Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την πήρα. Έχει και δύο μπαταρίες, αλλά και να τελειώσουν δεν πειράζει, θα την ταίζω τσικίτα...

 

Για 40 ευρουλάκια, και η κάμερα σκουπίδια να είναι, βγάζω τα λεφτά από την θήκη τις μπαταρίες και την καρτούλα SD που έχει δώρο :-p

 

Ας πάω τώρα να δω και τι πήρα :-p

Εμενα εσταλη φιλε Errik, και μαλιστα με σημειο εκκινησης την Ολλανδια! Και σενα απο Ολλανδια στην στελνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα αυτην,

 

http://www.ebay.com/itm/Black-SJ4000-12MP-HD-1080P-Wifi-Sports-DV-Action-Waterproof-Camera-3x-Battery-/191376909781?pt=Camcorders_Professional_Video_Cameras&hash=item2c8ef3e5d5

 

ο πωλητης οκ φαινεται, εχει πουλησει καμια 100στη κομματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ο χειμώνας έρχεται, και θα πάρουμε τα βουνά, θέλω και γω μια κάμερα. 

Να σας ρωτήσω όμως, έχω ψηθεί άσχημα να πάρω και γω μια sj4000 .

Σταθεροποιητή εικόνας έχει η gopro; (τα φτηνά μοντέλα)

Καμιά άλλη sony κτλ σε τι τιμές παίζει ;;

επίσης από που να την αγοράσουμε ;μπορείτε να ξαναβάλετε ένα λινκ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα το ίδιο :-) Κανα 10ήμερο; πως το βλέπεις; 

Φιλου παραγγελια με 3 ψηφια αργοτερα παραγγελια (134 η δικη μου 137 η δικη του), εγινε shipped απο SG Post κανονικα.. Ο,τι να' ναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε και η νεα και φαινεται να ειναι δυνατη.

sj5000 plus http://www.sjcam.com/home/29-sjcam-sj5000-plus-ambarella-a7ls75-1080p-60fps-sport-action-camera.html

Οπως και το μικρουλι πολυ ενδιαφερον

http://www.sjcam.com/home/28-sjcam-m10-cube-mini-full-hd-action-sport-camera.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω ο,τι πάλι κοιτάμε στους γνωστούς banggood, foxoffer, geekbuying. Φημολογείται ο,τι θα παίζει κοντά στα $140. Αναμονή μέχρι τις 18/11 που θα κυκλοφορήσει.

 

Εν τω μεταξύ φαίνεται διαμάντι σε σχέση με την προηγούμενη οπότε μάλλον θα δούμε μεγάλη βελτίωση σε εικόνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλο ειναι οτι θα πεσει η τιμη των sj4000 με ή χωρις wifi, και θα χτυπησουμε αρκετες :)

 

Παιζει πολυ κοπια της κοπιας οποτε καλο ειναι να εμπιστευομαστε τα γνωστα καταστηματα αν θελουμε γνησια.

Βεβαια μπορει να πεσεις σε καποια εταιρια που απλα βαζει το ονομα της επανω και την πουλαει φτηνοτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

προσπάθησα να διαβάσω το thread αλλά μπερδεύτηκα λιγάκι.

Εδώ και καιρό θέλω να πάρω κάτι σε GoPro αλλά το οικονομικό με κρατάει πίσω. Βλέποντας τα σχόλιά σας εδώ, σκέφτομαι να πάρω την SJ400 μιας και δείχνει αρκετά καλή. Μπορείτε να μου πείτε απο που μπορώ να κάνω την παραγγελία μου αυτή τη στιγμή χωρίς να έχω προβλήματα "μπανάνας" και ποιά έκδοση να προτιμήσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ περισσότερα για το chip που φοράει η νέα SJ: http://www.ambarella.com/products/sports-cameras/#A7LS

 

Αρκετα καλη φαινεται η 5000.
ειναι και 60fps στα 1080p πραγματικα;

 

Σύμφωνα με τα specs ναι. Επίσης δεν με χαλάνε καθόλου τα 120fps στην 720p.

 

Καλησπέρα,

προσπάθησα να διαβάσω το thread αλλά μπερδεύτηκα λιγάκι.

Εδώ και καιρό θέλω να πάρω κάτι σε GoPro αλλά το οικονομικό με κρατάει πίσω. Βλέποντας τα σχόλιά σας εδώ, σκέφτομαι να πάρω την SJ400 μιας και δείχνει αρκετά καλή. Μπορείτε να μου πείτε απο που μπορώ να κάνω την παραγγελία μου αυτή τη στιγμή χωρίς να έχω προβλήματα "μπανάνας" και ποιά έκδοση να προτιμήσω;

 

Εγώ προσωπικά θα την ψώνιζα από το banggood. Είτε θέλεις την παλιά είτε την νέα, καλό είναι να περιμένεις να κυκλοφορήσει πρώτα η SJ5000+ μιας και θα πέσει η τιμή της παλιάς και θα δούμε reviews και samples της νέας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά θα την ψώνιζα από το banggood. Είτε θέλεις την παλιά είτε την νέα, καλό είναι να περιμένεις να κυκλοφορήσει πρώτα η SJ5000+ μιας και θα πέσει η τιμή της παλιάς και θα δούμε reviews και samples της νέας.

 

Σ'ευχαριστώ. Δεν νομίζω ότι θα περιμένω τόσο αλλά αφού το  bangwood είναι αξιόπιστο θα την πάρω απο εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...