Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την έφαγα τελικά από το banggood. Με tracking number κολλημένο στο ίδιο status "παραλαβή από πελάτη στο εξωτερικό 28-9-2014". Μετά από 48 μέρες αναμονής έκανα dispute στο PayPal και δεν μου δίνει τα λεφτά πίσω λέγοντας μου να επικοινωνήσω με τον πωλητή... Γ@μω και τους κινέζους και τα μαγαζάκια τους...

 

 

Μια απο τα ιδια και εγω απο banggood παραγγελια απο 25/09/14 και ακομα τιποτα

 

Sent from my iPad using Insomnia

Το συγκεκριμενο καταστημα πολλες φορες αργει παρα πολυ αλλα δεν εχουν αναφερθει πολλα κρουσματα του να μην παραληφθει το δεμα. Tracking δεν εχετε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Την έφαγα τελικά από το banggood. Με tracking number κολλημένο στο ίδιο status "παραλαβή από πελάτη στο εξωτερικό 28-9-2014". Μετά από 48 μέρες αναμονής έκανα dispute στο PayPal και δεν μου δίνει τα λεφτά πίσω λέγοντας μου να επικοινωνήσω με τον πωλητή... Γ@μω και τους κινέζους και τα μαγαζάκια τους...

 

 

Μια απο τα ιδια και εγω απο banggood παραγγελια απο 25/09/14 και ακομα τιποτα

 

Sent from my iPad using Insomnia

Το συγκεκριμενο καταστημα πολλες φορες αργει παρα πολυ αλλα δεν εχουν αναφερθει πολλα κρουσματα του να μην παραληφθει το δεμα. Tracking δεν εχετε??
Έχω αλλά γράφει αυτό που έγραψα από πάνω μόνο. Τίποτε άλλο από τότε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που γράφω είναι από το tracking των ΕΛΤΑ

Πρωτη φορα βλεπω κατι τετοιο.

Δεν σου εγραψε τιποτα για αεροδρομιο ή για κεντρο διανομης?

Σου γραφει μονο 'παραλαβή από πελάτη στο εξωτερικό 28-9-2014'

Πηρες το ταχυδρομειο να σου πει τι σημαινει αυτο το status?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αυτό που γράφω είναι από το tracking των ΕΛΤΑ

Πρωτη φορα βλεπω κατι τετοιο.

Δεν σου εγραψε τιποτα για αεροδρομιο ή για κεντρο διανομης?

Σου γραφει μονο 'παραλαβή από πελάτη στο εξωτερικό 28-9-2014'

Πηρες το ταχυδρομειο να σου πει τι σημαινει αυτο το status?

Λες και ξέρουν αυτοί τί τους γίνεται εκεί πέρα. Πήγα μου είπαν ότι σύμφωνα με τον αριθμό αυτό δεν έχει μπει καν Ελλάδα... Παρτο αυγό και κούρευτο δηλαδή...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Παιδια εγω σημερα παρελαβα την καμερα (Sj4000 wifi) . Μου την εστειλα 3/10 και μου ηρθε 12/10 (χθες). Την ειχα παραγγειλει απο Banggood.com!</p>

 

Είχες tracking number? Ενημερωνόταν κανονικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες και ξέρουν αυτοί τί τους γίνεται εκεί πέρα. Πήγα μου είπαν ότι σύμφωνα με τον αριθμό αυτό δεν έχει μπει καν Ελλάδα... Παρτο αυγό και κούρευτο δηλαδή...

εστειλες mail στο banggood; Σε 2-3 μερες απαντανε. Πες τους οτι συμφωνα με το tracking η καμερα δεν εχει φυγει ποτε απο εκει.

Μην αργειτε να κανετε dispute στο paypal. Στις 40 μερες αν δεν εχει ερθει πατηστε το δεν ειναι τιποτα αν ερθει κανετε cancel . Μην περιμενεται ενα αιωνα και μην πιστευετε τις 60 μερες που λεει τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...