Προς το περιεχόμενο

Η Vodafone εξαγοράζει την Hellas On Line


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι και μάλιστα έχω ακούσει πως τους έχουν δεμένους με αλυσίδες από το πόδι, τους μαστιγώνουν και τους πληρώνουν μια φορά το χρόνο... :/

 

Αμα θες να απελευθερώσεις κανέναν από τα "δεσμά του" να το ποστάρεις εδώ μιας και ενδιαφερόμαστε πολλοί για τη θέση του...

Αν καίγεσαι σου βρίσκω θέση με 480€.
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί λέτε ρε παιδιά τέτοιες τιμές δεν παίζουνε σε απεριόριστα ειδικά με hol video club, μόνο σε αυτά με τα 300 λεπτά. Πριν μια εβδομάδα κοίταγα.

εγω εχω hol 24αρι nternet , απεριοριστα σταθερα, 3 ωρες κινητα και hol tv στα 17 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παν είναι η εξαγορά της forthnet...αν δεν καταφέρουν μαζί με την Wind να την πάρουν και τους αρπάξει ο ΟΤΕ την Nova τότε game over...θα μείνουν με το πουλί (hol) στο χέρι.

Με το πουλί στο χέρι θα μείνει όποιος δεν ανανεώνει Premiership, Ελληνικο πρωτάθλημα, CL, etc...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως έλεγε και (σε άλλο post) ο KilliK.

ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ !

Τραγική εταιρία με τραγικό δίκτυο, κάθε μεσημέρι για μπεις στην google πρέπει να κάνεις: 1 δέηση και 1 θυσία αμνοεριφίου στον Δια για να σου ανοίξει.

DNS για τα πανηγύρια.

 

Όσο για τους εργαζόμενους κανείς δεν τους είπε ότι θα έχουν μόνιμη δουλειά και κανένας δεν τους είπε να κάτσουν με το ζόρι.

Ο δημοσιοϋπαλληλισμός ζει και βασιλεύει στο Ελλάντα και το 2014.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως έλεγε και (σε άλλο post) ο KilliK.

ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ !

Τραγική εταιρία με τραγικό δίκτυο, κάθε μεσημέρι για μπεις στην google πρέπει να κάνεις: 1 δέηση και 1 θυσία αμνοεριφίου στον Δια για να σου ανοίξει.

DNS για τα πανηγύρια.

 

Όσο για τους εργαζόμενους κανείς δεν τους είπε ότι θα έχουν μόνιμη δουλειά και κανένας δεν τους είπε να κάτσουν με το ζόρι.

Ο δημοσιοϋπαλληλισμός ζει και βασιλεύει στο Ελλάντα και το 2014.

 

εγω παλι εχω σταθερα 16mpbs ολη μερα, 25-30ms ping, ολα λειτουργουν αψογα.

ειλικρινα δεν εχω καταλαβει διαφορα με Connx που ειχα πριν. και μαλιστα με 15 ευρω απεριοριστα αστικα-υπεραστικα ιντερνετ και αλλο 10% εκπτωση στους λογαριασμους hol και vodafone.

μια χαρα ειναι

 

θεμα περιοχης μαλλον

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δες πρώτα τι συμβάσεις υπογράφουν και τα ξαναλέμε.

 

 

Αν καίγεσαι σου βρίσκω θέση με 480€.

 

Σε αντίθεση με εσάς, γνωρίζω πάρα πολύ καλά τις συμβάσεις τους καθώς και όλες τις λεπτομέρειες. Απο κει και πέρα, φαίνεται πως μπερδεύετε τον ιδιωτικό τομέα με το δημόσιο και ακούτε/διαβάζετε μόνο τα μεγάλα & επαναστατικά λόγια των απανταχού συνδικαλιστών...

 

Anyway

 

Από την Hol δεν έχω παράπονο τα τελευταία χρόνια (σταθερή και adsl) και οι εκπτώσεις που δίνει σε συνδυασμό με την Vodafone που επίσης έχω, κάθε άλλο παρά άσχημες είναι. Οπότε λογικά θα πρέπει να περιμένω ακόμη καλύτερες υπηρεσίες (κάνα vdsl επιτέλους και πιο ολοκληρωμένη tv υπηρεσία).

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά κανένας εναλλακτικός δεν θα μείνει, αυτό το άνοιγμα της αγοράς των τηλεπικοινωνιών το 2000 ήταν μια φούσκα.

 

Μεγάλος ο ανταγωνισμός και τα κόστη, όλοι πουλαγαν με χασούρα για να αποκτήσουν συνδρομητές και να πουληθούν.

 

Επίκειται κλείσιμο και της on telecoms από ότι ξέρω. Κανένας εναλλακτικός δεν θα μείνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παν είναι η εξαγορά της forthnet...αν δεν καταφέρουν μαζί με την Wind να την πάρουν και τους αρπάξει ο ΟΤΕ την Nova τότε game over...θα μείνουν με το πουλί (hol) στο χέρι.

Aκριβως εκει ειναι ολη η  ουσια ,το εχουμε πει πολλες φορες πως η αγορα της Ελλαδας λογω του μεγεθους της δεν σηκωνει τοσους πολλους παροχους ωστε να ειναι  οικονομικα βιωσιμοι και φυσικα κερδοφοροι .

Για αυτο αναγκαστηκα ολοι  αναζητουν τις συνεργειες-συγχωνευσεις-εξαγορες  και πολυ καλα κανουν .

Τωρα οι υπαλληλοι για να πληρωνονται πρεπει να ειναι κερδοφορες οι εταιρειες αλλιως απολυονται μην μπερδευστε ετσι γινεται παντου στον πλανητη εκτος απο το ελληνικο δημοσιο ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί λέτε ρε παιδιά τέτοιες τιμές δεν παίζουνε σε απεριόριστα ειδικά με hol video club, μόνο σε αυτά με τα 300 λεπτά. Πριν μια εβδομάδα κοίταγα.

είναι παλιά συμβόλαια εγώ hol τώρα δίνω 17€ 24αρα + απεριόριστα αστικά υπεραστικά + 60 λεπτά προς κινητά και κλειδώνω 20mbps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και μάλιστα έχω ακούσει πως τους έχουν δεμένους με αλυσίδες από το πόδι, τους μαστιγώνουν και τους πληρώνουν μια φορά το χρόνο... :/

 

Αμα θες να απελευθερώσεις κανέναν από τα "δεσμά του" να το ποστάρεις εδώ μιας και ενδιαφερόμαστε πολλοί για τη θέση του...

 

Καλό είναι να μαθαίνουμε τι μισθούς παίρνουν , πείνας και ξεφτίλας , ύστερα μπορούμε να εκδηλώσουμε ενδιαφέρον για το σκλαβοπάζαρο της HOL.

 

Hint: Γνωρίζω εκ των έσω τους μισθούς και τι έκαναν με το φιάσκο της 360 , ίσως καλύτερα και από εσένα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακραν οι χειροτερη εταιρια για μενα,ειχα γραμμη με 300 προς ολους+ιντερνετ στα 14mb/s+Hol tv για 6 μηνες δωρεαν με 25€,το hol tv απλα ηταν ελεος,μεχρι και οι ταινιες προς ενοικιαση ηταν πανακριβες,και ενω ειχα μικρο ms πανω απο 720p και χωρις "στασεις" στο youtube δεν μπορουσα να δω.Και οταν του ελεγα οτι εχω θεματα με γραφανε κανονικα και με τον νομο.Περιμενα πως και πως να ληξη το συμβολαιο να παω αλλου,τελικα forthnet και ησύχασα με της χαζομαρες,χωρις πλακα στον βολο εχει πολυ καλο δυκτιο η forthnet παρα η Hol.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...