Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με τον HIV τι ισχύει σήμερα το 2015 ;
Οι φορείς και οι ασθενείς θεραπευονται; Η αγωγη που υπαρχει (πχ αυτο το χαπι που εκεινος ο τρελαρας 1000πλαςιαςε την τιμη του) ειναι απλα "συντηριτικη" για να καταστειλει απλα τον πολλαπλασιασμο του ιου;
Οι ασθενεις εχουν "de facto" μπει σε fragile πλαισιο υγειας με "δεδομενο" το μικροτερο προσδοκιμο;
Γενικοτερα τι ισχυει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Με τον HIV τι ισχύει σήμερα το 2015 ;

Οι φορείς και οι ασθενείς θεραπευονται; Η αγωγη που υπαρχει (πχ αυτο το χαπι που εκεινος ο τρελαρας 1000πλαςιαςε την τιμη του) ειναι απλα "συντηριτικη" για να καταστειλει απλα τον πολλαπλασιασμο του ιου;

Οι ασθενεις εχουν "de facto" μπει σε fragile πλαισιο υγειας με "δεδομενο" το μικροτερο προσδοκιμο;

Γενικοτερα τι ισχυει ;

 

Θεμιτή η απορία, όμως ούτε "μικρή" είναι, ούτε "σύντομη" απάντηση επιδέχεται. Άνοιξε αν θες ένα νήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τη μάνα σου να σε δώσει τον αριθμό λογαριασμού

και με την ταυτότητα σου όρμα στο ψαχνό ...  B)

 

Θα φαει ακυρο, ειναι απαραιτητο το βιβλιαριο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον HIV τι ισχύει σήμερα το 2015 ;

Οι φορείς και οι ασθενείς θεραπευονται; Η αγωγη που υπαρχει (πχ αυτο το χαπι που εκεινος ο τρελαρας 1000πλαςιαςε την τιμη του) ειναι απλα "συντηριτικη" για να καταστειλει απλα τον πολλαπλασιασμο του ιου;

Οι ασθενεις εχουν "de facto" μπει σε fragile πλαισιο υγειας με "δεδομενο" το μικροτερο προσδοκιμο;

Γενικοτερα τι ισχυει ;

Έχει δίκιο ο snoob, μεγάλο θέμα. Το χάπι που ο καριολης 1000πλασιασε, Δεν είναι αντιρετροικη θεραπεία κατά του ιού. Είναι θεραπεία εκλογής της τοξοπλασμωσης που σχετίζεται άμεσα με την ανοσιακη ανεπάρκεια στα τελικά στάδια της νόσου και είναι συχνή στους ασθενείς με AIDS. Aids, όχι hiv λοίμωξη.

 

Αλλά όπως είπαμε, τεράστιο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε πού εμφανίζεται η Μποφίλιου ; 

 

Δεν εμφανίζεται. :P  Είναι στο στούντιο για το νέο άλμπουμ, από εμφανίσεις μάλλον κατά το Μάρτη στο Βοτανικό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γενική ταχυδρομική έχει κάποια υπηρεσία που σου επιτρέπει να ανοίξεις το δέμα πριν το δεχτείς ?

Αν θυμάμαι καλα νομίζω οτι γίνεται. Αρκεί να το δηλώσει ο αποστολέας στο χαρτί που θα συμπληρωθεί στη γεν. ταχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εμφανίζεται. :P  Είναι στο στούντιο για το νέο άλμπουμ, από εμφανίσεις μάλλον κατά το Μάρτη στο Βοτανικό

ωωω κι είχαμε ντέρτια! χαχα! ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει τροπος να μην μου στελνουν διαφημιστικα σκουπιδια μεσο email? παραδειγμα στο gmail που χρησιμοποιω, οταν μου ερχεται κατι τετοιο το κανω report as spam και πανε εκει οκ...αλλα να μην μπορει να μου ξανα στειλει δευτερη φορα καποιος τετοιο mail πουθενα γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπαρχει τροπος να μην μου στελνουν διαφημιστικα σκουπιδια μεσο email? παραδειγμα στο gmail που χρησιμοποιω, οταν μου ερχεται κατι τετοιο το κανω report as spam και πανε εκει οκ...αλλα να μην μπορει να μου ξανα στειλει δευτερη φορα καποιος τετοιο mail πουθενα γινεται?

συνηθως αν πας τερμα κατω στο μειλ που σου ηρθε εχει επιλογη για unsubscribe. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν βρηκα κατι, τουλαχιστον για το gmail :mellow:

δεν ειναι επιλογη στο gmail αλλα στο διαφημιστικο μειλ. Την επομενη φορα (ή σε καποιο υπαρχον μειλ) πηγαινε στο τελος της σελιδας και καπου εχει επιλογη unsubscribe με μικρα γραμματα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...