Προς το περιεχόμενο

super game τηλεπαιχνίδι απάτη ή όχι;


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν γίνεται να μην μας δουλεύουν οι τύποι. Επίσης αυτή η βρώμα είναι τόσο σκύλα που μόνο για ταινίες sirina κάνει στη ζωή της.

 

Στο συγκεκριμένο έχουν πάρει άπειροι και λένε κατι απαντήσεις τύπου 1 ευρώ και 5 λεπτά. Ακόμα και το υποτιθέμενο σωστό 63.85 δεν είναι σωστό και το έχουν πει κάμποσοι

 

post-94199-0-17200600-1407281435_thumb.png

 

 

 

[ATTACH]633592[/ATTACH]

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο αλλος ο μαλακας κανει "καταμετρηση" στον αερα λεει για 3 εικοσαρικα και 2 μονοευρα και μετα απανταει ΠΕΝΤΕ!!!! €5 και μετα απορει κανεις γιατι σε αυτη τη χωρα εχουμε ακομα Σαμαρα!!!

 

http://audiotexsa.gr/SuperGame.aspx

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες πιο πανω σε σχολιο μου.. το χα πει οτι θα ναι εικοσικατι. ηταν πλαστα καποια. οι μαλακες εχουν βρει πολλες πατεντες για να εξαπατουν τον κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ας πουμε οτι παιζουν και πλαστα! Εχω μια 42αρα πανασονικ και κολησα τη μουρη πανω στην αθλιας ποιοτητας εικονα και δυστυχως δεν μπορουσα να δω ΤΙΠΟΤΑ!!!

 

Καταγγελια θελουν, αλλα με τοοοοσο χρημα που παιζει εκει μεσα, μαλλον δεν θα γινει τιποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω καλη αναλυση αλλα και παλι αντε να ξερεις ποια ειναι τα πλαστα ευρω. σπανια καποιος παρατηρει τα σχεδια τους κ εκει βασιζονται. επισης αν ηταν σωστοι θα επρεπε να το λενε κατα τη διαρκεια της εκπομπης οτι καποια ειναι πλαστα. οσο αφορα την αναλυση δεν φταιει η τηλεοραση αλλα η δικια τους εικονα που ειναι για τον πουτσο. ας μην το ψαχνουμε αυτοι μπορουν να κανουν κ φωτοσοπ την τελευταια στιγμη και να βγαλουν κ αλλα πλαστα. τι να πω. απο τους απατεωνες ολα τα περιμενω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ξυπνατε ολα αυτα ειναι απατη. Ακομα και στα τηλεφωνα βγαζουν ενα σωρο δικους τους η και εντελως δικους τους!

Απλα πρεπει να η ΕΕΤΤ να ριξει ενα προστιμο 1-2 εκ. ευρω και να μην ξανακανουν παιχνιδι.

 

Η εκτυπωση του αποτελεσματος ειναι 10 δευτερολεπτα δουλεια, αν δειτε ειναι μια απλη Α4 μονο

με το νουμερο!

 

Αρα ανα πασα στιγμη λενε πλαστο ενα κερμα και βγαζουν αλλο αποτελεσμα.

Στην εσχατη αναγκη θα σου βγαλουν καποιο ακομα 20ευρω σωστο αν καταφερεις να βρεις σωστα τα ψιλα!

Εχει πολλους συνδιασμους οποτε ΠΟΤΕ δε θα το βρεις. Και αν ακομα το βρει καποιος

να ειστε σιγουρος οτι ειναι δικος τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...