Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε μου χει τυχει οχι :P

μα το χε υποσχεθει :P

 

Καλά καλά ξεκινάω εγώ! τι θες να γίνεις? στρατιωτικός? κανόνισε να σε έχω όταν πάω φαντάρος :P! θα σου κάνω την ζωή κόλαση!! χαχαχα εν είναι να τα βάζεις μαζί μ XD

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά καλά ξεκινάω εγώ! τι θες να γίνεις? στρατιωτικός? κανόνισε να σε έχω όταν πάω φαντάρος :P! θα σου κάνω την ζωή κόλαση!! χαχαχα εν είναι να τα βάζεις μαζί μ XD

χαχαχχα ελα καλα το πας παω να φερω ποπ κορν ! ;) :P

Επεξ/σία από somebody:)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λυσε μου μια απορια.μπορειτε να το κανετε αυτο και να ειστε τελειως ανεκφραστοι? δηλαδη να μιλατε και να σκεφτεστε αλλα? :blink:

χαχαχχα ελα καλα το πας παω να φερω ποπ κορν ! ;) :P

 

Ναι αλλά δεν γίνεται να τσακώνομαι μόνος μου :P

 

Ερώτηση! ας πούμε ότι μιλάς με κάποιον μέσω social, με κάποιον τρόπο μαθαίνει που μένεις ή το ξέρει ήδη. Εκεί που μιλάγατε, σου πει έλα κάτω θέλω να σε δω, είμαι από κάτω... Τι θα έκανες, πως θα αντιδρούσες και μετά τι θα σκεφτόσουν για αυτόν?

 

Και μην μου πεις είναι ανάλογα τον άνθρωπο, σε αυτά σχεδόν όλες ίδιες είστε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την αληθεια? :P

 

Προφανώς

 

Όχι. Εγώ τουλάχιστον το κάνω με βλέμα αγελάδας-νύστας και όταν βαριέμαι.

 

Xαχαχαχαχαχα!!! :P

 

 

αχ αυτη η γενικευση 

 

Ψέματα λέω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψέματα λέω? 

δεν εχουν ολες τον ιδιο χαρακτηρα και δεν αντιδρουν το ιδιο σε διαφορες καταστασεις, γενικα  θα ελεγα οτι αυτες οι γενικευσεις ισχυουν για τις γκομενες-σοβας και τους κλαρινογαμπρους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια λοιπον εσυ ρωτησες! :P

το παρακατω σεναριο εχει ως προυποθεση να σε ειχα δει τουλαχιστον μια φορα απο κοντα και να ηξερα οτι δεν εισαι κανας ανωμαλος-ψυχακι!

ειλικρινεστατα λοιπον:

1)αν ημουν αξυριστη,αλουστη δεν ειχα πλυνει δοντια ειχα φαει σουβλακια σκορδα κρεμμυδια και ολα τα συναφη θα σου ριχνα χριστοπαναγιες που τολμησες να ερθεις(απο μεσα μου ετσι)!

2)αν ομως ειχα κανει μπανιο ειχα πλυνει δοντια φορουσα ωραια ρουχα κλπ θα το εβρισκα πολυ ωραια κινηση και θα γουσταρα τρελα!

 

 

μιλαω σε β ενικο εννοωντας εσυ ο υποτιθεμενος ελπιζω ναμην παρεξηγηθω ετσι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση! ας πούμε ότι μιλάς με κάποιον μέσω social, με κάποιον τρόπο μαθαίνει που μένεις ή το ξέρει ήδη. Εκεί που μιλάγατε, σου πει έλα κάτω θέλω να σε δω, είμαι από κάτω... Τι θα έκανες, πως θα αντιδρούσες και μετά τι θα σκεφτόσουν για αυτόν?

 

3) Θα σου λεγε οτι δεν ειναι σπιτι, και εχει μπει στο ιντερνετ απο το κινητο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια λοιπον εσυ ρωτησες! :P

το παρακατω σεναριο εχει ως προυποθεση να σε ειχα δει τουλαχιστον μια φορα απο κοντα και να ηξερα οτι δεν εισαι κανας ανωμαλος-ψυχακι!

ειλικρινεστατα λοιπον:

1)αν ημουν αξυριστη,αλουστη δεν ειχα πλυνει δοντια ειχα φαει σουβλακια σκορδα κρεμμυδια και ολα τα συναφη θα σου ριχνα χριστοπαναγιες που τολμησες να ερθεις(απο μεσα μου ετσι)!

2)αν ομως ειχα κανει μπανιο ειχα πλυνει δοντια φορουσα ωραια ρουχα κλπ θα το εβρισκα πολυ ωραια κινηση και θα γουσταρα τρελα!

 

Γιατί αν μιλάτε καιρό (να μ πεις ποτε δεν ξερεις) και σου έχει μιλήσει ωραία και ξηγημένα, δεν θα τόλμαγες? δεν σου είπα να σε πάρει με το αμάξι και να σε πάει δεν ξερω και γω που... 

 

Καλά αν σε μια μέρα είχες φάει βόθρους και σου τύχαινε αυτό ε είσαι άτυχη τότε τι να σου πω :P, όσο για το αξύριστη, νταξ μπορεί εσύ να ντραπεί αλλά και ο άλλος για να το έκανε αυτό θα ήθελε να σε δει όπως είσαι και όχι παστωμένη...

 

 Άρα σας αρέσει?!

 

 

3) Θα σου λεγε οτι δεν ειναι σπιτι, και εχει μπει στο ιντερνετ απο το κινητο..

 

Ναι αυτό αν είναι δικαιολογία, θα είναι ως δικαιολογία του 1ου, διαφορετικά μεγάλη γκαντεμιά :P

μιλαω σε β ενικο εννοωντας εσυ ο υποτιθεμενος ελπιζω ναμην παρεξηγηθω ετσι!!

 

-_^ άντε! αλήθεια? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξανα ειλικρινα.οχι δε θα μ'αρεσε καθολου!

 

οπα διορθωση γιατι δε διευκρινισα.δε θα μ'αρεσε αν οπως λες δεν τον ειχα ξαναδει!

 

Ένα άτομο από την σχολή σου πχ? δεν έχετε μιλήσει ποτέ από κοντά, τον έχεις δει βέβαια, και όταν είσαι σε "διακοπές" πιάνεται την κουβέντα και στο κάνει αυτό... Τότε?

 

 

Οι σχεσεις τελικα ειναι προσωπικες ή δημοσιες??

 

Τι εννοείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...