Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα το σοβαρεψω τωρα το θεμα αποτομα και δε θελω οποτε δε θα σχολιασω :P

 

Κρέμομαι από τα χείλι σου :P 

 

Αγάπη μου συγνώμη τράκαρα.!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαα ενταξει λοιπον :P

υποθετικα παντα.

ειναι καποιος ελευθερος και του αρεσει μια κοπελα αρκετο καιρο. δε γινεται κατι ομως και φευγει παει διακοπες με την προοπτικη να γνωρισει κατι στο χαλαρο.ε σκεφτεται οκ καλοκαιρι ειναι τι δεσμευσεις και βλακιες κατι να περασουμε καλα μονο.παει λοιπον διακοπες και γνωριζει μια κοπελα και ξεκινανε κατι. τι της λεει λοιπον της κοπελας? ξερεις κατι εγω σε θελω για 5-6 πη/τα και οταν τελειωσουν οι διακοπες αντε γεια? (γιατι ισως εχει και στο πισω μερος του μυαλου του οτι οκ οταν γυρισει σπιτι του θα ξαναπροσπαθησει με την αλλη κοπελα) εκει τι εξηγηση πρεπει να κανει? ειναι σωστος απεναντι της? δηλαδη αν η κοπελα τον ερωτευτει στην πορεια μιας που θα χουν ερθει και πιο κοντα τι μετα θα φαει το πακετο της ζωης της,επειδη αυτος ηθελε κατι απλα να περασει το καλοκαιρι του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρεπει να υπαρχει κοινη "συναινεση" πριν γινει η ολη φαση για αυτο το διαστημα.Καλυτερα να στο ξεκαθαρισει απο την αρχη παρα να σε γραψει πιο μετα και να μην ξερεις τον λογο.Απο την στιγμη που το ξερεις απο την αρχη ειναι δικο σου θεμα το κατα ποσο θα "κολλησεις" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αμα η ιδια η κοπελα εχει την ιδια ψυχοσυνθεση με τον αντρα γιατι οχι?Περνας καλα για αυτο το διαστημα και μετα βλεπεις..Μπορει σε αυτο το διαστημα να κολλησουν και οι δυο..ποτε δεν ξερεις..Μπορει και οχι..αλλα και οι δυο το γνωριζαν απο την αρχη οτι θα την επαιρναν την ολη φαση στο χαλαρο.Καλυτερα απο το να εξαφανιστει ο ενας απο τους δυο χωρις να πει το λογο.Δεν θα της πεις στο ξεφαρφωτο οτι σε θελω για 2 εβδομαδες βεβαια..Θα πεις οτι θελω να το παμε στο χαλαρο και απο εκει βλεπουμε..Τα λογια παιζουν μεγαλο ρολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαα ενταξει λοιπον :P

υποθετικα παντα.

ειναι καποιος ελευθερος και του αρεσει μια κοπελα αρκετο καιρο. δε γινεται κατι ομως και φευγει παει διακοπες με την προοπτικη να γνωρισει κατι στο χαλαρο.ε σκεφτεται οκ καλοκαιρι ειναι τι δεσμευσεις και βλακιες κατι να περασουμε καλα μονο.παει λοιπον διακοπες και γνωριζει μια κοπελα και ξεκινανε κατι. τι της λεει λοιπον της κοπελας? ξερεις κατι εγω σε θελω για 5-6 πη/τα και οταν τελειωσουν οι διακοπες αντε γεια? (γιατι ισως εχει και στο πισω μερος του μυαλου του οτι οκ οταν γυρισει σπιτι του θα ξαναπροσπαθησει με την αλλη κοπελα) εκει τι εξηγηση πρεπει να κανει? ειναι σωστος απεναντι της? δηλαδη αν η κοπελα τον ερωτευτει στην πορεια μιας που θα χουν ερθει και πιο κοντα τι μετα θα φαει το πακετο της ζωης της,επειδη αυτος ηθελε κατι απλα να περασει το καλοκαιρι του?

 

Χαχαχα στην αρχή νόμιζα ότι λες την δική μου ιστορία :P! Βασικά έχει μια βάση αλλά τεσπα  ^_^

 

Λοιπόν ξεκινάω! Πας διακοπές, γνωρίζεις μια κοπέλα, εσύ Αθηναίος, Σαλονικιά αυτή (αγαπάμε Σαλονικιές! <3)... Οπότε δεν θα ήταν και μια από τις ποιο εύκολες σχέσεις. Τότε την ρωτάς, θες τουλάχιστον όσο είμαστε εδώ να κάνουμε κάτι? και σου απαντάει ανάλογα. Το να παίξεις μαζί της όχι και όποιος το κάνει είναι μεγάλος ... γιατί άμα δεν του αρέσει να του το κάνουν αυτό γιατί να το κάνει?

 

Οπότε ή ξεκαθαρίζεις από την αρχή την κατάσταση και όπου βγάλει ή δεν το ξεκινάς καθόλου. Άμα θες να παίξεις για ένα βράδυ μόνο υπάρχουν πολλά μέρη που μπορείς να πας, και δεν εννοώ να πληρώσεις για να πάρεις είμαι κατά κάθετα!

 

Όσο για το όταν γυρίσεις να ξανά προσπαθήσεις, δεν συμφωνώ, γιατί όταν κυνηγάς κάτι και βλέπεις ότι υπάρχει ανταπόκριση κυνηγάς μόνο αυτό που θες και δεν κάνεις στάσεις. Γιατί (το λιγότερο) όταν θα σε ρωτήσει τι έκανες πριν από εμένα τι θα πεις? σου την έπεφτα και παράλληλα έπαιζα? θέλετε να είστε και το επίκεντρο ;) και καθόλου αδίκως.

 

 

οχι εγω πιο πολυ το εγραψα με αφορμη καποιο σχολιο του evo :P

 

Και σε ρωτάω τώρα εγώ, σε καλύπτω με τις απαντήσεις μου ή τζάμπα γράφω σεντόνια κάθε φορά? XD

 

Ααα και μεγιά την φώτο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαα ενταξει λοιπον :P

υποθετικα παντα.

ειναι καποιος ελευθερος και του αρεσει μια κοπελα αρκετο καιρο. δε γινεται κατι ομως και φευγει παει διακοπες με την προοπτικη να γνωρισει κατι στο χαλαρο.ε σκεφτεται οκ καλοκαιρι ειναι τι δεσμευσεις και βλακιες κατι να περασουμε καλα μονο.παει λοιπον διακοπες και γνωριζει μια κοπελα και ξεκινανε κατι. τι της λεει λοιπον της κοπελας? ξερεις κατι εγω σε θελω για 5-6 πη/τα και οταν τελειωσουν οι διακοπες αντε γεια? (γιατι ισως εχει και στο πισω μερος του μυαλου του οτι οκ οταν γυρισει σπιτι του θα ξαναπροσπαθησει με την αλλη κοπελα) εκει τι εξηγηση πρεπει να κανει? ειναι σωστος απεναντι της? δηλαδη αν η κοπελα τον ερωτευτει στην πορεια μιας που θα χουν ερθει και πιο κοντα τι μετα θα φαει το πακετο της ζωης της,επειδη αυτος ηθελε κατι απλα να περασει το καλοκαιρι του?

σε αυτη τη περιπτωση ειτε δε κανει τιποτα η κοπελα , ειτε απλα περναει την 5μερη περιπετεια κ παει παρακατω, πιστευω ειναι στην ιδιοσυγκρασια της κοπελας στη συγκεκριμενη περιπτωση , αφου ο αλλος τουλαχιστον δε προσποιηθηκε , της ειπε το και το ... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε ρωτάω τώρα εγώ, σε καλύπτω με τις απαντήσεις μου ή τζάμπα γράφω σεντόνια κάθε φορά? XD

 

Ααα και μεγιά την φώτο :P

danke! :)

 

τη δικη σου ιστορια λεω(πανω-κατω)! muhahahaha :devil: :P

 

"Φίλη όχι αλλά κάτι που να μην θέλει σχέση αλλά να περνάς καλά ναι :P... Τώρα το καλοκαίρι μετά πάλι στα σοβαρά πάμε"

 

"Όσο για το όταν γυρίσεις να ξανά προσπαθήσεις, δεν συμφωνώ, γιατί όταν κυνηγάς κάτι και βλέπεις ότι υπάρχει ανταπόκριση κυνηγάς μόνο αυτό που θες και δεν κάνεις στάσεις. Γιατί (το λιγότερο) όταν θα σε ρωτήσει τι έκανες πριν από εμένα τι θα πεις? σου την έπεφτα και παράλληλα έπαιζα? θέλετε να είστε και το επίκεντρο ;) και καθόλου αδίκως."

 

 

 

αχ ουτε εσεις δε ξερετε τι θελετε εγω αυτο βλεπω :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτη τη περιπτωση ειτε δε κανει τιποτα η κοπελα , ειτε απλα περναει την 5μερη περιπετεια κ παει παρακατω, πιστευω ειναι στην ιδιοσυγκρασια της κοπελας στη συγκεκριμενη περιπτωση , αφου ο αλλος τουλαχιστον δε προσποιηθηκε , της ειπε το και το ... :/

 

Ναι αυτό! εσύ από την μεριά σου είσαι καθαρός, από εκεί και πέρα δικό της θέμα τι θα κάνει, αλλά μην γυρίσει μετά να σου πει α ξέρεις δεν θέλω να σπάσουμε. Εγώ πιστεύω μετά από όλο αυτό και οι 2 νοιώθουν κάτι οπότε και ο αποχωρισμός θα είναι δύσκολος αλλά μόνο αν είσαι μάγκας και της πεις μετακομίζω Σαλόνικα για εσένα ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτη τη περιπτωση ειτε δε κανει τιποτα η κοπελα , ειτε απλα περναει την 5μερη περιπετεια κ παει παρακατω, πιστευω ειναι στην ιδιοσυγκρασια της κοπελας στη συγκεκριμενη περιπτωση , αφου ο αλλος τουλαχιστον δε προσποιηθηκε , της ειπε το και το ... :/

δεκτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...