Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Έχω κάνει μια νέα κοινότητα στο Google+ που θέλω να προμοτάρω. Ανοίγω με θράσος ένα νέο τόπικ στο "Μπλα μπλα"; υπάρχει κάποιος πιο ειδικός χώρος που θα μπορούσε να ανήκει ή απλώς το ξεχνάω;  :-D

 

Internet.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

chip protection;

Για ποια κάρτα προκειται;

Για ολες τις καρτες. Η Τραπεζα Πειραιως το εχει.

 

Γινεται να ακυρωθουν τωρα που πληρωθηκαν; Χλωμο..

 

Αν ζητησω να μην υπαρχει η ετησια συνδρομη στην πιστωτικη καρτα, θα γινει δεκτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται... το παζαρεύεις με την τράπεζα... μερικές φορές αν εισαι καλός πελάτης και χρήστης κάτι ίσως να γίνει.

Αξιζει να προσπαθήσεις.

 

Πάντως εξακολουθω να μην καταλαβαίνω την επιπλέον χρέωση για chip protection

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται... το παζαρεύεις με την τράπεζα... μερικές φορές αν εισαι καλός πελάτης και χρήστης κάτι ίσως να γίνει.

Αξιζει να προσπαθήσεις.

 

Πάντως εξακολουθω να μην καταλαβαίνω την επιπλέον χρέωση για chip protection

http://www.piraeusbank.gr/el/Idiwtes/Trapezikes-Ypiresies/Kathimerines-Synallages/Ypiresia-Piraeus-Customer-Protection

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι βγαλατε τον Lucifer στη συνταξη? Συνεχιζει να εχει το δικαιωμα να στελνει κοσμο αψαλτο?

 

Τις ίδιες απορίες είχα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο admin ανακάλυψε ότι έκλεβα συστηματικά σεντς από το ταμείο και τα περνούσα στις offshore.

Και όχι, δεν έχω πια την ΕΚΣΟΥΣΙΑ μου, μπορείτε να hate ελεύθερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ληξει η καρτα ΑΤΜ μου, και μου ειπε καποιος οτι μπορω να βγαλω λεφτα μονο με ταυτοτητα μεσα απο τα ταμια. Ισχυει κατι τετοιο ? Μη παω και περιμενω ασκοπα στην ουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ληξει η καρτα ΑΤΜ μου, και μου ειπε καποιος οτι μπορω να βγαλω λεφτα μονο με ταυτοτητα μεσα απο τα ταμια. Ισχυει κατι τετοιο ? Μη παω και περιμενω ασκοπα στην ουρα.

 

Πότε έληξε η κάρτα σου; Προσπάθησες να κάνεις ανάληψη από τη στιγμή που έληξε και μετά; Η τράπεζα δεν σου έστειλε καινούρια κάρτα; Εάν όχι, παρ' τους τηλέφωνο και ρώτα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι αλλη ιστορια. Πρεπει να μου στειλουν ενα χαρτι με το pin. Δυστυχως μου σπασανε τα νευρα με την ηλιθια πολιτικη τους, για δηθεν λογους ασφαλειας στην εθνικη τραπεζα. Αν και το φταιξιμο ειναι δικο μου γιατι μου στειλανε καινουρια καρτα, και μου παραπεσε καπου και την ξεχασα. Εχω ξεκινησει τις διαδικασιες που χρειαζεται για να εχω και παλι καρτα. Η ερωτηση μου ειναι αν μπορω να παρω λεφτα με ταυτοτητα.

 

Και επισης τηλεφωνο δεν παιρνω διοτι δεν εχω σταθερο, και με το κινητο οταν πηρα για τη νεα καρτα με κωλοχρεωσαν......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχει η μανα μου, γιατι εχουμε κοινο λογαριασμο.

 

Πες τη μάνα σου να σε δώσει τον αριθμό λογαριασμού

και με την ταυτότητα σου όρμα στο ψαχνό ...  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...