Προς το περιεχόμενο

TAB S 16GB LTE 352 € Ποιο φτηνό και απο το WiFi


giannispapad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αναρωτιέμαι αν τηρούν τη σειρά προτεραιότητας (ανάλογα με τον χρόνο παραγγελίας). κάτι μου λέει πως όχι, γιατί έκανα την παραγγελία 10 λεπτά αφότου ανέβηκε (εκ νέου) η προσφορά στο insomnia, και μου είπαν από το κατάστημα ότι έχουν ήδη παραδώσει κάποια κομμάτια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 162
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καποια σειρα πρεπει να κρατανε , χωρις να ξερω τα κριτηρια..

 

μου ειπαν οτι εχουν ενα κομματι εκεινη τη στιγμη αλλα δεν ηταν το δικο μου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα παρ' όλο που από προχθές μου ήρθε sms ότι είναι έτοιμο γι' αποστολή, κάπου την ίδια ώρα με σας σήμερα μου ήρθε άλλο ένα μήνυμα με τον αριθμό αποστολής  / Γεν. Ταχυδρομική! Δε νομίζω να προλάβει να μπει καράβι για Κρήτη, οπότε από αύριο και θα μου έρθει Παρασκευή!  Όσοι το πάρετε με το καλό αύριο, δείτε αν είναι σφραγισμένο και αν είναι όντως το LTE μοντέλο, γιατί ποτέ δεν ξέρεις... :P
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες πάντως που το είδα στο public ξενέρωσα λίγο με την οθόνη. πολύ κορεσμένα χρώματα. μήπως δεν είναι τελικά τόσο καλή όσο λένε?

Πάντως εαν το μετανοιωσες εδω ειμαι...!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή στην παραλαβή. Οι πωλητές σου δίνουν με άνεση ότι προσφέρει το κατάστημα και όχι ότι παρήγγειλες! Είχα πάει να παραλάβω την gtx 750 ti και μου έφεραν την gtx 750. Έφταιγε ο προμηθευτής!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έτσι είναι οι amoled γενικά, είναι πόσο εξοικιωμένο είναι το μάτι. Σε όλα τα review πάντως συμφωνούν σε ένα πράγμα. Έχει την καλύτερη οθόνη σε tablet που κυκλοφορεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσφορά ειναι κάτι οταν ειναι πολύ φθηνότερο απο τον ανταγονισμό την στιγμή που παραλαμβάνουμε και οχι που παραγγελνουμε.. οποτε με δεδομένα τα 417 που εχουμε στο σκρουτζ απο τα 347 απέχουμε 70 ευρω. ποιό ειναι το μέγεθος τις προσφοράς?αξίζει η αγορά του? γιατι σε 2 μηνες υπαρχει πτώση 160 ευρω


ακόμα ξερει κανεις την διαφορα του οκταπυρινου που δινει το ebw με τον τετραπυρινο που δινουν τα plaisio κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσφορά ειναι κάτι οταν ειναι πολύ φθηνότερο απο τον ανταγονισμό την στιγμή που παραλαμβάνουμε και οχι που παραγγελνουμε.. οποτε με δεδομένα τα 417 που εχουμε στο σκρουτζ απο τα 347 απέχουμε 70 ευρω. ποιό ειναι το μέγεθος τις προσφοράς?αξίζει η αγορά του? γιατι σε 2 μηνες υπαρχει πτώση 160 ευρω

ακόμα ξερει κανεις την διαφορα του οκταπυρινου που δινει το ebw με τον τετραπυρινο που δινουν τα plaisio κλπ?

και πάλι διαθέσιμο για παραγγελία .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πάλι διαθέσιμο για παραγγελία .. 

 

Με την διαφορά πως είναι ""κατόπιν παραγγελίας"!

Το πήρε κανείς σήμερα ρε παιδιά? Για πείτε εντυπώσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...