Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Για 10 ευρω αξιζει το πακετο με τα αθλητικα?Δεν το εχω ψαξει ουτε με ενδιαφερουν τα αθλητικα.

Ο πατερας μου το θελει, να βλεπει ελληνικο πρωταθλημα και Champions League.Τι λετε αξιζει να το κανω?

 

   

αν το κάνεις θα είσαι μια χαρά αφού θα βλέπει ποδόσφαιρο και δεν θα ασχολείται με σενα και θα βρεις την ηρεμία σου  :-D εκτός από τα μεγάλα ματς που θα μαζευόνται τζαμπατζήδες :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παντως εγω πηρα τηλ. στο παραπανω νουμερο κ τους προτεινα να μου βαλουν τα nova cinema για 10 ευρω extra (αντι για 15 που ειναι η κανονικη τιμη) κ μου ειπαν οτι για να μου τα βαλουν σε αυτη την τιμη να κοψω το novasports1 που εχω από την αρχικη χριστουγεννιατικη προσφορα με τα 30 ευρω.φυσικα κ δεν δεχτηκα...τι να πεις...μαλλον ειναι που θα πεσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον άλλο μήνα συμπληρώνω ένα χρόνο, θέλω να παραμείνω, είμαι ευχαριστημένος. Το μόνο που θα ήθελα να μου δώσουν επιπλέον είναι δωρεάν τα hd, που όταν συμπληρωθεί ο χρόνος τα χρεώνουν 5€ το μήνα. Λέτε να τα δώσουν αν τους πω ότι θα ανανεώσω για ένα χρόνο ακόμα? (καλά και να μη τα δώσουν πάλι θα μείνω αλλά λέμε... :-) )

 

Εμένα για ανανέωση συμβολαίου μου πρότειναν δώρο για 12 μήνες τα HD. Οπότε αφού είσαι ευχαριστημένος και θέλεις να παραμείνεις, μπορείς να τους πάρεις τηλέφωνο και θα σου δώσουν εύκολα τα HD.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν ειναι για ολους οι προσφορες.Δεν ξερω με ποια κριτηρια επιλεγουν τους πελατες.Εμενα χθες με πηρε τηλεφωνο η κοπελια,της ειπα παρε με σημερα τηλεφωνο.Δεν περιμενα να με παρει.Πηγα το πρωι σε καταστημα forthnet. Τους ειπα για την προσφορα με 10 ευρω nova cinema η novasports,Μου ζητησαν το τηλεφωνο που με πηραν για την προσφορα, και υπεργραψα το νεο συμβολαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως....


αληθεια , κατα την εγκατασταση χρεωσαν σε κανεναν αλλον τις 2 δαγκανες που στηριζουν τη βαση του πιατου σε καγκελο;;;; γιατι ο τεχνικος μου ειπε πως ειναι το μονο που δεν καλυπτει η νοβα και το πληρωσα 5€. το ποσο δεν ηταν κατι τρομερο απλα ειπα να το τσεκαρω αν με επιασαν κωτσο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως....

αληθεια , κατα την εγκατασταση χρεωσαν σε κανεναν αλλον τις 2 δαγκανες που στηριζουν τη βαση του πιατου σε καγκελο;;;; γιατι ο τεχνικος μου ειπε πως ειναι το μονο που δεν καλυπτει η νοβα και το πληρωσα 5€. το ποσο δεν ηταν κατι τρομερο απλα ειπα να το τσεκαρω αν με επιασαν κωτσο!!!

σε εμενα πάντως δεν έγινε καμια χρεώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως....

αληθεια , κατα την εγκατασταση χρεωσαν σε κανεναν αλλον τις 2 δαγκανες που στηριζουν τη βαση του πιατου σε καγκελο;;;; γιατι ο τεχνικος μου ειπε πως ειναι το μονο που δεν καλυπτει η νοβα και το πληρωσα 5€. το ποσο δεν ηταν κατι τρομερο απλα ειπα να το τσεκαρω αν με επιασαν κωτσο!!!

Εμενα μου ειχαν πει απο το τηλεφωνο πως αν μπει σε καγκελο θα χρεωθω. Και χρειαστηκε και εδωσα 10€. Αρα μια χαρα σε βρισκω εσενα. Εχω την εντυπωση πως στο κουτι του στηριγματος εχει βαση για τοιχο (που δεν στην χρεωνουν). Σε 'μενα μου την αφησαν αφου δεν την βαλαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει 25 μέτρα καλώδιο αν φθάνει στην ταράτσα δεν πληρώνεις κατι αλλιώς την διαφορά.

αυτό με τις δαγκάνες πρώτη φορά το ακούω αλλά μπορεί να είναι περικοπές! δεν θυμάμαι αν είχε το κουτί παλιά μεσα δαγκάνες αλλά φίλος μου που είχε βάλει περισυ στο κάγκελο δεν ειχε πληρώσει κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οσοι πληρωσατε 5 και 10 ευρω για δυο δαγκανες των 0.75€ εκαστη, πηρατε τουλάχιστον πισω (σας τα αφησαν) τα υπολοιπα μετρα από τα 25 καλωδίου που λενε αλλοι εδώ ότι δικαιούστε; :P

 

Ενταξει, ένα "μπουρμπουαρ με το ζορι" δωσατε. Για μια μπυρα που λεμε. :) Αν σας ειπαν "ευχαριστω", όλα καλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...