Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να επιστρέψουμε πάλι στο θέμα περί "Προσωπικές Σχέσεις"...

 

 

Ένα άλλο σπαστικό πράγμα που κάνετε (δεν το γενικεύω) ΜΕΡΙΚΕΣ γυναίκες, κάποιος σας έχει κινήσει το ενδιαφέρον, ακόμα και μέσα από το facebook (γιατί όπως είπαμε εκεί είναι ένα μέρος που θα βρεις τα καλά κορίτσια), και περιμένετε να κάνει κίνηση αυτός! Αυτός όμως μπορεί να ενδιαφέρετε για κάποια άλλη και γενικός να είναι μπερδεμένη η κατάσταση και να θέλει να ξεσκολίσει περιμένοντας μια από αυτές να του τραβήξει το ενδιαφέρον! Έλα μου ντε που δεν δίνετε κανένα σημάδι ενδιαφέροντος και τα αφήνετε όλα επάνω μας! Σαν να υπάρχει ένας άντρας μπροστά σε 20 κοπέλες και να πρέπει να βρεις ποια είναι αυτή που την ενδιαφέρει χωρίς καν να σε κοιτάνε!

 

Ιστορία: :P

Σήμερα στο προαστιακό ήταν μια ομορφούλα κοπέλα με την φίλη της, η αλήθεια είναι πως μόνο από της χειρονομίες που έκανε και τον τρόπο που μίλαγε φαινόταν πολύ καλή κοπέλα. Μετά μέσα στο μπουλούκι την έχασα. Ποιο μετά πήγα και έκατσα και τελικά κατάλαβα πως καθόμασταν πλάτη πλάτη (έτσι όπως είναι οι καρέκλες του προαστιακού) και την άκουσα να λέει στην φίλη της "τον είδες αυτόν τον ψιλό? ωραίος ε? αλλά ούτε μια κίνηση δεν έκανε"

 

-_- seriously? εγώ που και που την κοίταγα μπας και με κοιτάξει και αυτή να της τραβήξω το ενδιαφέρον ή να μιλήσουμε, έπρεπε να πέσω κάτω για να με δει? :P σε αντίθεση αυτή μίλαγε με την φίλη της και δεν άλλαζε βλέμμα. Τώρα άμα έκανε κοφτές ματιές όταν δεν κοίταγα άλλο αυτό άλλα δεν είμαι κροκόδειλος να το δω...

 

Δηλαδή Jesus!

 

 

παλιά που ήμουν ρομαντικός επιζητούσα σχέση, τώρα που μεγάλωσα πάω για την φιφα

 

Πιστεύω όλοι κάποια στιγμή περνάμε από αυτό το στάδιο... Είναι μετά το τέρμα πληγωμένος χωρίς αισθήματα (που λογικά τα έχει καταστρέψει κάποια) και κοιτάς να περνάς καλά και όχι κάτι σταθερό! Και εγώ δεν είμαι μακριά! :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο εγω ειδα το βιντεο του δημητρη?? πολυ ενδιαφερον οντως!! ;)


 

επρεπε να γυρισεις επιτοπου να της μιλησεις! μα τις χανουμε τετοιες ευκαιριες?? ;)


Εγώ πάντωσ για θρασύβουλα, κάπου την ξέρω...

λες να χουμε γνωριστει? ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο εγω ειδα το βιντεο του δημητρη?? πολυ ενδιαφερον οντως!! ;)

επρεπε να γυρισεις επιτοπου να της μιλησεις! μα τις χανουμε τετοιες ευκαιριες?? ;)

 

Μέχρι να κάνει άκρη η γριά να περάσω μέχρι να μπω στο πλήθος είχαν κατέβει :/ 

 

Η γριά φταίει για όλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την επομενη φορα πιο αποφασιστικος λοιπον :P

 

Κοίταξε να γινόμουν Jim Carrey και να πέταγα πάνω από τις καρέκλες, ε δεν χαλάει όλη η εικόνα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...