Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

mathsrule εχω κανει παρα πολλα πραγματα τον τελευταιο εναν χρονο που σαν ατομο ουτε που θα μου περνουσαν απο το μυαλο γιατι ειμαι πολυ ηπιων τονων γενικοτερα. σε πληροφορω λοιπον οτι δεν το χω μετανιωσει ουτε λεπτο για τις επιλογες μου αυτες 100% βασισμενες στο συναισθημα!! ΖΗΣΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!!!! και για να σου απαντησω στα ορια μου με φερνουν οι ανακριβειες κυριως! deal? what deal?! :P

 

 

Mπραβο πολυ σωστα ! Εχει χαθει το συναισθημα !. :-) Πχ.εσυ εχεις βαλει avatar την ονειροπαγιδα, κοιτα τωρα και τα δικα τους  <_< .Θελεις κοινο με μεγαλυτερη ευαισθησια. :-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραδειγμα δε μπορω δυστυχως να σου δωσω αλλα για μενα θαρρος-θρασος μονο με χρηση συναισθηματων γιατι με τη λογικη δεν.. μονο εν θερμω που λεμε.. και ΕΥΤΥΧΩΣ γιατι θα το μετανιωνα τωρα μια ζωη οποτε υποθετω it works for me! ;) ενταξει voziniotis θεος κλαιω!!! :Ρ XD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπραβο πολυ σωστα ! Εχει χαθει το συναισθημα !. :-) Πχ.εσυ εχεις βαλει avatar την ονειροπαγιδα, κοιτα τωρα και τα δικα τους  <_< .Θελεις κοινο με μεγαλυτερη ευαισθησια. :-) 

Ναι, σε χαλάει ο Τζόνι Ντεππ στο avatar μου. :P

 

παραδειγμα δε μπορω δυστυχως να σου δωσω αλλα για μενα θαρρος-θρασος μονο με χρηση συναισθηματων γιατι με τη λογικη δεν.. μονο εν θερμω που λεμε.. και ΕΥΤΥΧΩΣ γιατι θα το μετανιωνα τωρα μια ζωη οποτε υποθετω it works for me! ;) ενταξει voziniotis θεος κλαιω!!! :Ρ XD

Οκ, όπως βολεύεται ο καθένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mπραβο πολυ σωστα ! Εχει χαθει το συναισθημα !. :-) Πχ.εσυ εχεις βαλει avatar την ονειροπαγιδα, κοιτα τωρα και τα δικα τους <_< .Θελεις κοινο με μεγαλυτερη ευαισθησια. :-)

Μια χαρά είναι ο jack nicholson..σε παρακαλώ.. :P

Επεξ/σία από lifeowner771
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπραβο πολυ σωστα ! Εχει χαθει το συναισθημα !. :-) Πχ.εσυ εχεις βαλει avatar την ονειροπαγιδα, κοιτα τωρα και τα δικα τους <_< .Θελεις κοινο με μεγαλυτερη ευαισθησια. :-)

χαχαχα οχι ενταξει ειμαι βολικος ανθρωπος!! :Ρ :D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πράγματα ειναι απλα και οι δυο πλευρές κάνουν λάθη και εχουν τα ελαττώματα τους...τωρα αφήστε τα αυτα και πηγαίνετε σε καμια ωραία παραλία :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω στη σχέση καλο θα ηταν ο ενας να ειναι της λογικης και ο αλλος των συναισθηματων.. Κυριως λενε πως οι κοπελες ειναι συναισθηματικες και οι αντρες της λογικης , πιστευω αυτο ειναι γενικότητα , διότι αν κυριαρχει ένα απο τα δυο παιζει ρολο ο χαρακτήρας , τα βιώματα και γενικα παιζει ρολο ο ανθρωπος .. 
(συγνμη που συνεισφέρω στο τοπικ με <<προεδρο του Εδεσσαικου>> στυλ , θα επανελθω με καθαρότερο νου αύριοοο ! )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

κουβεντα με γκομενα χτες που ηρθε και μου κλαυτηκε πως ο δικος της βγαινει (και) με αλλες κοπελες εκτος απο τους φιλους του. Χρονων Ετων 28 (αυτη).

 

- Ο Μακης βγαινει με του κολλητους του αλλα στην παρεα εχουν και 1-2 πουτανιτσες. καμια φορα βγαινει και με αυτες μονο και μιλανε.

- Και που το ξερεις?

- Μου το εχει πει ο Μακης μου.

- Δλδ καθε φορα που σου λεει πως βγαινει εξω και υπαρχουν κοπελες εκει σου λεει και ποιες ειναι

- Ναι

- Και εχει προτεινει να στις γνωρισει/να τις γνωρισεις μεσω της παρεας

- Ναι, αλλα εγω δεν θα παω , να δωσω αξια σε πουτανακια. αυτες ειναι φτηνες, σηκωνουν τις φουστες τους και του δειχνουν τα μπουτια τους

- και συ που το ξερεις , αφου δεν τις εχεις δει

- Το ξερω γιατι ειναι τσουλακια, αν δουν εναν γκομενο που ξερουν οτι τα εχει και με μια αμεσως θα του ορμησουν (εδω δεν διαφωνω πολυ μαζι της αν υπουθεσουμε οτι ΟΝΤΩΣ οι αλλες ειναι τσουλακια)

- Και δε μου λες εσενα ο Μακης σε αφηνει να βγαινεις με φιλους σου.

- Φυσικα, δεν εχει προβλημα γιατι εγω δεν τους βλεπω ερωτικα. Απλα λεμε τα νεα μας και τετοια.

- Μα και εκεινος δεν τις βλεπει ερωτικα. 

- Ναι αλλα εκεινες ειναι τσουλες. Και να σου πω και κατι, αν ποτε γινει κατι και μου την πεσουν οι φιλοι μου, αυτος θα φταιει που με αφηνει να βγαινω (και) με αντρες.

 

2 γενιες μεγαλωμενες με Ουμπερτο Εκο και Κοσμοπορνιταν. Λυσεις:

 

1) Δεν υπαρχουν φιλιες μεταξυ αντρων γυναικων. το λεμε απο την αρχη και ασε την αλλη να διυλιζει των κονωπα.

2) Το αλφα μειλ νικα παντα -γινε λοιπον αυτο, η οσο μπορεις πιο κοντα σε αυτο

3) Βρες το ηλικιακο traget group σου γιατι οι γυναικες αλλαζουν γνωμη γρηγοροτερα αποτι ο χαμελεοντας αλλαζει χρωμα

4) Εχε χιουμορ. Εχε χιουμορ. Εχε χιουμορ. Αν δεν εχεις χιουμορ/προσωπικοτητα τουλαχιστον εχε λεφτα. Αρκετα απο αυτα.

5) Οι γυναικες ειναι θεορμουλες (θεομουρλες εδω: κανουν λογικα αλματα, σκεφτονται με βαση τα συναισθηματα, αντιδρουν ενστικτοδως, εχουν μαστερ στην συμπερασματολογια κτλ) και η μουρλα ειναι αναλογη της βαθμολογιας τους. 5/10, θα σου κανει τρελες αλλα νταξ, παλευεται. 6/10 λιγο παραπανω ναζι σκερτσο αλλα δεν θα σου βγαλει το λαδι, 7/10 τα πραγματα αρχιζουν και ζοριζουν, 8/10 Φακ ιτ δεν καταλαβανουν χριστο, good luck. 

 

Σε περιπτωση φιλε που βρεις γυναικα πανω απο 8/10 αλλα λιγοτερο απο 10/10 και δεν ειναι θεομουρλη τοτε εχεις πεσει σε μια και μοναδικη περιπτωση και καλα θα κανεις να την κρυψεις και να την φυλας σαν θυσαυρο. Αυτη θα ειναι η γυναικΑΡΑ της ζωης σου και ελαχιστοι ειναι οι τυχεροι που εχουν αυτο την τυχη/δυνατοτητα

 

Σε περιπτωση δε φιλε που βρεις γυναικα πανω απο 9/10 και δεν ειναι τριθεομουρλη, εχεις βρει αυτο που λεμε γυναικα-Μονοκερο. Ειναι μονο θρυλος και αν οντως την πετυχεις την χαριζεις στην επιστημη για να αποκωδικοποιησουμε το DNA της και να την κλωνοποιησουμε.

 

αντιστοιχα για εμας του αντρες ισχυουν παρομοιες κατηγοριες αν και θεωρω, κυριως λογω συνοχης μυαλου και λογικης,  πως οι αντρες ειναι κανα δυο κλικ πιο "στρωτοι" και πιο what u see is what u get απο τις γυναικες. Αλλα παλι, μπορει να ειμαι biased ειπειδη ειμαι αντρας τι να πω.

 

κραξτε αφοβα.

 

 

 

Realy?! δηλαδή το παλικάρι (Μάκης?) εμπιστεύεται την κοπέλα του να βγαίνει με άλλους άντρες με σιγουριά ότι και να πάει να γίνει κάτι θα το σταματήσει, και αυτή δεν τον εμπιστεύεται στο να βγει με άλλες κοπέλες που τις λέει τσούλες χωρίς καν να τις ξέρει? Oh god! rain brains plz! 

 

Μα γιατί να μην πέφτουν σε εμένα αυτές για παρηγοριά? τι ζητάω? 

 

Πετυχα στο facebook,γνωστη να ανεβαζει το Δεν με σκεφτεσαι του Βερτη,για σποντα στον γκομενο της που δεν της ειχε στειλει μηνυμα....Let that sink in

 

GOD! πάρε ένα όπλο και πυροβόλησε αυτήν και την απο πάνω plz! 

Το να στείλεις μόνη σου μήνυμα ΔΕΝ?!  :cry:

Mπραβο πολυ σωστα ! Εχει χαθει το συναισθημα !. :-) Πχ.εσυ εχεις βαλει avatar την ονειροπαγιδα, κοιτα τωρα και τα δικα τους  <_< .Θελεις κοινο με μεγαλυτερη ευαισθησια. :-) 

 

Τι θες να πεις για την φωτογραφία μου? :P

 

Δεν θα ξανά μπω στο θέμα του αν υπάρχει φιλία αντρών και γυναικών, αυτό που θα πω είναι, ναι υπάρχει απλά κάποια στιγμή ένας από τους 2 αν όχι και οι 2 έχουν σκεφτεί άλλα πράγματα πέρα από το να μιλάτε. Δεν είναι κακό αλώστε! πάλι καλά στις σκέψεις μας έχουμε ακόμα δημοκρατία! Δεν κατακρίνουμε κάποιον για το τι σκέφτηκε, αλλά για το τι έκανε και τι είπε!

 

Πιστεύω στη σχέση καλο θα ηταν ο ενας να ειναι της λογικης και ο αλλος των συναισθηματων.. Κυριως λενε πως οι κοπελες ειναι συναισθηματικες και οι αντρες της λογικης , πιστευω αυτο ειναι γενικότητα , διότι αν κυριαρχει ένα απο τα δυο παιζει ρολο ο χαρακτήρας , τα βιώματα και γενικα παιζει ρολο ο ανθρωπος .. 
(συγνμη που συνεισφέρω στο τοπικ με <<προεδρο του Εδεσσαικου>> στυλ , θα επανελθω με καθαρότερο νου αύριοοο ! )

 

Ευχαριστω!!

 

Πραγματικά όταν ακούω κάποιους να λένε πως όλες οι γυναίκες είναι π.. και όλοι οι άντρες γουρούνια, θέλω να πάρω ένα δικανο για ελέφαντες και τους κυνηγάω στο κέντρο της Ομόνοιας! Κάθετε και με κρίνει η κάθε μια για το τι θα ήθελε να νομίζει ότι είμαι, επειδή βρήκε έναν φέτα στο club και την παράτησε για άλλη με μεγαλύτερα προσόντα. Καλά να πάθεις :) ή ο άλλος βρίζει την πρώην του που επίσης γνωρίστηκαν σε club και τον προσέγγισαν τα ωραία μεγάλα της μάτια, τα κάτω, που τα είχε υπερσυμπιεσμένα με 4 νούμερα μικρότερη μπλούζα και αυτομάτως πίστεψε πως αυτό το κορίτσι είναι γεννημένο για σχέση... Logic :D!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

GOD! πάρε ένα όπλο και πυροβόλησε αυτήν και την απο πάνω plz! 

Το να στείλεις μόνη σου μήνυμα ΔΕΝ?!  :cry:

Δεν υπαρχει τετοιο πραγμα στο μεγαλυτερο ποσοστο του γυναικειου πληθυσμου στο facebook. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

GOD! πάρε ένα όπλο και πυροβόλησε αυτήν και την απο πάνω plz! 

 

Το να στείλεις μόνη σου μήνυμα ΔΕΝ?!  :cry:

Δεν υπαρχει τετοιο πραγμα στο μεγαλυτερο ποσοστο του γυναικειου πληθυσμου στο facebook. :-(
Πραγματικα ομως! Εχω βρει μια που στελνει ομως... Τι την κανω? Να την παντρευτώ ή τρέχω μακριά γιατί κάτι παίζει με αυτήν? :P Υ.Γ.: εκανα 40sec scroll down απο το κινητο :PΥ.Γ.2: Δες θεμα που ανοιξε ο αλλος βραδιατικα!! Σου υπόσχομαι κάνω τεράστια προσπάθεια να μην του απαντήσω!Αποστολή από το Vodafone 975 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα ομως! Εχω βρει μια που στελνει ομως... Τι την κανω? Να την παντρευτώ ή τρέχω μακριά γιατί κάτι παίζει με αυτήν? :P Υ.Γ.: εκανα 40sec scroll down απο το κινητο :PΥ.Γ.2: Δες θεμα που ανοιξε ο αλλος βραδιατικα!! Σου υπόσχομαι κάνω τεράστια προσπάθεια να μην του απαντήσω!Αποστολή από το Vodafone 975 με τη χρήση Insomnia App

Γνωρισε την καλυτερα πρωτα γιατι ολο και κατι μπορει να ειναι υποπτο...Πολυ παραξενο πραγμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κακο με μερικους κ μερικες ειναι τα βιαστικα συμπερασματα λογου χαρη : τα χουν 3 μερες ωωω ειναι τελειος, χωριζουν για καποιο λογο (εστω οτι δε ταιριαζουν) μετα απο 1βδομαδα :ολοι οι αντρες τα ιδια ειστε...

 

Γενικευση οι περισσοτεροι, οχι και απολυτως αδικα... αλλα οχι κ δίκαια..

 

το αλλο:-P μαλακομαγνητης: dafaq! επιλογες σου ειναι, λαθος επιλογες ειναι, move on! τι μαλακομγνητης...

 

αυτο π καποιοι - καποιες μενουν κολλημενοι στο παρελθον.. ή δε προχωρανε μπροστα... 

 

υγ: η somebody παραιτήθηκε απο το τοπικ? :P

Επεξ/σία από panosno1com
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...