Προς το περιεχόμενο

Tablet Toshiba Encore WT8-A-102 (139€ @you.gr) [ΤΕΛΟΣ]


tikei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 753
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδιά, σορρυ κιολας,οκ όπως βολεύεται ο καθενας, αλλά πήρε κανείς tablet 8"  με το σκεπτικό να το λειτουργεί ως desktop os πολλές ώρες ή να αντικαταστήσει το laptop του;

δε γίνονται αυτά τα πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες update widows 8.1; γιατί στις πληροφορίες αναφέρει

attachicon.gifΣτιγμιΟτυπο ΞΏΞΈΟΞ½Ξ·Ο‚ (5).png

 

Και το windows update ζητάει ούτε μισο γίγας

 

attachicon.gifΣτιγμιΟτυπο ΞΏΞΈΟΞ½Ξ·Ο‚ (6).png

 

Προφανώς δεν εχεις κάνει ενημερώσεις.... Μετά απο αυτές έχει και άλλες.... προφανώς δεν θες να καταλάβεις τι λεω και συνεχως προσθετεις screenshot ...

 

ρε παιδιά, σορρυ κιολας,οκ όπως βολεύεται ο καθενας, αλλά πήρε κανείς tablet 8"  με το σκεπτικό να το λειτουργεί ως desktop os πολλές ώρες ή να αντικαταστήσει το laptop του;

δε γίνονται αυτά τα πράγματα...

Με ενα καλωδιάκι μια χαρα silend pc κανει σε απλό μονιτορ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Με ενα καλωδιάκι μια χαρα silend pc κανει σε απλό μονιτορ

 

εννοώ σα χρήση στις 8" το desktop κομμάτι με αφή..

συνδέσεις,πληκτρολογια, μεγαλύτερες οθόνες κτλ είναι άλλο θέμα..και φυσικά είναι καλό που υπάρχει η δυνατότητα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ναι φίλε μου κανένα πρόβλημα δεν έχω ούτε καμένα pixel ούτε αποσυνδέσεις ούτε τίποτα μην το ματιάσω!!!

Και σερφάρει κανονικά και γρήγορα και κατεβάζει και τα update σε νορμαλ ταχύτητα σωστα;

Ηδη έκανα την αίτηση στο you για doa

Τι εκανες τελικα με τα προβληματα με το wifi? εβγαλες καμια ακρη; Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys, το μηχάνημα φυσάει για τα λεφτά που το πήραμε, αφήστε τις γκρίνιες και πάμε στα περαιτέρω να ασχοληθούμε με τα σοβάρα θέματα...  :-D  Θέλουμε θήκες και screen protectors, εκτός από e bay που είδα μερικά post πριν, βρήκε κάποιος κάτι άλλο ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Προφανώς δεν εχεις κάνει ενημερώσεις.... Μετά απο αυτές έχει και άλλες.... προφανώς δεν θες να καταλάβεις τι λεω και συνεχως προσθετεις screenshot ...

 

 

Ε, καλά, μην με παρεξηγείς, δεν τα χω βάλει μαζί σου να παλεύω να σε βγάλω λάθος!!!

 

Απλά προσπαθώ να καταλάβω τί ακριβώς γίνεται!

 

Τα screenshot τα ανεβάζω για ευκολία, όχι για να πικάρω κόσμο :)

 

Προσωπικά μου φαίνεται περίεργο την στιγμή που το ταμπλετ έχει 12 γίγα ελεύθερα ξαφνικά να ξεμείνει απο χώρο μόνο απο τις ενημερώσεις, γι αυτό και ασχολούμαι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εκανες τελικα με τα προβληματα με το wifi? εβγαλες καμια ακρη; Sent from my iPhone using Insomnia

Συμπλήρωσα αίτηση για doa στο you. Ελπίζω να μου το αλλάξουν
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τι εκανες τελικα με τα προβληματα με το wifi? εβγαλες καμια ακρη; Sent from my iPhone using Insomnia

Συμπλήρωσα αίτηση για doa στο you. Ελπίζω να μου το αλλάξουν
Μολις εκανα uninstall το macafee και μετα το restart παιζει τελεια Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, καλά, μην με παρεξηγείς, δεν τα χω βάλει μαζί σου να παλεύω να σε βγάλω λάθος!!!

 

Απλά προσπαθώ να καταλάβω τί ακριβώς γίνεται!

 

Τα screenshot τα ανεβάζω για ευκολία, όχι για να πικάρω κόσμο :)

 

Προσωπικά μου φαίνεται περίεργο την στιγμή που το ταμπλετ έχει 12 γίγα ελεύθερα ξαφνικά να ξεμείνει απο χώρο μόνο απο τις ενημερώσεις, γι αυτό και ασχολούμαι!!

Κατι έιχα κανει λαθος. μετα το restore και ΟΛΑ τα update εμειναν 7-8 gb. με την αφαιρεση του recovery θα παει στα 12gb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι έιχα κανει λαθος. μετα το restore και ΟΛΑ τα update εμειναν 7-8 gb. 

Και εγώ τόσο έχω περίπου μαζί με όλα τα updates από toshiba και microsoft.

 

Για να συνδεθεί με τηλεόραση μέσω hdmi χρειάζεται το καλώδιο να είναι micro hdmi female to hdmi female?

εγώ είχα έναν μετατροπέα micro hdmi σε hdmi από ebay. όλα δουλέψαν κανονικά.

 

 

btw αυτό που παρατήρησα όταν σύνδεσα το tablet με την tv είτε ασύρματα (widi) είτε με hdmi, δεν γινόταν να κάνω mirror την οθόνη του τάμπλετ παρα μόνο extend. Άρα δεν μπορούσα να το λειτουργήσω από την τιβί χωρίς ποντίκι. Επίσης λόγω του ότι είναι τόσο κοντά οι θύρες μεταξύ τους δεν μπορούσα να έχω συνδεδεμένο ταυτόχρονα ποντίκι και hdmi adaptor. Το ποντίκι το χρησιμοποίησα όσο ήμουν συνδεδεμένος με widi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...