Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πες τα χρυσοστομε!! και εγω χαλια βγαινω :P

Κρατα μια καλη που εχεις για κανα 3μηνο και εισαι κομπλε.Εχεις χρονο μεχρι να βγαλεις ξανα καλη ;).Εγω αλλαζω με τις εποχες  B)Και παντα κλειδωμενες για να μην μπορει να σχολιασει κανενας το μεγαλειο μου  :-D  :-D  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tι εμπνευση και αυτη να τραβας φωτογραφιες στις χεστρες..

 

Γιατί αυτό που πρέπει να έχεις αυχενικό για να δεις νορμάλ την εικόνα? που το πας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικες φορες νομιζω οτι ζω σε αλλο πλανητη με αυτα που βλεπω δεν ειναι λιγες οι φορες που σκεφτομουν  να βγαλω εισητηρια χωρις επιστροφη για βορνεο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κρατα μια καλη που εχεις για κανα 3μηνο και εισαι κομπλε.Εχεις χρονο μεχρι να βγαλεις ξανα καλη ;).Εγω αλλαζω με τις εποχες  B)Και παντα κλειδωμενες για να μην μπορει να σχολιασει κανενας το μεγαλειο μου  :-D  :-D  :-D

το πιστευεις οτι δικια μου φωτογραφια εχω να βγαλω 4 χρονια?

Επεξ/σία από somebody:)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αυτό που πρέπει να έχεις αυχενικό για να δεις νορμάλ την εικόνα? που το πας?

To κορυφαιο ειναι οταν τραβανε φωτογραφιες και βλεπεις τα βυζια που τα εχουν ανεβασει στο θεο μεχρι το μισο του ματιου..Πολυ natural η φαση..Kατα τα αλλα θα σου πει:ΙΙΙΙΙΙ ανωμαλε τι κοιτας το στηθος μου

το πιστευεις οτι δικια μου φωτογραφια εχω να βγαλω 4 χρονια? δε μου χρειαζεται σε κατι φβ δεν εχω :D

Δεν σου εχει ερθει ποτε η ελξη για selfie? :D :D :D χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και περιμενα εγω evoracing και mathsrule να σφαχτουν οπως υποσχεθηκαν (χεχεχε :devil: ) και μπαινω και τι να δω! νέεεεεεεεεεκρα τιποτα! :P :lol:

Εγώ να σφαχτώ με τον evo;  :shock:

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κορυφαιο ειναι οταν τραβανε φωτογραφιες και βλεπεις τα βυζια που τα εχουν ανεβασει στο θεο μεχρι το μισο του ματιου..Πολυ natural η φαση..Kατα τα αλλα θα σου πει:ΙΙΙΙΙΙ ανωμαλε τι κοιτας το στηθος μου

Δεν σου εχει ερθει ποτε η ελξη για selfie? :D :D :D χαχαχα

 

Χαχαχα αφού το έχεις μαρή κορνιζάρει τι θες να κάνουμε? :D

 

 

το πιστευεις οτι δικια μου φωτογραφια εχω να βγαλω 4 χρονια? δε μου χρειαζεται σε κατι φβ δεν εχω :D

 

Αλήθεια όταν ζουμπιέστε με τα φορέματα στο στήθος (δεν ξέρω αν το έχεις κάνει βέβαια), αναπνέετε? :P

Εγώ να σφαχτώ με τον evo;  :shock:

 

:P

 

Ααααα καλημέρααα :D :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα αφού το έχεις μαρή κορνιζάρει τι θες να κάνουμε? :D

 

 

 

Αλήθεια όταν ζουμπιέστε με τα φορέματα στο στήθος (δεν ξέρω αν το έχεις κάνει βέβαια), αναπνέετε? :P

 

Ααααα καλημέρααα :D :P

Πρεπει να ειναι βολικα οταν καθεσαι να φας στον καναπε..σαν δισκος θα ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα αστικά ισχύει. να χαζέυω ένα γκομένακι που ήταν κολλημένη σε μένα. Από μέσα μου σκεφτόμουν ανελέητα γαμήσια μέχρι να την κάνω να κλάψει, ήταν και πρωί, ο εγκέφαλος δεν ήθελε να συνδεθεί με την πραγματικότητα, και μετά σκέφτομαι αυτά που σκεφτόμουν και το πόσο διαφορετικά πράγματα παίζει να είχε εκείνη την στιγμή η κοπέλα στο μυαλό της. Για πολύ γέλιο η όλη φάση.

 

Να το ξέρετε πάντως κοπελιές. Εγκεφαλικά σας έχουμε ξεσκίσει πολλές φορές :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Αλήθεια όταν ζουμπιέστε με τα φορέματα στο στήθος (δεν ξέρω αν το έχεις κάνει βέβαια), αναπνέετε? :P


 

 

δε μου χει τυχει οχι :P


Εγώ να σφαχτώ με τον evo;  :shock:

 

:P

μα το χε υποσχεθει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...