Προς το περιεχόμενο

super game τηλεπαιχνίδι απάτη ή όχι;


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το περίεργο Η στην 5η γραμμή, τι υποτίθεται ότι είναι;  :whistle:

 

 

Θεωρησε το μια μουντζουρα... ενα μη-γραμμα.

 

 

Μην εκπλαγείτε άμα που ότι ήταν δύο Η οπότε ότι περνάει απο εκεί μετράει δύο φορές  :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 942
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Audiotex πάλι..... Πως βγαίνει αυτό 217;

 

 

post-121105-0-98794000-1405726412_thumb.png

 

 

 

Στον Alpha εντομεταξύ έχει λέξη... Έχει δώσει βοήθεια ΣΟΚ...... κι εγώ κάνω ζάπινγκ και πέφτω πρώτη φορά για σήμερα στη λέξη. Μου πήρε 1 δευτερόλεπτο να δω το ΣΟΚ και άλλο 1 δευτερόλεπτο να δω τα γράμματα με την άκρη του ματιού μου. Στο επόμενο δευτερόλεπτο είχα πει: ΣΟΚΟΛΑΤΙΝΑ. 

Παίρνει ένας τηλέφωνο λεει: ΑΤΛΑΝΤΙΚΟΣ...

 

facepalm.jpg :P

 

Άντε να δούμε και στο Super Game. Εγώ λέω 487. (δεν είδα αν το έχει πει κανείς ακόμα)

Edit: το είπαν και δεν είναι...

 

ααα 494 θα είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Audiotex πάλι..... Πως βγαίνει αυτό 217;

 

 

attachicon.gif217.png

 

 

 

Στον Alpha εντομεταξύ έχει λέξη... Έχει δώσει βοήθεια ΣΟΚ...... κι εγώ κάνω ζάπινγκ και πέφτω πρώτη φορά για σήμερα στη λέξη. Μου πήρε 1 δευτερόλεπτο να δω το ΣΟΚ και άλλο 1 δευτερόλεπτο να δω τα γράμματα με την άκρη του ματιού μου. Στο επόμενο δευτερόλεπτο είχα πει: ΣΟΚΟΛΑΤΙΝΑ. 

Παίρνει ένας τηλέφωνο λεει: ΑΤΛΑΝΤΙΚΟΣ...

 

facepalm.jpg :P

 

Άντε να δούμε και στο Super Game. Εγώ λέω 487. (δεν είδα αν το έχει πει κανείς ακόμα)

Edit: το είπαν και δεν είναι...

 

ααα 494 θα είναι

χαχαχαχααα

 

395 λεω εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξύ ειναι μια γυναικα με βραχνη φωνη που βγαινει 10 φορες καθε μερα με αλλα ονοματα κλπ και προσπαθει να αλλαξει και τη φωνη αλλα επειδη εχει μια βραχναδα ειναι πολυ χαρακτηριστικη κανει μπαμ αμα προσεξεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχεις δίκιο και για τα δύο. Το 179 είναι 79 αλλά το Ι ίσως το παίρνει σαν λατινικό 1; Επίσης μερικά κοτσάνια είναι Ι. 

Και το ένα 7άρι τον πήρε κι έγειρε λίγο βραδιάτικα. 

 

334 ίσως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

292

 σας λεω !!! ΤΟ 179 ειναι 79

 

ειναι | και 1 το συμβολο μπροστα !! Και επίσης το 7 το ενα ειναι μαλλον τσατσικο !!

α  τωρα το ειδα λογικα δεν το μετρανε αυτο ε. και το 1 που ειναι κρυμμενο δεν ξερουμε. δηλαδη και το 7 στο 67 φενεται η οριζοντια να ειναι μεγαλητερη απο το 7 του 179 δεν το μετρανε? δεν ξερω τι κανουν τα ζωα θελουν ενα χερι ξυλο μου φενεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κρυμμένο στο τρίτο μήλο εγώ δεν το βλέπω για 1 πάντως. Για 7 το μέτραγα αλλά τελικά ίσως είναι σαν το κακομούτσουνο 7άρι άρα μπορεί να μη το μετράνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σίγουρα είναι :  22+45+79+58+6+21+58 = 289

 

και έχουμε και ενα 3@ όπου το @ κρύβεται από ένα φύλλο !! μπορει να ειναι 3 , 31 ,  37

 

οπότε πιθανές απαντήσεις ειναι : 289 , 292 ,320

 

οτι γουστάρουν δηλαδή !!! Ολα τα λεφτά ειναι το αναποδο "Γ" που πραγματικα έχει γείρει πολυυυυυυυ :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σίγουρα είναι :  22+45+79+58+6+21+58 = 289

 

και έχουμε και ενα 3@ όπου το @ κρύβεται από ένα φύλλο !! μπορει να ειναι 3 , 31 ,  37

 

οπότε πιθανές απαντήσεις ειναι : 289 , 292 ,320

 

οτι γουστάρουν δηλαδή !!! Ολα τα λεφτά ειναι το αναποδο "Γ" που πραγματικα έχει γείρει πολυυυυυυυ :blink:

ναι αλλα μη ξεχνας και τα κοτσανια κ αυτα ειναι αριθμοι ( Ι ) 1 δηλαδη ...ετσι λεω εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σίγουρα είναι :  22+45+79+58+6+21+58 = 289

 

και έχουμε και ενα 3@ όπου το @ κρύβεται από ένα φύλλο !! μπορει να ειναι 3 , 31 ,  37

 

οπότε πιθανές απαντήσεις ειναι : 289 , 292 ,320

 

οτι γουστάρουν δηλαδή !!! Ολα τα λεφτά ειναι το αναποδο "Γ" που πραγματικα έχει γείρει πολυυυυυυυ :blink:

παιδια πρεπει να τα μετρησουμε και μονα νομιζω δηλαδη

(22+4)+(45+9)+(79+16)...κλπ γι αυτο εγω τα εβγαλα 583 μαζι με το 179 βεβαια... τεσπα δεν ξερω τι μετρανε και τι οχι βαρεθηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΑ "|" ειναι σαν να μην υπάρχουν ....άρα όλα τα κοτσάνια ειναι "μηδεν"

 

εγώ πάντως δίνω 3 απαντησεις : 289 , 320 ή 326 !!!

 

Δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά βεβαια ///γιατι η ξεκωλιάρα μπορεί στο φάκελο να έχει σαν απάντηση το : - 3241,67

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα θ ακουσουμε κανενα κουφο αριθμο στο τελος ...αυτο ειναι σιγουρο...ουτε οι ιδιοι δεν ξερουν πως βγαινει η απαντηση...εμεις θα ξερουμε??? :confused: :confused: :confused: :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...