχι να στείλω,οπότε μη βάλω τσάμπα 10ευρη.

Επεξ/σία από Razor_7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ίδια ταυτότητα πληρωμής σε κάθε δόση. Πάνε προσωπική πληροφόρηση -> στοιχεία εκτός ρύθμισης και σου εμφανίζει πόσες δόσεις έδωσες.

Ωραιος ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω κόμπλα με πωλητή στο ebay.

ενώ η πληρωμή ολοκληρώθηκε (στις 13 Νοεμβρίου) ποτέ δεν πήρα μήνυμα να έχει φύγει το πακέτο.

και όταν του έστειλα μου  άρχισε κάτι αρλούμπες ότι μάλλον χάθηκε το πακέτο και θα μου το ξαναστείλει (άλλα αντί άλλων δηλαδή )

του ζητάω λοιπόν να ακυρώσει την παραγγελία και επιστροφή χρημάτων-και να μη στείλει τίποτα

και μου απαντάει αυτό

 

Hi, thank you very much for your information.

 

I am sorry for that .

 

Because there is something wrong with the system.

 

Can I refund money to you?

 

Can you do not leave negative and neutral feedback and less 5 stars detail seller rating for me?

 

Is it ok?

 

As you seen, I am trying my best to solve the problem for you.

 

Please do not open the dispute and case first.

 

Because paypal will hold your payment about 10 days.

 

I can not refund money to you immediately.

 

If have any question,please feel free to contact me.

 

 

ισχύει το υπογραμμισμένο ή μουφιές μου λέει;

που είναι εκείνη η κοπέλα με το περίεργο νικνειμ που είναι εξπέρ στα του εβαυ να δώσει μία συμβουλή καλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E καλύτερα να το λύσεις με τον ίδιο πρώτα, έχεις εξάλλου μεγάλο περιθώριο χρονικό αν δε συμβεί αυτό,ώστε να ανοίξεις case. Απ' την άλλη δεν καταλαβαίνω ποιό είναι το θέμα, αφού σου λέει να σου κάνει refund?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E καλύτερα να το λύσεις με τον ίδιο πρώτα, έχεις εξάλλου μεγάλο περιθώριο χρονικό αν δε συμβεί αυτό,ώστε να ανοίξεις case. Απ' την άλλη δεν καταλαβαίνω ποιό είναι το θέμα, αφού σου λέει να σου κάνει refund?

ναι όντως,πρέπει να περάσει η ημερομηνία της υποτιθέμενης παράδοσης για να ανοίξω case.

έχεις δίκιο μωρέ απλά μου φαίνεται ότι θα με γράψει και θα μου βγάλει τη ψυχή για το refund. θα δοκιμάσω,το πολύ πολύ να του ρίξω μία αρνητική αν δεν ασχοληθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδια ταυτότητα πληρωμής σε κάθε δόση. Πάνε προσωπική πληροφόρηση -> στοιχεία εκτός ρύθμισης και σου εμφανίζει πόσες δόσεις έδωσες.

 

Για την ακριβεια, τη δοση που πληρωσες την εμφανιζει μηδενισμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...