Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε για άντρες ισχύει αυτό...δηλαδή εσείς έχετε σπίτι κόσμο, φίλους, φίλες και κυκλοφορείτε με το μποξεράκι? :-)

ναι ειδικα με τετοιες ζεστες δεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οχι οχι να κυκλοφορει με εσωρουχα και σε φιλους ηταν η ερωτηση οχι μονο σε εσας.αυτο δηλαδη που εσεις ζητησατε πριν λιγο απο τον υπολοιπο γυναικειο πληθυσμο. ;)  τελος παντων ετσι κουβεντα να γινεται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα καλα το παιζετε υπερανω αλλα δεν απαντησατε πως θα σας φαινοταν αν το εκανε η κοπελα σας να κυκλοφορει με τα εσωρουχα! :P

 

Μμμ κοίταξε όταν είσαι σε σχέση, ναι από την στιγμή που και εγώ δεν θέλω να κοικλοφωρεί στο σπίτι με τα εσώρουχα όταν (και μόνο :P) έχει κόσμο, ναι τότε και εγώ δεν θα κυκλοφορώ έτσι. Αλλά όταν μια γυναίκα είναι μόνη της και δεν έχει κάτι να φοβηθεί (σε θέμα ζήλιας και τα σχετικά) ναι τότε γιατί? το ίδιο και από εμάς έτσι? γιατί όσο να 'ναι τα εσώρουχα προκαλούν. 

 

Και στο κάτω κάτω όταν είσαι φίλος με κάποιον, αυτά τα ξεχωρίζεις, άλλο φιλία, άλλο σχέση και άλλο κάνουμε παρέα αλλά αν γίνει και κάτι, ε δεν χάλασε και ο κόσμος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν θα ήθελα να κυκλοφορεί η κοπέλα μου με τα εσώρουχα, ούτε εγώ να κυκλοφορώ με τα εσώρουχα, ούτε να πηγαίνω σε μια φίλη μου και να κυκλοφορεί με τα εσώρουχα... :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"στο επομενο επεισοδιο θα συζητησουμε πως προσεγγιζεις ερωτικα μια φιλη στο σπιτι της" :P

Πότε είναι το επόμενο επεισόδιο? :P

για να ειμαστε και παλι ον τοπικ

α έχει και τόπικ το τόπικ? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα !! αυτα ειναι! ;)  :P

 

Μμμμ ναι :P

 

"στο επομενο επεισοδιο θα συζητησουμε πως προσεγγιζεις ερωτικα μια φιλη στο σπιτι της" :P

Ψήσου! :P

 

 

για να ειμαστε και παλι ον τοπικ

Εσύ φταις! μα τι τίτλος είναι αυτός? Γενικές ερωτικές (?) συζητήσεις! έπρεπε :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα σας "εμπαιζω" γιατι απο δω το πανε τα παιδια απο κει το φερνουν  να μπαλαμουτιασουν φιλες τους θελουν :P :P :P

Φίλη όχι αλλά κάτι που να μην θέλει σχέση αλλά να περνάς καλά ναι :P... Τώρα το καλοκαίρι μετά πάλι στα σοβαρά πάμε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα σας "εμπαιζω" γιατι απο δω το πανε τα παιδια απο κει το φερνουν  να μπαλαμουτιασουν φιλες τους θελουν :P :P :P

Ξέρεις γιατί? Μάντεψε! Γιατί δεν υπάρχουν φίλες :P  (πολυσυζητημένο θέμα αλλά εντάξει...πιστεύω είμαστε αρκετοί αργόσχολοι για να το συζητήσουμε ξανά... :-) )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις γιατί? Μάντεψε! Γιατί δεν υπάρχουν φίλες :P  (πολυσυζητημένο θέμα αλλά εντάξει...πιστεύω είμαστε αρκετοί αργόσχολοι για να το συζητήσουμε ξανά... :-) )

 

Όχι και άμα έχεις μυαλό σε βοηθάει και πολύ! Έχω περάσει από κάτι τέτοιο αλλά δεν κράτησε, με είχε κάνει να μην το σκέφτομαι καν αυτό το θέμα. Για άλλο λόγο όμως σπάσαμε...

 

 

και.. αγγελε.. το αγαπημενο σου νησι ειναι η σαντορινη ειπαμε?  :devil:  :P

 

Βαράς άσχημα εσύ πάντως :P..! όχι νταξ άμα κάτσει σοβαρευόμαστε... αλλά μέχρι τότε ελεύθερα παιδιά είμαστε, το λέει η ψυχή μας γιατί να μην περάσουμε καλά? ε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...