Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead Season 5 (Spoilers allowed up to Season 4)


Sog96Ch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως οι wolfs μπήκαν μέσα όταν  η πόρτα ηταν ανοιχτή και πήραν τις φωτογραφίες?

 

 

Τώρα για το καλοκαιράκι ας παρακολουθησουμε το spinoff του walking dead που όπως λένε φήμες  μπορεί να αποκαλύψουν από εκεί πως ξεκίνησε όλο αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το επεισόδιο μου άρεσε σε γενικές γραμμές πάρα πολύ. Και όπως ειπώθηκε και παραπάνω δεν άφησε και πολλά θέματα ανοικτά για να πεθαίνεις να δεις την συνέχεια όπως πέρσι.

 

 

Daaamn, για λίγο πίστεψα ότι θα τον τρώγανε τον Γκλεν. Βέβαια είναι λίγο περίεργο το πως κατάφερε και έζησε αλλά και πάλι δεν θα ήθελα να πεθάνει! :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω αρχισει και αγαπαω Carol. Απο εκει που την βαριομουν, εχει μπει πολυ στο προσκηνιο, ξερει να κινειται, να παιζει τους υπολοιπους κλπ. Carol for president.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

γ@μησε μονο και μονο για τη σκηνη Ρικ-Μοργκαν.

Αλλα...ρε μαστορες βρισκει ο Ρικις την πορτα ανοιχτη και πρεπει να κανει δυο φορες το γυρο του γηπεδου πριν τους προειδοποιησει αντι να παει κατευθειαν στη συναντηση?! Η συναντηση γιατι επρεπε να γινει βραδυ δεδομενου του τεταμενου κλιματος?! Ο wing tsun Morgan πως σπ καθαρισε την περιοχη περιμετρικα του αμαξιου με 50+ σουρτουκια?!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου άρεσε το τέλος. Δυστυχώς, όπως το περίμενα, οι ωραίες εξελίξεις που έχουν γίνει στο κόμικ, θα αργήσουν πολύ να έρθουν.

 

In other news,

ΠΡΩΤΑ ΠΛΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ FEAR THE WALKING DEAD

http://subz.blog-spot.gr/%CF%80%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B1-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CE%BD%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CE%BF-%CF%84%CE%BF-fear-walking-dead/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

γ@μησε μονο και μονο για τη σκηνη Ρικ-Μοργκαν.

Αλλα...ρε μαστορες βρισκει ο Ρικις την πορτα ανοιχτη και πρεπει να κανει δυο φορες το γυρο του γηπεδου πριν τους προειδοποιησει αντι να παει κατευθειαν στη συναντηση?! Η συναντηση γιατι επρεπε να γινει βραδυ δεδομενου του τεταμενου κλιματος?! Ο wing tsun Morgan πως σπ καθαρισε την περιοχη περιμετρικα του αμαξιου με 50+ σουρτουκια?!

 

 

Φιλικη παρατηρηση αλλα

μην την ψαχνεις τοσο πολυ αυτη την σειρα. Ειναι γεματη σεναριακα κενα και οσο περισσοτερο την βλεπεις τοσο περισσοτερο χαλιεσαι. Εγω τουλαχιστον αυτο κανω, την βλεπω γι αυτο που ειναι, γουσταρω και τελος.

 

Θα μπορουσες επισης να σκεφτεις πως την παλεψε ο Γκλεν πυροβολημενος και μεσα στα μπουκετα και γλυτωσε αοπλος απο 3 walkers που ηταν πανω του. Δεν βγαινει ακρη!     :-) 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από σεναριακα κενά άλλο τίποτα. Εγώ δεν κατάλαβα την εχθροτητα του Ρικ και της παρέας του απέναντι σε μια κοινότητα που τους έκανε ανθρώπους. Ανυπαρκτες χαζές αφορμες για να γίνει λίγο νταβαντουρι

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσει πολυ ο Ααρον μαζι με τν Νταρυλ,ωραιος τυπος...επισης και ο Μοργκαν πολυ γουσταρα που ηρθε...

παντως για τελευταιο η αληθεια ειναι οτι περιμενα καποιος να πεθανει...αλλα μαλλον αυτο ειναι που θα ηταν πολυ obvious 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...