Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε θελω να παει πιο κατω...ενταξει προς θεου...απλα θελω καλυτερη προσφορα για να παω "πιο πανω" οπως μου δωσανε περσι...

Δε με ψηνει να δεσμευτω για 1 χρονο για να παρω free το HD και μαλλιστα μονο για αυτο το χρονο οχι για παντα...

Αμα θελουν με +10 ευρω να μου δωσουν τα cinema και multiview ανανεωνω...αμα δε θελουν δε πειραζει...μενω με αοριστου συμβολαιο...

 

Παντα να σκεφτεσαι οτι στα δορυφορικα αυτοι οσο λιγοτερα πακετα εχεις ενεργοποιημενα "χανουν" , δε τους κοστιζει τιποτα (ουτε καν bandwidth) το να βλεπεις εσυ περισσοτερα πραγματα, συνεπως το μηνιατικο που τους δινεις θελουν να ειναι οσο περισσοτερο γινεται και ας μην ειναι οσο θα θελανε ενδεχομενως...

Το μονο που τους κραταει στο να μην δωσουν τα παντα για ψιχουλα σε καποιον ο οποιος ΠΟΤΕ δεν θα αυξανε το πακετο του, ειναι ο κανιβαλισμος και η γκρινια των γνωστων του... διαφορετικα πχ αν καποιος ειχε με 30 ευρω το basic και για 2 χρονια δεν εδειχνε καμια προθεση να αυξησει τα καναλια, ουτε δεχοταν καμια προσφορα, αν δεν υπηρχε το word of mouth, θα του δινανε και τα παντα ολα με 10 ευρω προκειμενου να αρχισουν να του παιρνουν 40 το μηνα αντι για 30...γιατι οπως ειπαμε δε τους κοστιζει κατι...

Αυτο παντα να το εχεις στο μυαλο σου οταν διαπραγματευεσαι, δηλαδη δεν μπορεις να ζητησεις τον ουρανο με τ'αστρα για τον προηγουμενο λογο, ομως μπορεις παντα να ζητησεις κατι παραπανω και υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να το παρεις αφου δεν υπαρχει ο  παραγοντας "μπαινω μεσα/μικροτερο κερδος" για την πλευρα τους...

 

Συμφωνώ φίλε μου...εγώ έχω το full pack 3play με τα πάντα όλα μέσα στα 49,90...και έχω βάλει και από μια κεραία στο πατρικό στην Ελλάδα και στο σπίτι στο εξωτερικό και κουβαλάω μόνο τον αποκωδικοποιητή μαζί μου... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πηρα τηλεφωνο τους ειπα ότι δηθεν με εχουν κανει προσφορα από τον ΟΤΕ με 22 ευρω και δεν θελω να φυγω γιατι σε σας είμαι από το 2006 ...... μου εδωσαν 39.90 για cinema + novasports 1 ( το ειχα από Christmas pack ) τους ειπα είναι πολλα ...... τελικα μου εδωσαν novasports 1 + 2 και HD για 1 χρονο στα 29.90 και το δεχτηκα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ φίλε μου...εγώ έχω το full pack 3play με τα πάντα όλα μέσα στα 49,90...και έχω βάλει και από μια κεραία στο πατρικό στην Ελλάδα και στο σπίτι στο εξωτερικό και κουβαλάω μόνο τον αποκωδικοποιητή μαζί μου... :)

Αν βρεις 2ο αποκωδικοποιητή και τον περάσεις στο όνομα σου υπάρχει εύκολη και γρηγορη διαδικασία

(υποθετω τηλεφωνικη) να τους ενεργοποιεις εναλλάξ ανάλογα το που βρίσκεσαι.

 

Δεν ξέρω περισσοτερα, ψαχνομουν για nova multiview και η κοπελα απο την τηλεφωνική εξυπηρέτηση νομίζοντας οτι ψάχνω για ταυτόχρονη θέαση σε διαφορετικές τοποθεσίες μου ανέφερε αυτή την δυνατότητα.

 

Edit.:http://www.nova.gr/gr/upiresies-gia-to-spiti/prosthetes-upiresies-/nova-exohiko/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα τηλεφωνο τους ειπα ότι δηθεν με εχουν κανει προσφορα από τον ΟΤΕ με 22 ευρω και δεν θελω να φυγω γιατι σε σας είμαι από το 2006 ...... μου εδωσαν 39.90 για cinema + novasports 1 ( το ειχα από Christmas pack ) τους ειπα είναι πολλα ...... τελικα μου εδωσαν novasports 1 + 2 και HD για 1 χρονο στα 29.90 και το δεχτηκα.....

 

Πολύ καλό deal έκανες! Από μπάλα καθάρισες. Θα βλέπεις σχεδόν τα πάντα και σε HD.

Μόνο στην Ευρωλίγκα μερικές φορές δεν θα βλέπεις τις Ελληνικές ομάδες.

Οι παλιοί συνδρομητές πρέπει να ανταμείβονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα τηλεφωνο τους ειπα ότι δηθεν με εχουν κανει προσφορα από τον ΟΤΕ με 22 ευρω και δεν θελω να φυγω γιατι σε σας είμαι από το 2006 ...... μου εδωσαν 39.90 για cinema + novasports 1 ( το ειχα από Christmas pack ) τους ειπα είναι πολλα ...... τελικα μου εδωσαν novasports 1 + 2 και HD για 1 χρονο στα 29.90 και το δεχτηκα.....

   Και εγω με το christmas ειμαι και τους πειρα για ανανεωση, αλλα το μονο που μου δινουν ειναι τα hd για ενα χρονο :cry: 

   Αν μπορεις στειλε το νουμερο του τηλεφωνου που σου το εκαναν, μπας και καταφερω και εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα τηλεφωνο τους ειπα ότι δηθεν με εχουν κανει προσφορα από τον ΟΤΕ με 22 ευρω και δεν θελω να φυγω γιατι σε σας είμαι από το 2006 ...... μου εδωσαν 39.90 για cinema + novasports 1 ( το ειχα από Christmas pack ) τους ειπα είναι πολλα ...... τελικα μου εδωσαν novasports 1 + 2 και HD για 1 χρονο στα 29.90 και το δεχτηκα.....

 

Κι εγω με το Xmas pack ειμαι τοσο καιρο και καλυτερη προσφορα δεν μου κανουν!!!

Αν μπορεις στειλε μου κι εμενα το τηλεφωνο που τους πηρες. Ειναι εξωτερικος πωλητης ειναι ή η ιδια η nova?

Με επιπλεον sport2 + HD, στην ιδια τιμη, ειναι παρα πολυ καλα!

 

Απο την αλλη σοβαρη προταση (δελεαστικη εννοω) απο ΟΤΕ για 3play δεν βλεπω καπου.

Κι εκει μονο απο τριτους εαν σε παρουν τηελφωνο και σου προτεινουν κατι τρελο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49.90 όλο πακέτο, και από τη forthnet +αστικά  υπεραστικά, διεθνή, + 12 ώρες κινητά  και Internet που μου πρότειναν σήμερα είναι καλά?

 Εχω το χριστουγεννιάτικο triple play στα  39.90.

Δηλαδη μου προσθέτουν πάνω σαυτό όλα τα cinema και διεθνεις κλήσεις με +10Ευρώ!

Να το πάρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49.90 όλο πακέτο, και από τη forthnet +αστικά  υπεραστικά, διεθνή, + 12 ώρες κινητά  και Internet που μου πρότειναν σήμερα είναι καλά?

 Εχω το χριστουγεννιάτικο triple play στα  39.90.

Δηλαδη μου προσθέτουν πάνω σαυτό όλα τα cinema και διεθνεις κλήσεις με +10Ευρώ!

Να το πάρω?

φυσικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49.90 όλο πακέτο, και από τη forthnet +αστικά  υπεραστικά, διεθνή, + 12 ώρες κινητά  και Internet που μου πρότειναν σήμερα είναι καλά?

 Εχω το χριστουγεννιάτικο triple play στα  39.90.

Δηλαδη μου προσθέτουν πάνω σαυτό όλα τα cinema και διεθνεις κλήσεις με +10Ευρώ!

Να το πάρω?

Το full pack δεν παει παρακατω, να τους πεις με τα hd γιατι εμενα πηγαν να τα βγαλουν απεξω αλλα τλκ τα πηρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα που ληγει το συμβολαιο μου (double play) μπορω να τους κανω κανα χουνερι να μου δωσουν triple play στα 30 ευρω με τιποτα εξτρα? μεσω τηλ. ή να παω καταστημα? και δωστε κανεναν αριθμο αν εχετε να παρω να απαιτησω μια προσφορα :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εμενα μου λεει ο τυπος στα 49,90 ο,τι ανεφερε το παλικαρι πιο πανω , σταθερα(απεριοριστα αλλα οχι διεθνη),ιντερνετ,12 ωρες κινητα ΑΛΛΑ οχι nova full pack αλλα μονο τα cinema. Τα novasports ειναι εκτος. Οταν του ειπα οτι γνωριζω για προσφορα που γινεται στα 49,90 αλλα με full pack, μου λεει πως αυτη η προσφορα ετρεχε μεχρι πριν 2 βδομαδες και οχι απο 4net αλλα απο τα γνωστα τηλεφωνα, οταν επεμεινα μου λεει οτι δεν υπαρχει διαθεσιμη αυτη η προσφορα οποτε δεν μπορει να κανει κατι. Τον αρχισα στα παρακαλητα και τον αφησα να με παρει τηλεφωνο αυριο. Παρεπιπτοντως ειμαι σε double play ote παναρχαιο συμβολαιο 2 ετων και αφου μου την εδωσε αφου απο προσφορες τιποτα ο ΟΤΕ ενω εχω συμβολαιο στο κινητο και 2ο λογαριασμο double play economy στο εξοχικο ειπα να τον χαιρετησω μιας και δεν ειμαστε να παρακαλαμε για πενταροδεκαρες σε double play(32 πρωτο εξαμηνο, 37 το 2ο).

Τι μου προτεινεται να κανω? να παρω κανα τηλεφωνο προς 2111018818 που ειναι γνωστο οτι κανουν τις προσφορες για μια προσπαθεια? Στον αλλο που μιλησα δεν ξερω τι παραπανω μπορω να πω περα απο το γεια σας μιας και το θεωρω το ελαχιστο κοροιδια ενω τρεχει η προσφορα να μου την κραταει κρυφη. Φυλασομαι στην περιπτωση που οντως δεν μπορει να κανει τιποτα αυτος μιας και δεν γνωριζω πως λειτουργει το συστημα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...