Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αληθευει παιδια οτι απο το eBay δεν γινονται αγορ;πωλισιες τωρα με τα capital controls της ελλαδας;;

Ηθελα να παρω κατι απο εξωτερικο και ετσι μου ειπε ενας φιλος μου.

Εξαρταται την χωρα και τον πωλητη. Γενικα απο Ευρωπη αγοραζεις. Κινα κλπ Ασιατικες χωρες δοκιμασε κατα περιπτωση. Εγω παντως αγοραζω απο Ευρωπη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει τροπος να μη πληρωσω την ετησια συνδρομη της πιστωτικης καρτας; Βασικα μιλαω για του χρονου πλεον, καθως φετος πληρωθηκε αυτοματα.. 29 ευρω το χρονο + αλλα 39,50 για το chip protection.. Δλδ μου εφυγαν μεσα σε ενα μηνα 68,50 χωρις να το καταλαβω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγκατέστησα το lightroom στον υπολογιστή και τώρα κάθε φορά που κουμπώνω ένα φλασάκι αντί να ανοίγει την κλασσική καρτέλα, γίνεται εκκίνηση του lightroom... Τι φάση ρε παιδιά??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει τροπος να μη πληρωσω την ετησια συνδρομη της πιστωτικης καρτας; Βασικα μιλαω για του χρονου πλεον, καθως φετος πληρωθηκε αυτοματα.. 29 ευρω το χρονο + αλλα 39,50 για το chip protection.. Δλδ μου εφυγαν μεσα σε ενα μηνα 68,50 χωρις να το καταλαβω..

chip protection;

Για ποια κάρτα προκειται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πια παλια ειχα βρει ενα site για να βλεπω rakning youtube videos αλλα τωρα δεν μπορω να το βρω,το χαρακτηριστικο του ηταν πως μπορουσες να φιλτραρεις χωρες,ηλικιες και φυλο  ανα  μερα,αν καποιος ξερει γιαυτο ας κανει εναν κοπο πλις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα pdf με υπευθυνες δηλωσεις το οποιο πρεπει να συμπληρωσω, δεν με αφηνει να το κανω ηλεκτρονικα. Υπαρχει καποιο προγραμμα που να μου το επιτρεπει ή θα πρεπει να το κανω χειρογραφα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα pdf με υπευθυνες δηλωσεις το οποιο πρεπει να συμπληρωσω, δεν με αφηνει να το κανω ηλεκτρονικα. Υπαρχει καποιο προγραμμα που να μου το επιτρεπει ή θα πρεπει να το κανω χειρογραφα;

acrobat pro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αιματολογικές εξετάσεις επιτρέπεται μόνο πρωί να κάνουμε;

Αναλόγως τι ψαχνεις,πήγαινε με το παραπεμπτικό σε ένα αιματολογικο εργαστήριο και θα σου πούνε.

Το πρωί έχει να κάνει με ορμονολογικες και με το ότι πας νηστικός (ζάχαρο, χοληστερίνη κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει μια νέα κοινότητα στο Google+ που θέλω να προμοτάρω. Ανοίγω με θράσος ένα νέο τόπικ στο "Μπλα μπλα"; υπάρχει κάποιος πιο ειδικός χώρος που θα μπορούσε να ανήκει ή απλώς το ξεχνάω;  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...