Προς το περιεχόμενο

Επιστροφη φορου-Την πηρε κανεις?


mynam3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ Μυτιλήνη πήγα εφορία και ήθελε φωτοτυπία του λογαριασμού αν και τον είχα δηλώσει. Μου είπαν θα μπουν κάποια στιγμή.

Τους ευχαρίστησες για την εξυπηρέτηση;; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα που επέστρεψα και πήγα τράπεζα τα χρήματα είχαν πιστωθεί.....τα κράτησα μόνο για μισή ώρα μιας και φύγαν όλα για τον φόρο ακινήτων:-(

ευχαριστουμε για την πληροφορια!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ...περίεργο. Τετάρτη ηταν να μπει η επιστροφή. Αντι αυτού βλεπω σήμερα στη σελίδα εκαθαρισης το κλασικο μνμ που εγραφε πριν βγει η ημερομηνία επιστροφής των χρηματων.

"

Εάν προκύψει πιστωτικό υπόλοιπο, μετά τον απαραίτητο έλεγχο και τον συμψηφισμό με τυχόν οφειλές σας, το ποσό αυτό θα σας επιστραφεί μέσω του λογαριασμού IBAN, που συμπληρώσατε στη δήλωσή σας."

 

Αφου εχει γινει η εκαθαριση γιατι το ξαναβγαζουν? Μπας κ εχουν σκοπο να το συμψηφισουν με τον Ενφια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα την απάντηση μου.

Αν δε πληρωθεί ο ενφια δεν εχει επιστροφή φπα.

Οσοι προλαβαν πήραν. Γελοίοι. Αστειοι.

Με την επιστροφη φορου απο την δηλωση εισοδηματος ισχυει το ιδιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν την πηρα ακομα... ενφια δεν παιζει να χω..

 

Γιατι για το 2013 δεν ειχα τιποτα στο ονομα μου και ηταν η πρωτη χρονια που εκανα δηλωση. Αλλα παλι τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο εγραψα. Παγωσαν τις επιστροφες οι γελιοι μεχρι να πληρωθει ο ενφια.

Ουτε καν να τα συμψηφισουν. Αν κάποιος περίμενε την επιστροφή για να πληρώσει τον ενφια τον ήπιε.

Εγω δεν την πηρα ακομα... ενφια δεν παιζει να χω..

 

Γιατι για το 2013 δεν ειχα τιποτα στο ονομα μου και ηταν η πρωτη χρονια που εκανα δηλωση. Αλλα παλι τιποτα...

Ποτε εγραφε οτι θα εμπαιναν τα χρηματα στον ιμπαν? Σε μενα μεχρι πριν μερικες μερες ειχε ακριβη ημερομηνια η οποια τωρα εξαφανιστηκε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο εγραψα. Παγωσαν τις επιστροφες οι γελιοι μεχρι να πληρωθει ο ενφια.

Ουτε καν να τα συμψηφισουν. Αν κάποιος περίμενε την επιστροφή για να πληρώσει τον ενφια τον ήπιε.

Ποτε εγραφε οτι θα εμπαιναν τα χρηματα στον ιμπαν? Σε μενα μεχρι πριν μερικες μερες ειχε ακριβη ημερομηνια η οποια τωρα εξαφανιστηκε.

που μπορω να δω την ημερομηνια για την επιστροφη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αφαιρείται αυτόματα η επιστροφή από τον φόρο που είναι να πληρώσουμε; Να μην περιμένω επιστροφή αλλά και να μην πάω να πληρώσω την 1η δόση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...