Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κ εγω μια απ τα ιδια.

Παραγγελια 5/10/2014 εφυγε στις 9/10/2014 κ ακομα γραφει IPS.

Εφυγε το dispute κ οπως βλεπω απο συμφορουμιτες σε λιγο κ το claim.

Με tracking number.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τλκ η επιστροφή των χρημάτων αποστολής σε περίπτωση dispute ισχύει στην PayPal;

Ισχυει εφοσον επιβεβαιωσει οτι υπαρχει προβλημα. Ρωταει τον πωλητη βλεπει το tracking αν οντως δεν εχει παραδοθει κτλ. Ειναι διαδικασια δεν ειναι οποιος κανει dispute του δινουμε πισω τα χρήματα .

 

Κ εγω μια απ τα ιδια.

Παραγγελια 5/10/2014 εφυγε στις 9/10/2014 κ ακομα γραφει IPS.

Εφυγε το dispute κ οπως βλεπω απο συμφορουμιτες σε λιγο κ το claim.

Με tracking number.

Εχεις 35 μερες απο την παραγγελια. δεν νομιζω να ψαξουν την υποθεση σου ακομα. Μην εισαι σιγουρος οτι δεν θα σου ερθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω παραλάβει 3 παραγγελίες απο banggood τον τελευταίο μήνα!

Οι δύο που ήταν απο UK warehouse ήρθαν σε 2 βδομάδες ακριβώς και η 1 που ήταν απο κίνα ήρθε σε 1 μήνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα παραγγελία από BG 3 Σεπτεμβρίου (πληρωμή με PayPal) και ακόμα τίποτα...

Τέλη Μαϊου που είχα παραγγείλει ξανά παρέλαβα ένα μήνα μετά...

 

Και ΝΑΙ έφτασε 12 Νοεμβρίου!!!

Δύο μήνες και κάτι δλδ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εγώ έκανα παραγγελία από BG 3 Σεπτεμβρίου (πληρωμή με PayPal) και ακόμα τίποτα...

Τέλη Μαϊου που είχα παραγγείλει ξανά παρέλαβα ένα μήνα μετά...

 

Και ΝΑΙ έφτασε 12 Νοεμβρίου!!!

Δύο μήνες και κάτι δλδ

Είχες tracking number? Τί έλεγε?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει εφοσον επιβεβαιωσει οτι υπαρχει προβλημα. Ρωταει τον πωλητη βλεπει το tracking αν οντως δεν εχει παραδοθει κτλ. Ειναι διαδικασια δεν ειναι οποιος κανει dispute του δινουμε πισω τα χρήματα .

 

Εννοειται χρησιμοποιουμε την υπηρεσια για προιον το οποιο μας ηρθε ελλατωματικο, και οχι για προιον που δεν μας ηρθε ποτε (οποτε και τοτε χρησιμοποιουμε την γνωστη διαδικασια). Η απαντηση σου φιλε ειναι κατανοητη μεχρι την πρωτη τελεια.

 

Καποιο λινκ με την καινουργια αυτη υπηρεσια εχουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται χρησιμοποιουμε την υπηρεσια για προιον το οποιο μας ηρθε ελλατωματικο, και οχι για προιον που δεν μας ηρθε ποτε (οποτε και τοτε χρησιμοποιουμε την γνωστη διαδικασια). Η απαντηση σου φιλε ειναι κατανοητη μεχρι την πρωτη τελεια.

 

Καποιο λινκ με την καινουργια αυτη υπηρεσια εχουμε?

Ανοιγεις  dispute αλλα αν δεν διαπιστωσουν οτι ειναι ελλατωματικο δεν θα σου στειλουν χρηματα πισω αυτο εννοω.

http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_81588.html

με κουπονι gbsjcam 87$ η wifi εκδοση για οσους βιαζονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε για την sj4000.Αν εκανε 300€ οπως η Go pro, αλλοι θα ελεγαν πολυ (που και παλι δεν ισχυει).

Τωρα που κανει 60-70€ μαλλον η go pro ειναι χειροτερη. Ελπιζω να εγινα κατανοητος.

Παιζει σημαντικο ρολο για πια χρηση την θες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα βρήκα αυτή  http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-SJ4000-HD-720P-Sport-Camera-Diving-30Meter-Waterproof-Camera-Mini-DVR-Camcorder-Helmet-Camera/32220363037.htmlκαι μου απαντά όταν τον ρώτησα αν είναι η γνήσια    hi.the Items like pictures. it original .it's logo ia HD1080P  τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω αυτή παίζει να είναι μαιμουδότερη από τη δικιά μου την trollsport όταν με το καλό έρθει. Πρόσεχε μηπως τρώει ακόμα περισσότερες μπανάνες και χάσεις το 10ευρω απο εκεί! 

 

Το καλύτερο είναι οτι ο κινέζος λέει οτι οτι το logo της είναι 1080p ενώ δεν υποστηρίζει καν 1080p !

 

Το επόμενο στάδιο είναι να βγει μια καινούρια κάμερα SJ4000 4K που να τραβάει μόνο σε 480p...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα βρήκα αυτή  http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-SJ4000-HD-720P-Sport-Camera-Diving-30Meter-Waterproof-Camera-Mini-DVR-Camcorder-Helmet-Camera/32220363037.htmlκαι μου απαντά όταν τον ρώτησα αν είναι η γνήσια    hi.the Items like pictures. it original .it's logo ia HD1080P  τι λέτε?

Φιλε μου αν ειναι να παρεις κατι που δεν ξερεις τι θα σου ερθει μην παρεις καλυτερα. Περιμενε να πεσει και αλλο η τιμη της και μετα παρτην την. Κοπια απο κοπια εχει διαφορα. Η tronsmart ας πουμε που πηραν τα παιδια πιο πανω προσφορα ειναι πολυ καλη εταιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου αν ειναι να παρεις κατι που δεν ξερεις τι θα σου ερθει μην παρεις καλυτερα. Περιμενε να πεσει και αλλο η τιμη της και μετα παρτην την. Κοπια απο κοπια εχει διαφορα. Η tronsmart ας πουμε που πηραν τα παιδια πιο πανω προσφορα ειναι πολυ καλη εταιρια.

 

Απλά είπα επειδή είναι για δώρο ..(.. στον εαυτό μου..)μήπως.....

Λοιπόν πάμε στα συνηθισμένα site απ οτι κατάλαβα για να είμαστε σίγουροι ???

Αν πάντως βρεί κάποιος για αγορά ας ποσταρει να αγοράσουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...