Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρηκα το παρακατω για αυριο 6/11/14 στο GeekBuying

Για μας η δικια τους 16:30, τι ωρα ειναι? Noμιζω στην Κινα ειναι 7 ωρες μπροστα (?). 

Ισως προλαβαινει ακομη καποιος που τον ψηνει η καμερουλα. Την πηρα 40.43

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πήρα. Έχει και δύο μπαταρίες, αλλά και να τελειώσουν δεν πειράζει, θα την ταίζω τσικίτα...

 

Για 40 ευρουλάκια, και η κάμερα σκουπίδια να είναι, βγάζω τα λεφτά από την θήκη τις μπαταρίες και την καρτούλα SD που έχει δώρο :-p

 

Ας πάω τώρα να δω και τι πήρα :-p

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://promotion.geekbuying.com/promotion/black_november_campaign?utm_source=promotion&utm_medium=HPF1411&utm_campaign=PM_HPF1411_Black_November

 

Τη βρίσκεις απο εκεί και μετά στο checkout βάζεις το κουπόνι που σου λέει και σου κόβει 30$..  TSSJ4000 

 

 

Προσοχή! Δεν είναι η αυθεντική SJCam. Ούτε έχει wifi. Ούτε που με νοιάζει για 40Ε :-p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://promotion.geekbuying.com/promotion/black_november_campaign?utm_source=promotion&utm_medium=HPF1411&utm_campaign=PM_HPF1411_Black_November

 

Τη βρίσκεις απο εκεί και μετά στο checkout βάζεις το κουπόνι που σου λέει και σου κόβει 30$..  TSSJ4000 

 

 

Προσοχή! Δεν είναι η αυθεντική SJCam. Ούτε έχει wifi. Ούτε που με νοιάζει για 40Ε :-p

Νομιζω/Ελπιζω οτι ειναι κατι οπως λεμε R9 290X reference... και μετα εκανε υλοποιηση η Asus? Ισως τα σωθηκα να 'ναι SJ4000 και απλα η Tronsport να εφτιαξε το περιβλημα και τα accessories (?). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 40 ευρωπαικά νομίζω είναι οκ, και ψιλομάπα να είναι την αναλαμβάνουν τα πιτσιρίκια για να παίζουν.

 

προς το παρόν όμως δε λειτουργεί το κουπόνι.

Λογικά σε μισή ώρα θα δώσουν άλλα 25 κομμάτια σε αυτή την τιμή.

 

Το ερώτημα όμως είναι πως θα γίνει αυτό;

Αν την βάλω τώρα στο καλάθι και σε μισή ώρα δώσω τον κωδικό θα είναι οκ ή πρέπει να μπω μέσα από την promo-σελίδα του και από εκεί να πάει καλάθι και μετά κωδικός;

 

Εσείς οι πρωινοί πως το κάνατε;

 

http://promotion.geekbuying.com/promotion/black_november_campaign?utm_source=promotion&utm_medium=HPF1411&utm_campaign=PM_HPF1411_Black_November

 

Τη βρίσκεις απο εκεί και μετά στο checkout βάζεις το κουπόνι που σου λέει και σου κόβει 30$..  TSSJ4000 

 

 

Προσοχή! Δεν είναι η αυθεντική SJCam. Ούτε έχει wifi. Ούτε που με νοιάζει για 40Ε :-p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά είναι λίγο παραπάνω, 30 με 35Ε γιατί έχει και τη δεύτερη μπαταρία και την καρτούλα SD. 

 

Αν ελεγα να δώσω παραπάνω, θα έπαιρνα την WiFi ή τη χαμηλή GoPro. Αυτή είναι τόσο φτηνή που ακόμα και για WebCam ποιοτική να την χρησιμοποιήσω νομίζω αξίζει. Επίσης είναι ενα καλό τεστ για το αν όντως μου είναι χρήσιμη (αν δω οτι τη χρησιμοποιώ πολύ, αξίζει να τα σκάσω ακόμα και για μεγάλη gopro)

 

 

Edit: Αν κατάλαβα καλά θα βγάλει αύριο ίδια ώρα άλλα 25 κομμάτια. Εγώ έκανα όπως ακριβώς περιέγραψα. πάτησα το link, προσέθεσα την κάμερα, έβαλα τον κωδικό στο checkout, μου έκοψε 30$ και την πήρα.

 

Edit2: Και άλλα δύο καλά (και αστεία) review http://www.amazon.co.uk/Tronsport-Novatek-1-5Inch-Waterproof-Batteries/dp/B00OOEMLEG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμφιβαλλω αν το παιδι στο review εχει δουλεψει καποια GoPro απο την σειρα black αλλα ισως απλα να αναφερεται σττο τιμη/επιδοσεις. Εκει ναι αξιζει για καποιον που δεν εχει απαιτησεις.

Αμφιβαλλω εαν ειδες ΟΛΟΚΛΗΡΟ το review. Ξαναδες και πες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://promotion.geekbuying.com/promotion/black_november_campaign?utm_source=promotion&utm_medium=HPF1411&utm_campaign=PM_HPF1411_Black_November

 

Τη βρίσκεις απο εκεί και μετά στο checkout βάζεις το κουπόνι που σου λέει και σου κόβει 30$..  TSSJ4000 

 

 

Προσοχή! Δεν είναι η αυθεντική SJCam. Ούτε έχει wifi. Ούτε που με νοιάζει για 40Ε :-p

 

 

εμένα γιατι δε δεχεται το κουπόνι τώρα που άνοιξε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω δεν αξίζει για  20 euro διαφορά να πας σε κινεζιά της κινεζιάς.

Τη στιγμη που τα 20-30 ευρω αντιστοιχουν σε μεγαλο ποσοστο της αρχικης τιμης (~35%), σιγουρα δεν ειναι απλα ενα 20ευρο που δεν εχει σημασια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ 35% είναι πολύ μεγάλο ποσοστό και η τιμή είναι δελεαστική αλλά πρόκειται για άλλο προϊόν.

Αν αληθεύει το review η camera (τουλάχιστον στις φωτογραφίες) είναι 5mp interpolated to 12.

Δεν αξίζει η ποιότητα των 7mp παραπάνω τα 20€ ?

Προσπαθώ να επισημάνω τα αρνητικά της κάμερας , τα οποία εντοπίζεις μόλις σου φύγει η χαρά της νέας "οικονομικής" αγοράς.

Δεν έχω καμία camera , αν θα αγόραζα θα πήγαινα για την γνήσια sjcam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ 35% είναι πολύ μεγάλο ποσοστό και η τιμή είναι δελεαστική αλλά πρόκειται για άλλο προϊόν.

Αν αληθεύει το review η camera (τουλάχιστον στις φωτογραφίες) είναι 5mp interpolated to 12.

Δεν αξίζει η ποιότητα των 7mp παραπάνω τα 20€ ?

Προσπαθώ να επισημάνω τα αρνητικά της κάμερας , τα οποία εντοπίζεις μόλις σου φύγει η χαρά της νέας "οικονομικής" αγοράς.

Δεν έχω καμία camera , αν θα αγόραζα θα πήγαινα για την γνήσια sjcam

το ένα και μοναδικό review του αμαζον εννοείς ετσι? Θα δείξει.. όταν παραλάβω θα ανεβάσω sample videακι. :-)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα και ή αυθεντική sjcam κανει interpolation! Για την ποιότητα της κινεζο-trollsport θα γράψω όταν την παραλαβω, αλλά ρεαλιστικά περιμένω οτι θα είναι ελάχιστα χειρότερη απο την sjcam. Πιο πολύ φοβαμαι για bugs στο firmware που δεν θα διορθωθούν ποτε... Αλλά για 40ε το ρισκαρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...