Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα. Οι προσφορές που έχουν παίξει είναι:

 

1. Nova full pack σκέτη 25 ευρώ (έχει σταματήσει).

2. Nova full pack + 2play (24άρι internet, πλήρες πρόγραμμα για κλήσεις) - παίζει ακόμα

3. Αυτό που λες 

 

Αν τα αξίζει το κρίνεις εσύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Οι προσφορές που έχουν παίξει είναι:

 

1. Nova full pack σκέτη 25 ευρώ (έχει σταματήσει).

2. Nova full pack + 2play (24άρι internet, πλήρες πρόγραμμα για κλήσεις) - παίζει ακόμα

3. Αυτό που λες 

 

Αν τα αξίζει το κρίνεις εσύ.

εκτιμω ΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Οι προσφορές που έχουν παίξει είναι:

 

1. Nova full pack σκέτη 25 ευρώ (έχει σταματήσει).

2. Nova full pack + 2play (24άρι internet, πλήρες πρόγραμμα για κλήσεις) - παίζει ακόμα

3. Αυτό που λες 

 

Αν τα αξίζει το κρίνεις εσύ.

σε τι τιμή έχουν το φουλ πακέτο με το 2 play? ΕΝΩ ΗΜΑΣΤΕ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ μπορούμε να πάρουμε την προφορά και αν ναι πως?

 

(σορρυ το ξέρω οτι δεν έχω διαβάσει το τοπικ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε τι τιμή έχουν το φουλ πακέτο με το 2 play? ΕΝΩ ΗΜΑΣΤΕ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ μπορούμε να πάρουμε την προφορά και αν ναι πως?

 

(σορρυ το ξέρω οτι δεν έχω διαβάσει το τοπικ)

1) Τα πάντα όλα 49,90

2) Κανονικά ισχύει για "κάποιους" νέους συνδρομητές αλλα δεν έχεις να χάσεις τίποτα να το προσπαθήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Τα πάντα όλα 49,90

2) Κανονικά ισχύει για "κάποιους" νέους συνδρομητές αλλα δεν έχεις να χάσεις τίποτα να το προσπαθήσεις

ΣΕ ΕΜΈΝΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΈΔΙΝΑΝ.....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω όμως ότι παλεύεται, γιατί εμένα με πήραν και μου έδωσαν το cinema ή το sports με άλλα 10 ευρώ. Και έχω ήδη το start με τα απεριόριστα κινητά στα 30 ευρώ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφέρει όλο το πακέτο full pack + forthnet τηλέφωνο. Θέλω να αντικαταστήσω μία ΟΤΕ σύνδεση που έχω και έχω 2 απορίες:

 

1) Δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο για κάποια προσφορά, μπορώ να πάρω εγώ κάπου τηλέφωνο και να την ζητήσω;

 

2) Με ενδιαφέρει να ενεργοποιήσω το πακέτο από τέλος Σεπτεμβρίου και μετά. Γίνεται να ζητήσω κάτι τέτοιο; Δηλαδή να συμφωνήσω από τώρα για την προσφορά και να γίνει υλοποίησή της στο τέλος του Σεπτεμβρίου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μετά από κλήση στο 2111018818 πήρα και εγώ τη γνωστή προσφορά των 49,90 για συγγενή. Μου τόνισαν, χθες, ότι δίνονται τα τελευταία κομμάτια αλλά δεν ξέρω αν το εννοούσαν ή το έλεγαν για να κλείσουμε αμέσως το πακέτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω όμως ότι παλεύεται, γιατί εμένα με πήραν και μου έδωσαν το cinema ή το sports με άλλα 10 ευρώ. Και έχω ήδη το start με τα απεριόριστα κινητά στα 30 ευρώ... 

Και σε μένα το ίδιο έκαναν, ακριβώς ίδια περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Με πηραν πριν λιγο με προσφορα ολα τα HD δωρεαν για 1 χρονο.

Ειναι για ενεργους συνδρομητες, και ουσιαστικα ειναι τυρακι για να σε δεσμευσουν να υπογραψεις για αλλον 1 χρονο (εμενα πλεον ειχε γινει αοριστου χρονου αφου περσι παλι με δεσμευσαν τετοια εποχη δινοντας μου τα αθλητικα με 10 ευρω)

 

Επειδη ΟΚ ευπροσδεκτο ειναι το HD για δωρεαν, αλλα γενικα ψαχνομαι πως να παρω σε καλη τιμη τον PVR δεκτη 865, παιζει καμια προσφορα εκει? Η μπορω τωρα που θελουν να με δεσμευσουν να διεκδικισω κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηραν πριν λιγο με προσφορα ολα τα HD δωρεαν για 1 χρονο.

Ειναι για ενεργους συνδρομητες, και ουσιαστικα ειναι τυρακι για να σε δεσμευσουν να υπογραψεις για αλλον 1 χρονο (εμενα πλεον ειχε γινει αοριστου χρονου αφου περσι παλι με δεσμευσαν τετοια εποχη δινοντας μου τα αθλητικα με 10 ευρω)

 

Επειδη ΟΚ ευπροσδεκτο ειναι το HD για δωρεαν, αλλα γενικα ψαχνομαι πως να παρω σε καλη τιμη τον PVR δεκτη 865, παιζει καμια προσφορα εκει? Η μπορω τωρα που θελουν να με δεσμευσουν να διεκδικισω κατι τετοιο?

 

Αν κοίταγες εδώ στο site: http://www.nova.gr/gr/upiresies-gia-to-spiti/nova-3play-/novasports/έχει προσφορά αλλά μόνο τα sports με PVR δεκτη δωρεάν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κοίταγες εδώ στο site: http://www.nova.gr/gr/upiresies-gia-to-spiti/nova-3play-/novasports/έχει προσφορά αλλά μόνο τα sports με PVR δεκτη δωρεάν

εκτός από τον pvr δέκτη που τον δίνει δωρεάν δίνει και nova hd δωρεάν για πάντα που μέχρι τώρα αν ήθελες έπρεπε να πληρώσεις επιπλέον κάθε μήνα για να έχεις nova hd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με πήραν σήμερα και μου δίνουν 3play + Αθλητικά στα 49.80€.
Επίσης λένε τα hd για πάντα.
Ta multiview και τα ενηλίκων (χωρίς διευκρίνηση για τον χρόνο)
Με δώρο τον ακριβό δέκτη.
Θα πάρω αύριο να ρωτήσω αν είναι 12μηνη ή 18μηνη δέσμευση καθώς και για πόσο ισχύει το δωρεάν multiview.
Ττπ άλλο που αξίζει λέτε να ρωτήσω;
Επίσης, μήπως κατέχει κανείς κόστος για να συνδέσω τον 2ο δέκτη που ε΄χω από παλιά(για να δουλέψει το multiview). Απόσταση κρεβατοκάμαρα σαλόνι γύρω γύρω καμιά 20αρια μέτρα καλώδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...